Dziwne rzeczy się dzieją. Na tym etapie ciężko wysnuć jakieś wnioski, ponieważ przywykliśmy do teatru moznych tego świata.

Tyson-Fury

fot. http://www.independent.co.uk/

 

O co chodzi?

 

Tyson Fury, nowy bokserski mistrz świata wagi ciężkiej naraził się homolobby. Najpierw został usunięty z listy najlepszych sportowców, a teraz może mieć poważniejsze problemy – jego wypowiedziami zainteresowały się służby, a federacja IBF odebrała mu mistrzowski pas.

Przed walką Fury’ego z Władimirem Kliczką brytyjski bokser stwierdził, że Ukrainiec czci diabła. Samego siebie określił jako przedstawiciela dobra, który za wsparciem Pana Boga pokona sługę zła – Kliczkę. Tak też się stało.

Fury wywołał furię wśród sodomitów, morderców nienarodzonych dzieci oraz pedofilów. Tysiące otumanionych ludzi podpisało cenzorski apel o usunięcie Fury’ego z listy najlepszych sportowców

 

“Fury odmówił spotkania z Wiaczesławem Głazkowem (21-0-1, 13 KO), oficjalnym pretendentem z ramienia IBF, a zamiast obowiązkowej obrony wybrał rewanż z Kliczką. Ukrainiec zagwarantował sobie to prawo w kontrakcie przed walką w Dusseldorfie, gdzie jednogłośnie przegrał na punkty. Data oraz miejsce rewanżu jeszcze nie są znane.

Do walki o wakujący pas zostali wyznaczeni Głazkow oraz następny w rankingu Charles Martin (22-0-1, 20 KO). Co prawda Amerykanin ma wyznaczoną potyczkę na sobotni wieczór, lecz wobec zaistniałej sytuacji prawdopodobnie wycofa się z tego startu, by nie ryzykować mistrzowskiej szansy. 31-letni Głazkow – podobnie jak i Kliczko to Ukrainiec – wygrał 21 z 22 profesjonalnych walk.”

http://www.sport.pl/boks/1,64992,19315852,tyson-fury-pozbawiony-tytulu-przez-ibf-glazkow-martin-o-wakujacy.html

 

Nie wiem jak jest na prawdę, ale byc może faktycznie Bóg go wykorzystał na swa chwałę. Poczekamy zobaczymy.