Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

X-men – Apokalipsa. Trailer.

Niebawem w kinach a tymczasem trailer.

Interesującym jest fakt postępującego ateizmu przy jednoczesnej emanacji świata apokalipsą.

 

 

Żyjemy w takich czasach, że bardziej w Biblie wierzą sataniści niż większość ludzi.

Updated: 11 grudnia 2015 — 22:40

30 komentarzy

Add a Comment
 1. “Żyjemy w takich czasach, że bardziej w Biblie wierzą sataniści niż większość ludzi.” 10/10 Bracie.

  1. Sataniści wiedzą, iż Bóg istnieje, ale większość “wierzących” ani On ziębi ani grzeje…

 2. właśnie oglądnąłem ten trailer i miałem dodać posta z nim a tu patrze już jest 😉

  „Żyjemy w takich czasach, że bardziej w Biblie wierzą sataniści niż większość ludzi.” sama prawda.

 3. ważnym jest tez zadać sobie pytanie czy ludzie oglądając ten trailer czy film będą wgl mieć jakieś pojecie z czego ta apokalipsa jest za czerpana.

  1. oni chyba apokalipsę traktują jako scenariusz filmowy

 4. “Interesującym jest fakt postępującego ateizmu przy jednoczesnej emanacji świata apokalipsą.” – no nie ? 😀
  paradoks, kto widzi ten widzi, kto nie lubi, wszystko przekręci..
  A co do “apokalipsy” – świat ukuł sobie włąsną definicję – zamiast przyjąć to co jest juz w Słowie Bożym, czyli jakiś tam duży kataklizm a potem ewolucja od nowa …

 5. O nie wierze w to co widze…

  1. No bo trudno uwierzyć własnym oczom jak daleko już to wszystko Kasiu zabrnęło. Demon o niebieskiej jak bogini Kali skórze krzyczy, że z popiołów starego świata zbudują nowy. Do tego szydera z Objawienia świętego Jana! Żyjemy w czasach, gdzie 2 min 33 sek takiego trailera wystarczy, żeby zahipnotyzować otumanione masy bluźnierczą, szatańską trucizną dla duszy.

  2. w 1:59 mamy nawet pochwycenie..

   1. o rzeczywiście tak to wygląda

 6. Jak byłem dzieckiem to właśnie oglądałem bajki “X-men” i tam też był ten Apocalypse i on wchodził do jakiejś piramidy, do jakiejś “Komory Łazarza” i dzięki temu mógł żyć wiecznie – coś takiego.I w tym trailerze też jest ta piramida.Może ktoś wie o co mi chodzi, może ktoś też oglądał tę bajkę, ale rozumiecie? Sam fakt przewijania się tej piramidy – symbol wiadomo kogo…
  Co ciekawe z tego co pamiętam to ten Apocalypse pochodził z Egiptu i został uratowany na pustyni przez Baala (babiloński bóg).W ogóle jakiś czas temu było dużo news o piramidach, że w jeden jest jeszcze jakaś ukryta komora – może właśnie to ta Komora Łazarza?

  1. Palnar przypomniałeś mi…jak jeszcze robiłam medytacje to była taka medytacja, dana niby od “braci z innej planety” gdzie trzeba było wyobrażać sobie że jest się w środku piramidy, właśnie w jakiejś świetlistej, kryształowej komorze i niby że jak wyobrażasz sobie że jesteś tam, to łączysz się z jakimiś kosmicznymi energiami i efekt ma być taki że zyskujesz hiper energię, wchodzisz w jakieś wyższe wymiary.

  2. W srodowisku new age znane jest też coś takiego jak “projekt: cheops”. W skrócie chodzi o to, że ludzie otrzymują chanellingi od istoty zwanej Enki, która podaje się za pana ziemi i stwórcę ludzkości z materiału genetycznego. I ta istota nakazuje im organizować ludzi, zbiórki pieniędzy by m.in majstrowali coś przy grobowcu w piramidzie Cheopsa, żeby coś w niej uaktywnić dla innych cywilizacji (niby w celu uratowania ziemi)

   1. Czyli twórcy X-men zaczerpnęli ten mowy z New Age.
    Tutaj znalazłem zdjęcie tego mutanta Apocalypse jak się kładzie do sarkofagu (ma egipski strój)
    http://drg4.dancemania-ex.com/lazarus5.JPG
    A tutaj jakiś tekst z chrześcijańskiej strony na temat Nephilimsów, piramid i właśnie Apocalypse, ogólnie to jakaś grubsza sprawa.

    1. link Ci się nie załączył Palnar do tego drugiego

  3. A słyszałeś o Astana w Pakistanie? Mówi się o nim jako mieście Iluminatii , Antychrysta. Tam też jest piramida.

 7. Czy nie uważacie, że każdy gest czynność zrobiona przez nas w trakcie zbliżających się świąt to oddanie czci szatanowi…każda iluminacja, prezent, przygotowane potrawy, odświętny ubiór, opłatek. Ja nie będę robił tego wszystkiego po raz pierwszy w tym roku, żeby nie oddawać czci władcy tego świata i żeby mój Bóg w tych dniach czuł ze jestem tylko z Nim i jego Synem i nie miał powodu do zazdrości.

  1. Moim zdaniem nie ma co wariować, to sprawa drugorzędna i twojego przekonania, jak wykorzystasz ten czas i jak na to patrzysz, chyba że na msze cię zaciągną 🙂
   Dla mnei to takie zwykłe świeta “rodzinne”, bo nic duchowego w tym już nie ma, komercha i wolne od pracy…

  2. Masz 100% racji Marcin 🙂 Trzymaj się przy Jezusie wytrwale. Obyś nigdy nie stał się letni.

   1. Dziękuję baren za słowa otuchy. Ciężkie dni przechodzę ostatnio. Niestety tak jest że jak Pan tego świata zobaczy że należymy już do Baranka to wtedy pokazuje dopiero swoje moce…a co do świąt to masz rację musimy mówić Tak – tak Nie – nie
    pozdrawiam niech Ci Bóg błogosławi

  3. Zgadzam się w 100%. Ja już mam 2 lata bez katolickich świąt (nie chrześcijanskich, z chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego). O dziwo wszyscy postrzegają mnie przez to jak wariata. Dla mnie to wygląda tak jakby przez święta które ludzie świętują wyrażają swoją przynależność i tożsamość. Biblijni wierzący powinni obchodzić biblijne święta a nie babilońskie, katolickie czy inne pogańskie.

 8. Dokładnie jak Marek mówi od 5 lat – te filmy to takie tablice wizyjne gdzie przedziera się symbolika duchowa i prorocza.
  Najważniejsze dosłowne słowa z trailera: “Nazywali mnie wieloma imionami podczas wielu wcieleń: ra, kriszna, Jahwe…
  Kimkolwiek jest zawsze ma przy sobie 4ech towarzyszy – jak 4 jezdzcow apokalipsy. O mój Boże on może kontrolować nas wszystkich. Wszystko upadnie i z prochów stworzymy nowy świat!”
  Ten starożytny mutant reprezentuje smoka zrzuconego na ziemie, mozek ontrolować ponieważ wplótł swoje nasienie w ludzkość ,elity…

  1. “ponieważ wplótł swoje nasienie w ludzkość ,elity”

   jest wielce możliwe, iż plemię zmijowe należy traktować dosłownie..

   1. Elity elit wydaje mi się że zawsze miały swoją okultystyczną wersję duchowości – sumer, egipt, misteria etc traktowali to jako środek do powiekszenia włądzy i mocy, a szatan to wykorzystywał to rozprzestrzeniania fałszywych bożków, kultu aniołów, nefilim itd
    nwo to też pewien trik – smok ich wykorzysta a potem zniszczą ich plagi.
    Pan bóg naprawdę wie jak wykorzystać nawet bezbożnych w swoim planie, to kosmiczne rzeczy są 😀

   2. Zamienniki https://youtu.be/HWZd1duBjUs. “Mówił więc do tłumów, które przychodziły, aby się dać ochrzcić przez niego: Plemię żmijowe, któż wam poddał myśl, aby uciekać przed przyszłym gniewem?” Łuk. 3, 7
    Ukorzenie się przed Bogiem, zapłakanie nad swą grzesznością, zrozumienie ofiary Jezusa. I szczera prośba o zbawienie.

 9. Chroń nas Boże ode złego.

 10. Tu jest zawarta raczej tesknota za czasami przed potopowymi gdy po ziemi chodzili nefilim.

 11. Radio Maryja o illuminati cz.1 https://youtu.be/SUxOWe8c7wQ.

 12. Te filmy robią co raz to głupsze, ale wiem że wciąż jest masa naiwnych ludzi, która daje się na to nabierać. Tak jak “Starożytni Kosmici”, przyznam się że oglądam ten program czasami, ale z innej perspektywy oni mówią tam że to kosmici stworzyli rodzaj ludzki i całe cywilizacje “pojawili się na krótko i zniknęli aby kiedyś powrócić”, jeśli przyjmiemy że kosmici to upadli aniołowie to cały ten program nabiera innego sensu. Ten program w sumie uświadomił mi że wszystkie starożytne cywilizacje na wszystkich kontynentach oddawały cześć upadłym aniołom jako swoim bogom. Jedynie cywilizacja starożytnego Izraela oddawała cześć prawdziwemu Stwórcy, ale nawet i oni odstępowali od jego prawa i oddawali pokłony upadłym, za co Bóg nieraz ich karał. To wszystko jest również tak bardzo ważne z perspektywy współczesności, a Babilon odstępczy kościół (wszyscy wiemy który), wręcz całe starożytne pogaństwo w pigułce, ma swój udział w zwiedzeniu dzisiejszego Izraela. Tak my wszyscy jesteśmy zagubionym Izraelem, rozproszeni i liczni jak gwiazdy na niebie, tak jak Bóg przepowiedział Abrahamowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: