Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież mówi, że tegoroczna gwiazdka jest ‘grą pozorów’, bo ‘wojna światowa’ się rozpoczęła”

Tłumaczył Jacek Placek 🙂

 

W poważnym kazaniu w Watykanie papież Franciszek ogłosił, że gwiazdka w tym roku będzie „grą pozorów” z uwagi na fakt, że świat angażuje się obecnie w III Wojnę Światową.

 

Przemawiając podczas mszy w Casa Santa Maria, papież powiedział: „Jesteśmy blisko świąt bożego narodzenia. Będą światła, będą przyjęcia, oświetlone drzewa, nawet szopki bożonarodzeniowe – wszystko udekorowane – podczas gdy świat prowadzi wojnę.”

 

„To wszystko gra pozorów. Świat nie zrozumiał drogi pokoju. Cały świat pogrążony jest w wojnie,” stwierdził ponuro.

 

Yahoo News donosi:

 

„Wojnę da się uzasadnić, że się tak wyrażę, z wielu, wielu powodów, lecz gdy cały świat jest tak jak dziś pogrążony w wojnie, jakkolwiek fragmentaryczna by owa wojna nie była – trochę działań wojennych tu, trochę tam – to nie ma na to usprawiedliwienia.”

 

Kazanie to kładzie się cieniem na rozpoczęcie sezonu świątecznego w Watykanie, gdzie odsłonięto ogromną choinkę, która ma być przyozdobiona do 8 grudnia – początku watykańskiego Roku Świętego Miłosierdzia.

 

Papież Franciszek mówił też o „niewinnych ofiarach” wojny oraz potępił sprzedawców broni za ich rolę w światowych konfliktach.

 

„Cóż się uchowa w następstwie tej wojny, tej, pośród której teraz żyjemy?” zapytał. „Cóż pozostanie? Ruiny, tysiące dzieci bez edukacji, tak wiele niewinnych ofiar i mnóstwo pieniędzy w kieszeniach handlarzy bronią.”

 

„Winniśmy prosić o łaskę i opłakiwać ten świat, który nie rozpoznaje drogi do pokoju,” stwierdził. „Opłakiwać tych, którzy żyją dla wojny i mają w sobie cynizm, by temu zaprzeczyć,” dodał. „Bóg szlocha, Jezus szlocha”.

 

 

Updated: 26 listopada 2015 — 14:37

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Witajcie Bracia i Siostry.Chciałbym się z wami czymś podzielić.
  Ostatnio pisałem do was o tym,jak Pan słucha nasze modlitwy i jaka była moja dyskusja z katechetą,który stwierdził że Księga Rodzaju to forma opowiadania i nie trzeba ją brać na poważnie…
  Wczoraj moja klasa miała wywiadówkę.I głównym tematem wywiadówki byłem ja.Tak,dobrze czytacie.Ja byłem tematem wywiadówki.Ponieważ pan katecheta powiedział dla mojej pani wychowawczyni że z nim dyskutowałem na temat Biblii i Maryi etc.
  Jeszcze tydzień temu miałem spotkanie z kolegami,bo robiliśmy projekt.Modliłem się do Pana,aby pomógł im się nawrócić.W ten właśnie dzień zaczęli mnie słuchać z wielką uwagą oraz zadawali nawet pytania.Lecz jeden z kolegów się mnie podobno przestraszył(?) i powiedział to mamie.Jego mama też coś tam dodała na wywiadówce i przekręciła że ja w Jezusa nie wierze xD
  Dlatego też moja wychowawczyni chciała ze mną dziś porozmawiać na temat moich poglądów.Powiedziała że mam prawo mieć takie poglądy jak i się wypowiedzieć,ale żebym nie siał herezji bo inni w cudzysłowie “drzwi przede mną zamkną”.
  Nie wiem czemu to napisałem.Lecz po prostu chciałem napisać o moim świadectwie.Jeżeli was interesuje dalszy tok,to bym mógł co jakiś czas dodawać 🙂

  1. Matka mojej najlepszej koleżanki w liceum też zakazywała jej kontaktów ze mną, twierdząc, że mam przerażające oczy.. A ja łagodna jak baranek byłam. Oczywiście, że mówiłam jej o Jezusie, ale nie sądzę, żeby Daria powtarzała to matce. Przerażały ją moje oczy.. Dodam jeszcze, że w tamtym roku byłam na Jej chrzcie (koleżanki 🙂 niestety nie jej matki :)). Ziarenko zostało zasiane i wyrosło z niego coś pięknego. 🙂

  2. Narażasz się. No cóż. Do odważnych świat należy.

   1. W jaki sposób Bracie się narażam? :O Jeżeli ci chodzi o to,że ktoś będzie mnie obgadywał to ja mam to po prostu gdzieś.Nie mogłem znieść tej herezji z ust katechety.

  3. Uważaj tylko aby twoja praca była efektywna, a nie efektowny, by przyniosła dobry plon oraz miej baczenie, aby nie ściągnąć nie potrzebnych kłopotów na siebie i tobie bliskich.

   1. Pismo Święte wyraźnie mówi, że będziemy prześladowani z powodu imienia Jezus. Niepotrzebne kłopoty przyjdą, bo to są konekwencje głosznia Prawdy. Ludzie lubią ten świat i nie chcą z niego rezygnować. Nie chcą słuchać o tym, że muszą porzucić grzech, odwrócić się od niego i żyć świętym życiem. Ja głosiam prawdę o Szabacie pastorowi z mojego zboru. Powiedział, że to zwiedzenie i że owoce czczenia Szabatu są złe. W związku z tym odeszłam ze zboru. Bracia i siostry z pewnością mnie odrzucą. Są to konsekwencje głoszenia Prawdy. Do tego kłopot dla mojego męża, który lubi zbór, ale teraz boi się tam iść, bo będą go wypytywać o mnie:D
    Hobrat Bóg z Tobą, nie patrz na to co mówi katecheta, wychowawczyni i inni. Nie bój się, bo jak mówi Psalm 91 “Kto mieszka pod osłoną Najwyższego,
    Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego,
    Ten mówi do Jahwe: Ucieczko moja i twierdzo moja,
    Boże mój, któremu ufam.
    Bo On wybawi cię z sidła ptasznika
    I od zgubnej zarazy.
    Piórami swymimi okryje cię
    I pod skrzydłami Jego znajdziesz schronienie (…)Nie dosięgnie cię nic złego
    I plaga nie zbliży się do namiotu twojego,
    Albowiem Aniołom swoim polecił,
    Aby cię strzegli na wszystkich twoich drogach.
    Na rękach nosić cię będą
    Byś nie uraził o kamień nogi swojej”.
    Jest to wspaniały Psalm, czytaj go, bo to cudowna obietnica:)

    1. 2 List do Tymoteusza
     4 1 Zaklinam cię wobec Boga i Chrystusa Jezusa, który będzie sądził żywych i umarłych, i na Jego pojawienie się1, i na Jego królestwo: 2 głoś naukę, nastawaj w porę, nie w porę, [w razie potrzeby] wykaż błąd, poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz. 3 Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań – ponieważ ich uszy świerzbią – będą sobie mnożyli2 nauczycieli. 4 Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom. 5 Ty zaś czuwaj we wszystkim, znoś trudy, wykonaj dzieło ewangelisty3, spełnij swe posługiwanie!

    2. A jakie to są te złe owoce czczenia Szabatu?

     1. Jakoś niedawno ogladalam jakiś filmik (albo czytalam?), w którym jakiś kaznodzieja mówił, żeby nie dać sobie wmówić, że jeśli nie czcisz Szabatu, tylko niedzielę, to pojdziesz do piekła.. Jeśli to sobotę powinniśmy ‘uswiecac’, to dlaczego zostala ta tradycja przerzucona na niedzielę? Nigdy mi to nie przeszkadzało, dopiero jak zaczęłam tutaj Was czytać, jakiś niepokój się we mnie pojawił. Czy Szabat nie ma wymiaru symbolicznego? I czy nie ma znaczenia czy to będzie sobota, czy niedziela czy którykolwiek inny dzień tygodnia? Tak się głośno zastanawiam, proszę się na mnie nie rzucić. :p

      1. Szabat to bardzo ważny temat. Całą biblię mam pozaznaczaną, bo jest aż tyle o nim napisane. Przeczytaj List do Hebrajczyków 4:9 “Pozostaje dzień szabatu jako odpocznienie dla ludu Bożego”. W niektórych tłumaczeniach zostało wykreślone słowo “szabat”, a w niektórych zamiast “szabat” jest napisane “dzień sobotni”. Z tego co pamiętam Detektyw na swoim poprzednim blogu zamieścił obszerny post na ten temat (Detektywie, wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę). Jeżeli chcesz Klaudia to mogę przesłać Ci na maila wersety dotyczące Szabatu:)

       1. Bardzo chętnie. 🙂
        Oknobezwidoku (małpiszonik) gmail pl

        1. Rety, nie pl, tylko com. Przepraszam za zamieszanie.

    3. I bardzo ładnie,tym co ma nas wyróżniać to przestrzeganie praw Bożych i oczywiście miłość wzajemna.

  4. Mnie interesuje. I życzę ci dużo siły, bo w szkole jest najgorzej. Każdy dookoła wie lepiej i mogą się na tobie mścić. Ale mimo wszystko to trochę śmieszne, jak bardzo starają się uciszyć inne głosy.

   1. Dziękuje siostro.Doprawdy,ciężko jest wytrzymać w szkolę.Myślę że obecni tutaj starsi po prostu nie znają tego uczucia.Szkoła jest nawet pełna satanizmu.Kiedy przechodząc korytarzem widzę jak rówieśnicy rozmawiają o swoich popędach seksualnych,papierosach,imprezach.W tle leci satanistyczna muzyka.O Panie,jakżeż ciężko jest przebywać w szkole.Ale jestem wdzięczny Panu,bo przynajmniej nie zmarnowałem tyle lat życia 🙂

    1. Szkoła = więzienie dla dzieci i młodzieży, już z samego założenia ma wpoić dzieciom system Bestii do głów, żeby jako dorośli nie zaczęli negować tego co mówi świat, a przy okazji bardzo deprawuje tak jak zresztą więzienie, napędza też odpowiednio wcześnie wyścig szczurów, aby kiedy człowiek wejdzie w dorosłe życie nie widział innej drogi życia. Nie jest to dziwne, bo jaki jest pan tego świata szatan takie są i instytucje które wymyśla do kontroli człowieka.

 2. No i co? Już po 25.11 a tu żadnych zamachów jądrowych nie było.Kolega Priest chyba się pomylił.

  1. Spokojnie wymyślił się zaraz nową datę 🙂

 3. Jacek Placek 😀 😀 😀

   1. To ja teraz wchodzę i co widzę… placki wystygły! Się zagadałem… 😉

 4. bracie napisałem ci emaila jak możesz to odczytaj 😀

 5. Mam lepszy cymes:

  Mt.24. 25

  Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: “Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!;

  A gdzie się Heniek wybiera? Na pustynie się wybiera i to jeszcze tartezyjskim okrętem.
  Tylko że żadnych tartezyjskich okrętów współcześnie nie ma.

  Zrobi się ludziom Bluebeam na niebie, każdy w swojej głowie usłyszy, że Bóg go wybrał i kazał mu udać się na pustynię, a tam jak będą wysiadać z okrętów “tartezyjskich” to pod lufy karabinu maszynowego i do piachu. Świetny sposób na wyludnienie Europy przez Diabła.

  Albo inaczej zapytam, kto kłamie?

  1. Ewangelia Mateusza?
  2. Tekst jest skażony?
  3. Może BB ma rację i Jezus oszukuje?
  4. Ezechiel kłamie, albo to proroctwo z okrętami już się dawno wypełniło?
  5. Proroctwo zostało przez Heńka źle odczytane?
  6. A może Heniek ma rację?

  Iście szatańskie zamieszanie

  I jak tu być mądrym i mieć rozwagę?

 6. Papa rozrabiaka…

 7. Wybuchnie wojna bo ja już się tego boję?

  1. Ew.Mateusza 24:6-8
   Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

   Pan powiedział żeby się nie trwożyć,to się nie trwożę 😀
   List do Rzymian 8:31
   31 Cóż więc na to powiemy? Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

   1. prawidłowa postawa

 8. Oświadczenia Franciszek Apocalypse

  Wysłany przez Gerarda Zwaan w dniu 27 listopada 2015 w 5:13 pm
  Zobacz Blog

  Znalazłem coś wartego uwagi, że zastanawiałem się, czy Zeta może chciał komentować. Franciszek wykonane kilka ostatnich komentarzy do chrześcijan, aby przygotować się do apokalipsy, kataklizmy kosmiczne “wspomnieć” i “słońce się zaćmi”, w zasadzie zachęcanie odpowiedź STO w tym czasie. To nie był bardzo specyficzny, inny niż ten, ale nie mniej godne uwagi. Sprawdź artykułu poniżej lub cytaty papieża które skopiowany / wklejone [i od innego]. Http: //yournewswire.com/pope-francis-tells-christians-prepare-for-t … 17 listopada 2015 r Komentując Pisma czytań niedzielnych, Papież powiedział, że Jezus głosił o końcu świata zawiera “elementy apokaliptyczne, jak wojny, głodu i katastrof kosmicznych.” “W tych dniach,” Franciszek powtórzył: “słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku, a gwiazdy będą padać z nieba i moce na niebie zostaną wstrząśnięte. “[i od drugiej] http://www.breitbart.com/big-government/2015/ 11/15 / Papież-paris-frank … 15 listopada 2015. Dwa dni po straszliwych ataków dżihadystów w Paryżu, Franciszek głosił o “czasach ostatecznych”, zachęcając słuchaczy do czujności i gotowe w każdej chwili do spełnienia Boga twarzą w twarz [i od innego]. http: //www.prophecy.news/2015-11-18-pope-francis-warns-about-the-en … “Jesteśmy wezwani, aby żyć w teraźniejszości” Franciszek powiedział, “ale zawsze gotowy na spotkanie z Bogiem, kiedy może on zadzwonić.” Papież ostrzegł także przed niezdrowe spekulacje dotyczące tego, kiedy nastąpi End Times. Wróżki i horoskopy odciągnąć nas od tego, co jest ważne w tu i teraz, zgodnie z Papieżem. Po tym wszystkim, zgodnie z powszechnie odwołuje Biblii wersetu, Mark 13:32, nawet Syn Człowieczy wie, kiedy End Times stanie. To jest kawałek wiedzy zarezerwowane dla Boga Ojca sam [a od drugiego] 29 listopada 2014 r. Http: //www.ibtimes.co.in/pope-francis-says-apocalypse-inevitable-as … Papież Franciszek, lider 1,2 miliarda katolików na całym świecie, mówił o Apokalipsie w przemówieniu Święto Dziękczynienia w Placu Świętego Piotra. Lider Christian powiedział, że koniec świata było nieuniknione, ponieważ nie było tak wiele grzechu, dodając, że pytania o Apokalipsy były stare. Myśl świata “przemijanie” pojechała w dół przez wieki i choć Kościół nie znała odpowiedzi na kiedy ma się zdarzyć, potwierdził, że koniec był nieunikniony. Papież dodał, że apokalipsa nie będzie końca; będzie raczej być “transformacja” do nowego, bardziej piękna wszechświata.

  Istnieje wyraźna zmiana w wystąpieniu na temat Apokalipsy, że Franciszek wydał w listopadzie 2014 roku, a najnowsza mowy w listopadzie 2015. W 2014 roku odniósł się do Apokalipsy w sposób ogólny, czas, gdy świat ludzkości pełne grzechu i niepokojami przeminą, a świat się będzie “przekształcić” w lepszym miejscu. Jest to oczywiście transformacja mamy, o których mowa w ramach ZetaTalk, który jest obecnie w toku, jak obsługa-to-Self są systematycznie usuwane z Ziemi i tylko ci, mocno w Serwisie-do-Inne mogą pozostać i reinkarnacji na Ziemi.

  W 2015 roku “kosmiczną katastrofę odwołuje” Słońce jest zaciemnione, Księżyc również przyciemniony. Oczywiście, jest to czas, kiedy zdecydowana gruz wypełnione ogon Nibiru stoi pomiędzy Ziemią a Słońcem, w ostatnich tygodniach. Odniesienie do gwiazd spadających z nieba jest godzina przesunięcia skorupy ziemskiej, gdzie wszyscy się na niebie powyżej będzie w ruchu, a także gruzu w ogonie Nibiru tłoczenie przez atmosferę, Alit, jak bolidów. Jak już regularnie podkreślał, data jest nie być znany przez człowieka, a także papież podkreślił, że w 2015 roku na żywo w tej chwili i przygotować się na spotkanie ze stwórcą, jest przesłanie.

  Dlaczego papież przełączony jest specyficzne w jego rady dla mas? Co się zmieniło w ciągu roku pomiędzy 2014 i 2015 roku? Ogłoszenie nie będzie opóźnione kolejny rok. On o tym wie. Wie też, że gdy ogłoszenie dzieje, hałas z wielu elementów może zagłuszyć jego słowa, jego szansę wpływania na masy. Nie będzie oportuniści domagają się prowadzić i kontrolować tych, w panice, migranci ruchu we wszystkich kierunkach, chcących dotrzeć do tego, co ośmielają się być bezpieczny grunt lub ziemia obiecana. Większość z tej działalności będzie pod fałszywym przywództwa, patrząc złapać scenę dla wyniesienia siebie lub osobistego zysku. Tak więc, Franciszek mówi teraz, przed ogłoszeniem, ale wystarczająco blisko do tego momentu, że jego słowa będą pamiętali.

  Źródło: ZetaTalk Czat Q & A do 28 listopada 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: