Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W czasie zniszczenia nierządnicy będzie impreza w niebie.

W ubiegłym tygodniu czytałem któryś raz apokalipsę i mam w związku z tym kilka interesujących spostrzeżeń. Niebawem napiszę, jak  rozumiem poszczególne części księgi objawienia oraz rozmaite pojęcia z nią związane.

Tym razem chciałem napisać o imprezie w niebie.

 

Kiedy świat będzie płakał:

 

Ap18

(1) Potem ujrzałem innego anioła, zstępującego z nieba i mającego wielką władzę, a ziemia zajaśniała od jego blasku. (2) I zawołał potężnym głosem: “Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem swego szaleńczego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się na jej ogromnym przepychu”. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: “Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona (wam) odpłaciła, i w dwójnasób oddajcie za to, co uczyniła: w kielichu, w którym przyrządzała (wam) wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie. (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku. Bo mówi o swoim sercu: >>Zasiadam jako królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby<<. (8) Dlatego w jednym dniu przyjdą na nią plagi: śmierć i smutek, i głód. Ogniem będzie spalona, bo mocny jest Pan Bóg, który ją osądził”. (9) Będą nad nią płakać i lamentować królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru. (10) Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: “Biada, biada! Wielka stolico, Babilonie, stolico potężna, w jednej godzinie sąd przyszedł na ciebie!” (11) A kupcy ziemi z żalem ją opłakują, bo ich towaru nikt już nie kupuje, (12) towaru: złota i srebra, drogiego kamienia i pereł, bisioru i purpury, jedwabiu i szkarłatu, wielkiego drewna tujowego i przedmiotów z kości słoniowej, wszelkich przedmiotów z drogocennego drewna, spiżu, żelaza, marmuru; (13) cynamonu i wonnej maści amonum, pachnideł, olejku, kadzidła, wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy, bydła i owiec, koni, powozów oraz niewolników i jeńców. (14) Dojrzały owoc, pożądanie twej duszy, odszedł od ciebie, i przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne, i już ich nie znajdą. (15) Handlujący tymi towarami, którzy wzbogacili się na niej, staną z daleka ze strachu przed jej katuszami, płacząc i żaląc się w słowach: (16) “Biada, biada, wielka stolico, odziana w bisior, purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogie kamienie i perły, (17) bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo”. Treny żeglarzy A wszyscy sternicy i wszyscy żeglarze przybrzeżni i marynarze, i wszyscy, którzy pracują na morzu, stanęli z daleka (18) i patrząc na dym jej pożaru wołali: “Któreż miasto mogło równać się z tą stolicą?” (19) I sypali sobie proch na głowy, i opłakując ją z żalem, wołali: “Biada, biada, bo wielka stolica, w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu, dzięki jej dostatkowi, przepadła w jednej godzinie”.”

 

Gdzie jest fałszywa stolica apostolska?

 

Tak jak opłakiwano Katza, tak w niebie będzie radość wielka:

 

Ap 18

(20) Weselcie się niebiosa i święci, apostołowie i prorocy, bo w waszej sprawie Bóg wydał na nią wyrok.

 

Dlaczego będzie radość ze zniszczenia nierządnicy?

 

 

(21) A jeden potężny anioł podniósł kamień, wielki jak kamień młyński, i rzucił w morze, mówiąc: “Z taką siłą Babilon, wielka stolica, zostanie rzucona i już jej więcej nie będzie. (22) Głosu harfiarzy, śpiewaków, fletonistów, trębaczy już w tobie się nie usłyszy. I już nie znajdzie się w tobie żadnego mistrza jakiejkolwiek sztuki. I terkotu żaren już w tobie nie będzie słychać. (23) I światło lampy już w tobie nie zabłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo twoi kupcy byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody. (24) W niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi”.

 

Wszyscy, którzy zginęli dla Słowa Bożego, paleni na stosach, ofiary pedofilii,  będą pomszczeni.

 

 

Jak w górze tak i w niebie. Jeśli doczekamy, to będzie to przepiękny dzień sprawiedliwości Bożej, który i my powinniśmy uczcić.

 

Rozdział 19y mówi to samo:

 

(1) Potem usłyszałem jak gdyby głos potężny wielkiego tłumu na niebie, który mówił: “Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc u Boga naszego! (2) Bo prawdziwe i sprawiedliwe są Jego wyroki, bo skazał Wielką Nierządnicę, która swoim nierządem znieprawiała ziemię, i zażądał od niej poniesienia kary za krew swoich sług“. (3) I rzekli powtórnie: “Alleluja!” A dym jej wznosi się na wieki wieków.

 

Popatrzcie jak to musi być złowroga ludziom organizacja, skoro w niebie będzie aż tak wielka radość…..

Updated: 13 grudnia 2015 — 18:04

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Każdy wróg Nierządnicy to (niepotrzebne skreślić), według otumanionych nią ludzi…

  1. W czasie pomieszania pojęć i błędnych definicji wielu ludziom trudno jest odkryć Bożą prawdę…

 2. adi co z moim tlumaczeniem ? filmow wczoraj pisales ze skonczysz ?

  1. hej, nie obiecywalem że to bedzie migiem, msuze dopracowac pare rzeczy, a rodzinkam nie gania, bo nie potrafią załapać co tak długo można robić przy pc…

 3. Tylko wyczekiwać tego pożaru! Tylko wyczekiwać Pana! I weselić się z Nim całą wieczność! <3

 4. Ciekawe kto zniszczy Watykan.Czyżby ISIS? Bo ostatnio coś mówili, że zdobędą Rzym, wjadą czołgami itd.

 5. nie mogę się doczekać tego wyroku…

 6. Oby dzień, w którym na nierządnicę przyjdzie kres naszedł jak najszybciej, oby ludzie mogli jak najszybciej dostrzec jej kłamstwa i zbrodnie.

  1. niech się tak stanie.

 7. Priest bedzie balowal z Budka Suflera 🙂

 8. Hahaha czemu z budka suflera ? 🙂

  1. Bal wszystkich świętych…

  1. Hej Priest!
   Jak to się mówi… kiedy pani prosi pana do tańca?
   🙂
   Zatańcz ze mną…
   O tak…
   https://www.youtube.com/watch?v=M6Oq3zHqLPg
   Jak wszystkie dzieci Boże na imprezce u wszystkich swiętych…
   🙂

 9. No Hej Angela no chetnie bym z toba zatanczyl hehe 🙂

  1. ja byłem pierwszy 🙂
   no to odbijanego

 10. Hahahaah . okej .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: