yoda2

Na zdjęcie, które widzisz na dole po lewej jest demon Yoda od Manly P. Hall, masona 33 stopnia (An Encyclopedic Outline of Masonic, Hermetic, Quabbalist and Rosicrucian Symbolical Philosophy).

Eliphas Levis, mason 33 stopnia, słynny brytyjski okultysta, jest ukazany kiedy przeprowadza Demoniczny Rytuał Przywołania, wzywając demona(Mefistofelesa znanego również jako Yoda) do naszej czasoprzestrzeni. Kultura pochodzi od kultu. Filmy i muzyka są używane w indoktrynacji. Reżyser Gwiezdnych Wojen George Lucas jest wysokiej rangi masonem.

Sprawił, że demon Mefistofeles, znany również jako Yoda, stał się ikoną popkultury równocześnie sprawiając, że miliony uwierzyły w istnienie „mocy”, która usuwa Boga. Kabała to starożytny Żydowski Mistycyzm, forma nekromancji kultu demonicznych duchów przez czarną magię. Jest ot jeden z powodów, przez których większość celebrytów, którzy sprzedali swoje dusze noszą bransoletki Kabały. Te demoniczne duchy są używane do mocy/ciemnej mocy.

Jest to zakazane przez Najwyższego wraz z porozumiewaniem się z tymi ludźmi. Kapłańska 19:31  „Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym”.

mefisto

Siła dająca w Kabale jest nazywana „stwórcą”. Fałszywym stwórcą. Niech „moc/fałszywy stwórca” będzie z tobą. Gwiezdne Wojny przynoszą demona Mefistofelesa/Yodę i moc/fałszywego stwórcę do twojego domu przez Hollywood.

To wszystko związane z magią i większość okultystycznych różdżek jest wykonanych z ostrokrzewu(holly wood) stąd pochodzi nazwa Hollywood. Gwiezdne Wojny zostały obejrzane przez miliony dla rozrywki. Zobacz jak daleko sięga królicza nora.

 

Tłumaczyła Juleczka. Dziękuję.

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja chyba pójdę na najnowszą część sagi Gwiezdnych Wojen, ale tylko dlatego, żeby napisać recenzje. Podejrzewam, że będzie tam wiele ukrytych przekazów.

Akcja reklamowa w Polsce tej części jest na kolosalną skale. Zanim film będzie mial premierę 18.12.2015, w sklepach mamy juz do czynienia z gadżetomanią tego filmu. Mało tego, przed stacjami Orlen są akcje promocyjne, do których zachęcaja makiety żołnierzy Imperium.