Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Templariusze, kościół i kabała.

Muzułmanie i Judejczycy żyli pokojowo w Jerozolimie przez wiele lat, ale ten pokój został przerwany przez krucjaty pod koniec XI wieku, ponieważ bogactwo wschodu przez długi czas przyciągało Chrześcijan papież Urban II stwierdził, że świętej ziemi nie jest okazywany szacunek oraz, że chrześcijańscy pielgrzymi są atakowani, co było całkowitym kłamstwem, którego celem było przekonanie ludzi do najechania Jerozolimy, żeby rozkraść bogactwa, stwierdził nawet, że wszystkie grzechy zostaną wybaczone tym, którzy wezmą udział w inwazji.

W 1099 r.n.e. wymordowali i ograbili wszystkich Muzułmanów i Żydów w ziemi świętej. Zdobyli Jerozolimę i uczynili ją swoją stolicą, a ponieważ musieli przetrwać założyli wojskowe zakony, wśród których najpotężniejsi byli Templariusze.

Kult Templariuszy powstał, a jego założyciele otrzymali ogromne wsparcie od króla krzyżowców w Jerozolimie, który zapewnił im najbardziej tajne miejsce w Jerozolimie, na wzgórzu, gdzie kiedyś stała Świątynia Salomona. Mimo że meczet Al-Aksa stał na miejscu dawnej świątyni, ten obszar nadal zawierał głębokie ślady żydowskich nauk.

templariusze

 

 

Templariusze zaczęli badać ten obszar, co doprowadziło ich do szczątków tajemnic wierzeń żydowskich, zwanych również jako Kabała. Korzenie Kabały sięgają starożytnego Egiptu i Babilonu, i jest uznawana za podstawę każdego rodzaju magicznych rytuałów, tajemnych nauczań i tajemnej nauki. Templariusze potajemnie przyjęli nauczania Kabały, które zmieniły ich przekonania i sposób życia, więc publicznie templariusze wciąż byli wojskowym zakonem chroniącym Chrześcijan odwiedzających świętą ziemię, ale ich sekretnym celem było odbudowanie Świątyni Salomona.

Templariusze mieli bardzo ścisły kodeks, co oznacza, ze wszystko należało to zakonu. Małżeństwo, posiadanie domu i czerpanie przyjemności z relacji rodzinnych było zakazane. Ich pieczęcią byli dwaj Rycerze jadący na jednym koniu, mimo że twierdzili, że oznacza to braterstwo, później przyznali, że brali udział w czynach homoseksualnych. W 1186 Templariusze ponieśli klęskę w starciu z Muzułmanami pod dowództwem Saladyna, który również zdobył Jerozolimę.

Po utracie ziemi świętej Templariusze potrzebowali tymczasowej siedziby dlatego też kupili wyspę Cypr. Podczas pobytu w ziemi świętej nauczyli się nauki geometrii i matematyki z żydowskich i arabskich źródeł oraz zdobyli wiele map. Templariusze byli dobrymi żeglarzami, dzięki czemu opłynęli Europę i Afrykę, byli wstanie podróżować o wiele dalej niż znani podróżnicy jak Vasco da Gama czy Krzysztof Kolumb pod nazwą Rycerzy Chrystusa. Głównym celem ich podróży morskich było poszukiwanie nowych grup handlowych przez co mogliby się wzbogacić.

Templariusze wrócili do Europy, gdzie stali się najbogatszymi ludźmi, jak również wybitnymi bankierami i mężami stanu. Stali się główną siłą gospodarczą oferującą usługi bankowe, przelewy środków, otwarcie linii kredytowych i pobierając odsetki, czego się nauczyli podczas pobytu w ziemi świętej przez tajemne nauki Kabały, które przyjęli.

W tym czasie pielgrzymi bali się iść do ziemi świętej ze złotem, ponieważ mogłoby zostać ukradzione przez większość podróży tam, więc Templariusze zaplanowali system, gdzie zabieraliby pieniądze pielgrzymom w Europie w zamian za kawałek papieru. Kiedy pielgrzymi docierali do ziemi świętej, dawali ten kawałek papieru innym templariuszom i odzyskiwali bezpiecznie swoje złoto bez konieczności podróżowania z nim. Templariusze naliczali odsetki, co było niezgodne z prawem wszystkich religii, ale uczyniło ich bogatymi.

Templariusze zaczęli być bardzo potężni i posiadali wiele zamków w Europie, zaczęli również pożyczać pieniądze królom i cesarzom oraz zarabiać odsetki. Ta moc uczyniła ich bardzo ważnymi na wielu obszarach np. kiedy Innocenty II został wybrany na papieża, z ich wsparciem, pierwszy przywilej jaki dał Templariuszom było prawo do budowy i prowadzenia własnych Kościołów, więc zaczęli tworzyć własny styl architektoniczny, znany również jako Architektura Gotycka. Templariusze zaczęli coraz bardziej oddalać się od wierzeń i praktyk religijnych Kościoła.

W 1307 roku Król Francji, Filip le Bel, był winny Templariuszom wiele pieniędzy, w zasadzie był im dłużny połową swojego królestwa, więc postanowił ich wymordować. Zaplanował, że kiedy papież umrze, wspomoże wybór takiego papieża, który będzie po jego stronie. Kiedy nowy papież został wybrany, robił wszystko, co król Francji chciał, zorganizował, że Templariusze zostaną aresztowani za czarną magię, sodomię, pedofilię i czary w piątek, 13 października 1307 i dlatego uważany jest za nieszczęśliwy.

Członkowie zakonu, którzy zostali złapani i torturowani dokonali wielu strasznych zeznań, z których wynikło, że Templariusze całkowicie odrzucili Boga, co zostało przekształcone w kult diabła, zwany jako satanizm. Czcili figurę z głową kozła o nazwie Baphomet, którego uważali za źródło zła i czarnej magii i brali udział w czynach homoseksualnych.

Pozostali Templariusze zabrali swoje skarby i udali się do Szkocji, gdzie brali udział w bitwie o Szkotów, pod dowództwem króla Roberta Bruce, przeciw Brytyjczykom, w zamian za co mieli utrzymać schronienie i ziemię. Po zwycięskiej bitwie Templariusze kontynuowali kult diabła, ponieważ Szkocja była jedynym krajem, który nie uznawał Kościoła Katolickiego.

W 1440 roku sir William St. Clair, który był najpotężniejszym mężczyzną w Szkocji w tamtym okresie oraz Templariuszem zaczął budowę kaplicy Rosslyn, gdzie przetrzymywano by artefakty sprowadzone przez Templariuszy do Szkocji. Interesujące jest to, że kaplica Rosslyn została zbudowana w podobnym stylu do starożytnych żydowskich świątyń w ziemi świętej.

Wiemy, że Templariusze są Illuminati, ponieważ Masoni wchłonęli i chronili tych, którzy uciekli przed prześladowaniem ze strony kościoła i Francji, tak samo jak Masoni wchłonęli i chronili Illuminati Weishaupta wieki później. Templariusze istnieją dzisiaj jako wysokiej rangi masoni wewnątrz Zakonu Templariuszy. W zasadzie Templariusze są gałęzią Zakonu Poszukiwań(ang. Order of the Quest).

 

Tłumaczyła Julka. Dziękuję.

Updated: 17 grudnia 2015 — 21:15

24 komentarze

Add a Comment
 1. Dziękuję Julce za tłumaczenie 🙂 Bardzo interesujący wpis przybliżający historię templariuszy. Po tych symbolach m.in czaszki i kości widać, że Bogu z pewnością nie służyli.

 2. Spójrzcie na to Bracia i Siostry.Wychwalanie i pokazywanie magii jako coś dobrego.Co za igranie z demonami.

  1. myślę, że w czasach antychrysta ludzie wiele dostaną i będą wychwalać go jak tylko mozna. Nie wiem jak z taka postawa poradzą sobie chrześcijanie odrzucający te “dobrocie”.

  2. Od początku coś mi w tym filmiku śmierdziało. Nawet nie chodzi o to, że pokazują jakieś czary… No i mam!… Kojarzę tę scenę z filmu American Psycho z Christianem Balem! Tam on grał seryjnego zabójcę będącego na co dzień pracownikiem korpo, który w jednej z mocniejszych scen bardzo podobnie ubrany powiedział dokładnie ten sam tekst “Cold today, isn’t it” – “Zimno jest dzisiaj” identycznie schylając się do siedzącego bezdomnego. Z tą subtelną różnicą, że na filmie zamiast dać mu kawę to wyjął nóż i go zaszlachtował. A skąd to kojarzę? Bo kiedyś to był jeden z ulubionych, o ile nie ulubiony film.

   1. A i pamiętam swoją drogą, że do inspiracji tym jakże szatańskim filmem opartym na nie mniej demonicznej książce pod tym samym tytułem pióra B. E. Ellisa (czytałem nota bene oryginał jako lekturę obowiązkową na studiach) przyznali się podobno niesławni Zuzanna M. i Kamil N.

    1. I jeszcze te #podzielsięmagią

  3. Miałem taki sen, że jeden z tych magików w tłumie zaczął lewitować, ja stałem z tyłu i zacząłem się modlić. Gościu zaczął opadać i cały tłum odwrócił się w moją stronę, jakby wiedzieli, że to ja się modlę choć modlitwę mówiłem szeptem.

 3. Okej a jak ocenicie ten film , wszyscy sa identycznie podobni i wogole sie nei starzeja jak np Kian Revis https://www.youtube.com/watch?v=hb1xyimrx0A

 4. Artykuł krótki więc niewiele można w nim napisać,jednak początek krucjat (nie neguję chęci władzy i pieniędzy panów europejskich, którzy mieli często bardzo rozdrobnione już wtedy majątki -każdy syn coś dostać musiał i z pokolenia na pokolenie było tego coraz mniej) spowodowany był jednak inwazją islamu. Przypomnę, że kilkakrotnie najeżdzal Europę i Bizancjum jeszcze w 7 i 8 wieku A pielgrzymi byli atakowani i ściągany był z nich haracz więc reakcja świata katolickiego w źródle swym była prawidłowa – chęć walki i obrony, a wykorzystane było to jak zwykle przez różne grupy interesów.

 5. byłem na premierze gwiezdnych wojen. Jako film całkiem niezły, za to prawdziwa kopalnia dla odkrywaczy symboliki demonicznych, new age i illuminati. Najbardziej mnie rozwaliła scena która przedstawiała dokładnie to:

  http://i.imgur.com/1Cq9z.png

  główna bohaterka wspinała się po schodach na górę żeby przynieść światło (miecz świetlny) staremu brodatemu człowiekowi w kapturze stojącemu na klifie.

  Poza tym nie polecam brać małych dzieci na ten film, bo jest tam kilka morderstw z zimną krwią.

  Jedna reklama przed filmem była ciekawa, reklama gry call of duty gdzie hasłem marketingowym było “każdy ma w sobie żołnierza” idzie wojna, cza ludzi przygotować.

  1. To niestety nie fotomontaż. Po autentyk. Znajdziesz na wielu portalach. Zamieszczałam już link z fb.

  2. Psychiczni-zagubieni miłośnicy…Trzeba się za nich modlić.

  3. Polityka do obłędu doprowadza…

   1. Tych sług diabła zwanymi politykami i nie tylko musimy się wystrzegać.

 6. Szkoda,że zapomnieli dopisać drugiej części,tego co tej kobiecie Jezus odpowiedział.Kto jest błogosławiony no,ale my dobrze wiemy jak Krk naucza.Biedny zwiedziony lud,spraw Boże aby mogli widzieć.

 7. Trochę z innej półki.
  Przechodziłem dzisiaj obok MMarktu – drzwi i okna oklejone na czarno a na nich napis: stań po ciemnej stronie mocy….

  1. Na dzisiejszej głównej str google: “wybierz stronę i obudź ukrytą moc”

   W carrefourze do zakupów dają naklejki z gwiezdnych wojen

   Dobrze że z mojej lodówki nie wyskoczą 🙂 bo już Petru tam siedzi i wyjada ze słoików 😉

   1. E tam. U mnie nalepione na biedronce jest pentagram,więc jakoś mnie to nie dziwi 😀

 8. https://www.youtube.com/watch?v=kSVpuR49FxM witajcie , adi mam dla Ciebie cos kolejnego 🙂 jak mozesz.

 9. To o czym lubie słuchać- mój Zbawiciel!Na dzisiejszy wieczór, dla każdego z was :

  1. Dzięki Madziu za wrzucenie tego wykładu jeszcze do końca nie obejrzałam(nie dałam rady).Zawsze mi rozrywa serce kiedy słyszę ostatnie słowa naszego Zbawcy.Nic mnie tak nie rozkłada,jak ta wielka i niepojętą miłość naszego Króla,której nie można ogarnąć rozumem.

 10. Świetny film(pomimo, że kręcony pod okiem nazistów), ukazujący jak się werbuje niepokornych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: