Jeśli są jeszcze jacyś czytelnicy tego bloga wierzący w to, że Izrael obecny jest Izraelem Boga, to chyba po tej informacji wszystko się im wyklaruje.

 

Cytuję:

 

Światowe media kompletnie ignorują informacje, jakie podają władze w Iraku. Podczas operacji wojskowych w prowincji Salah ad-Din, tamtejsze siły zbrojne zatrzymały wielu bojowników z tzw. Państwa Islamskiego. Ku wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że wśród nich jest izraelski pułkownik który walczył po stronie islamistów.
Zaskakujące jest nie tylko to, że wojskowy tej rangi z Izraela przebywał wśród terrorystów. Wiele do myślenia daje także powszechna cisza na ten temat. Gdyby sprawa ta wyszła na  światło dzienne, wielu ludzi prawdopodobnie doznałoby szoku. W Europie mamy zamachy terrorystyczne a świat rzekomo walczy z islamistami, a tymczasem Izrael który najwięcej gada o terroryźmie najwyraźniej współpracuje z ugrupowaniem ISIS.
Iracki wywiad potwierdził, że aresztowany izraelski żołnierz to pułkownik Yusi Shahak z brygady Golani – jest to elitarny związek taktyczny piechoty zmechanizowanej Sił Obronnych Izraela (IDF)”
Istnieje wiele dowodów wskazujących na to, że Państwo Islamskie całą swoją potęgę zawdzięcza między innymi Izraelowi, który potajemnie wspiera islamistów. Irak miał w tym roku zatrzymać wielu bojowników ISIS a kilku z nich w wyniku przesłuchań przyznało, że agenci izraelskiego Mossadu byli obecni podczas zeszłorocznej inwazji terrorystów na Irak. Kilka miesięcy temu pojawiła się również informacja, że wojsko zestrzeliło drona który prowadził misję wywiadowczą w Fallujah. Choć miał być obsługiwany przez islamistów, maszyna miała izraelskie oznaczenia.
Wszelkie doniesienia które demaskują działalność Izraela są ignorowane.Mamy myśleć że ISIS powstało zupełnie spontanicznie a świat próbuje zniszczyć ten twór.
http://punktnowy.salon24.pl/682352,izraelski-pulkownik-dowodca-w-isis
Wiele do myślenia daje także powszechna cisza na ten temat.”
Autor tego blogu, napisał newsa perełkę, ale zdaję się nie wiedzieć, kto rządzi światem. Kogo są banki, Hollywood, media. Poznanie prawdy bez oparcia w Biblii zawsze nie będzie kompletne. Islam jest tylko narzędziem w rękach syjonistów i Watykanu. To tam prowadzą wszystkie drogi.
Poszukiwacze prawdy zapewne dziwią się kto jest kot i po co ta wojna?
Jedną z głównych przyczyn tego teatru i tragicznej farsy zarazem jest przygotowanie gruntu dla Antychrysta jako człowieka “pokoju”. Świat musi uwierzyć w tą wojnę Islamu z politycznym syjonizmem, po to, by doszło do zrealizowania Planu Trzech Wojen Światowych.
Oczywiście przy okazji wymordują trochę chrześcijan, zarobią i wprowadzą ograniczenie wolności, swobód obywatelskich, ale to już “szczegół”…,
Rozumienie głębi istnienia obecnego Izraela jest jednym z kryteriów weryfikowania pastorów. Gro z nich uważa, że ten Izrael jest Izraelem Boga.
Info do linku przesłał mi Jacek (j-23)
🙂
Dziękuję.