Jak zauważyliście rzadko wstawiam teksty z polityki. Ten jednak musiałem umieścić, gdyż brzydzę się kłamstwem.

Słupki poparcia  Petru rosną. Co jest tego przyczyną? Czy ten polityk jest kimś nowym? Czy on chce dobra dla Polski? Czy odcina się od poprzedniego systemu?

 

Niechaj te memy będą odpowiedzią na wzrost notowań Rysia Petru:

 

petru

 

944051_940835996002986_1070239588475551697_n

 

 

rysiowstal

 

kod

 

 

nowoczesny

 

 

dopomozbank

 

 

Jak wyglądał protest KODu wg antypolskich mediów:

1449927345_f6nbsi_600

 

 

marszniepodleglosc

 

Powyżej Marsz KOD i marsz Niepodległości.

Na marszu KOD poza starymi politykami byli zapewne pracownicy urzędów, którzy pracę otrzymali dzięki poprzedniemu systemowi.

Na Marszu niepodległości byli Polacy nie związani z systemem, pragnący zmian, ceniący wartości chrześcijańskie

 

Tu n ie ma się z czego śmiać. Na te nowoczesność nabierają się osoby z wykształceniem wyższym. Przeraża mnie upadek rozumu w Polsce, ale jak widać po ostatnich sondażach bezbożność idzie w parze z głupotą.

Tymczasem ten “nowy” KOD wykorzystał bezprawnie do swych manipulacyjnych celów piosenkę zespołu Lombard pt “Przezyj to sam”.

Tutaj mamy ciekawostkę. Otóż członkowie tego zespołu protestując wobec owego bezprawia KODu opierali się na Biblii:

 

“Autorzy cytują też biblijne wezwanie (“Jeden drugiego brzemiona noście”)  bo – wedle członków Lombardu – jest ono inspiracją dla solidarności między ludźmi. – Solidarność to znaczy: jeden i drugi, a skoro brzemię, to brzemię niesione razem, we wspólnocie. A więc nigdy: jeden przeciw drugiemu. Jedni przeciw drugim. I nigdy “brzemię” dźwigane przez człowieka samotnie – czytamy w ich oświadczeniu.”

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/czlonkowie-lombardu-protestuja-utwor-przezyj-to-sam-wykorzystano-do-celow/0mc89m

 

Tak samo zrobili z utworem Niemena “Dziwny jest ten świat”

http://natemat.pl/165479,spadkobiercy-czerwonej-zarazy-potomkowie-komuchow-tak-corka-niemena-kpi-z-kod-i-dolacza-do-czarnej-propagandy

 

Granie na emocjach, teatr, manipulacja. Tak system się broni.

Nie jestem za PISem, ale wg mnie powinniśmy się modlić za rząd i prezydenta, gdyż niemiecka agentura nie pozwala na wyczyszczenie stajni Augiasza.