Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PrzygodowaTV czyli neopogaństwo.

Niedawno jakimś trafem odwiedziłem ten oto kanał:

 

 

Jest to kanał w zamiarze przedstawiający odkrycia archeologiczne.

Pierwsze co rzuca się w nim w oczy to jak twierdzą wszyscy komentujący – bohaterka, prowadząca ów kanał. Jest to atrakcyjna kobieta komentująca poszczególne miejsca historyczne w Polsce.

Internauci są nią zachwyceni. Jeden nawet napisał na fejsie: “jak dla mnie mogliby wyłączyć nawet fonię i tak bym oglądał ten ciekawy film”

Natomiast sama prowadząca twierdzi, że kanał jej jest indywidualnym przedsięwzięciem co stoi w sprzeczności z następującymi faktami:

-czołówka tego filmu jest bardzo profesjonalna

-ktoś musi trzymać kamerę

-w kilku filmach zastosowała nie bagatelna charakteryzację

 

Dlaczego powstał taki kanał?

Według mojej oceny ma na celu utwierdzenie poszukujących naszej słowiańskiej tożsamości o naszym niby wrodzonym politeizmie oraz negacji chrześcijaństwa, które łączy ona z działalnością kościoła katolickiego.

 

Pod tym niżej filmem napisałem komentarz, w którym nie zgadzam się z jej opinią jakoby święto kościoła katolickiego w noc kupały było świętem chrześcijańskim i że ona musi to wiedzieć jako archeolog, iż kościół rzymski nie jest chrześcijaństwem. Na drugi dzień komentarz został usunięty.

 

W filmach owej grupy mamy wiele podtekstów seksualnych. Praktycznie w każdym.

Tutaj nawet tytuł o tym świadczy:

 

 

To co się ostatnio dzieje, to zmasowany atak na Biblię i chrześcijaństwo pierwotne. Tak się jednak składa, że działa to również w drugą stronę. Poznanie rośnie zgodnie ze słowami Daniela proroka:

 

(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.” 12.4

 

 

 

Updated: 17 grudnia 2015 — 12:43

7 komentarzy

Add a Comment
 1. https://www.youtube.com/watch?v=1ySr_6Fd2To Witajcie adi moglbys przetlumaczyc 6 minut trwa 🙂 .

  1. “obama używa taktyki rozwiniętej przez stalina i hitlera aby doprowadzić do wojny.
   w 1919 w Dusseldorf niemcy znalezli komunistyczne zasady dla rewolucji, różnica między komunizmem a socjalizmem to tylko szybkość z jaką do tego dochodzi. Lenin był przetransportowany do moskwy aby pracować nad tym z czerwonym krzyżem i finansjerą. Z hiroszimą powiązani byli jezuici . Obama podobnei prowadzi nas do wojny, ma swoich sobowtórów. Co zrobion oz syrią? jak widać zło – w imię wolności. Te zasady rewolucyjne to: skorumpuj młodych ludzi, zabierz ich od religii, niec hsię interesują seksem, zniszcz ich odporność. Zdobadz kontrole nad publiką w taki sposób: nakieruj ludzkie umysły od rządu na atletykę, sport, seks i trywialne rzeczy. podziel ludzi na wrogie grupy poprzez kontrowersyjne sprawy bez znaczenia (np czarni vs biali), zniszcz publiczną wiarę w ich liderów poprzez kpiny, obmowę, pogardę, mów o prawdziwej demokracji ale poszerzaj władzę tak szybko jak możesz i niemiłosiernie, zachęcaj do rozrzutości rząd znisz jego zaufanie, produku jstrach przed inflacją wysokimi cenami i generalnym niezadowoleniem, Wzniecić strajków w kluczowych branżach; zachęcić zaburzeń cywilnych i wspierać pobłażliwe i miękkiej postawy ze strony rządu wobec tych zaburzeń, Dzięki specjalnej argumentacji spowodować rozpad dawnych cnót moralnych; uczciwość, trzeźwość, wstrzemięźliwość, wiara w obiecanego słowa, wytrzymałość, Spowodować rejestrację wszystkich broni palnej pod jakimś pretekstem z widokiem konfiskaty nich i pozostawiając bezbronną populację, kontynuuj te procedury aby zachowac władzę.
   Tak jak syria tak moze niedługo wyglądać usa.”

 2. to jest coś jak pseudonaukowy religijnie “zeitgesit”, tylko zamaist prormocji new age – jest neopogaństwo,
  “zrówna msięz najwyższym” – Biblia, gdyby znała Słowo, nie byłoby wątpliwości co do słowiańskich “bogów”, przeciwnik negujac jedyność Boga już dawno temu doprowadził do powstawania politeizmów

 3. Krótka wiadomość dla ateistów 🙂

  1. prosze bardzo prosze ksiedza

 4. Gdyby bogowie byli prawdziwi to by obronili nas przed germańskim mieczem i rzymskim krzyżem…Ale są martwi tak jak materiał z którego byli zrobieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: