Tłumaczył Jacek. Dziękuję

 

Geoffrey Grider

 

Kościół katolicki jako opłacony agitator ułatwia obcym inwazję

 

Otrzymaliśmy niedawno informację, iż kościół katolicki dostał wpłaty opiewające na sumę 79 590 512 mln dolarów by ułatwić napływ imigrantów bez dokumentów do Stanów Zjednoczonych w 2014 r. To o sześć milionów dolarów więcej niż zapłacono im w 2013 r. Teraz wiecie dlaczego papież Franciszek tak usilnie promował szaloną powódź imigrantów Obamy. On dostaje za to miliony!

 

W obliczu zagrożenia wetem prezydenta Obamy, Izba Reprezentantów uchwaliła ustawę spowalniającą napływ syryjskich uchodźców. Republikański Kongres jednakże również posiada możliwość organizacji wysłuchań dotyczących milionów dolarów podatników kierowanych na konta katolickich i innych grup kościelnych, by sprowadzić tu uchodźców. Wielu katolików oraz niekatolików chciałoby wiedzieć jak „religijne miłosierdzie”,przy użyciu pieniędzy federalnych, nasila potencjalne zagrożenie terroryzmem dla Ameryki.

 

Papież Franciszek i brudny szlak pieniężny, który prowadzi do Obamy

 

Teraz już wiecie dlaczego papież Franciszek tak bardzo naciska na to, by „cały świat” przyjął tych nielegalnych, muzułmańskich emigrantów. Płaci się mu na ten cel miliony. Ktoś kiedyś powiedział, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. W tym wypadku chodzi o 79 milionów dolarów.

 

Być może pamiętacie, że papież Franciszek promował pro-imigracyjną politykę administracji Obamy podczas swojej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Przemilczany został fakt, iż amerykański oddział kościoła rzymskokatolickiego otrzymuje miliony dolarów z kieszeni podatników w celu osiedlania uchodźców. Zgodnie z ich sprawozdaniem finansowym za rok 2014, ostatni rok, dla którego dostępne są dane liczbowe, Amerykańska Konferencja Biskupów Katolickich otrzymała dotacje rządowe na kwotę ponad 79 milionów dolarów celem zapewnienia świadczeń uchodźcom.

 

Na Refugee Resettlement Watch, stronie internetowej Ann Corcoran znajdujemy informację, iż Kościół Rzymskokatolicki pod wezwaniem Trójcy Świętej w Syracuse w stanie Nowy Jork został zamknięty i wydzierżawiony społeczności muzułmańskiej, która przemianowała go na Meczet Jezusa, Syna Maryi.

 

18 listopada prezydent Obama zamieścił na swoim Twitterze komunikaty o następującej treści: „Ugoszczenie tych najsłabszych na świecie, którzy szukają w Ameryce bezpieczeństwa nie jest dla nas czymś nowym. Bezpiecznie przyjęliśmy 3 mln uchodźców od 1975 r.” oraz „Zatrzaskiwanie drzwi przed nosem uchodźcom zanegowałoby nasze najgłębsze wartości. Nie tacy jesteśmy. I nie jest to coś, co zamierzamy uczynić.”

 

„W miejscu, gdzie przez 100 lat znajdowały się krzyże teraz są cienkie miedziane półksiężyce,” donosi Marine Eisenstadt z Syracuse Post-Standard i Syracuse.com i dodaje, że sześć krzyży usunięto i zamieniono pod koniec czerwca. Cztery z nich były masywne, każdy z nich ważył 272 kg i miał ponad 120 m długości. Krok ten był ostatnim i najbardziej dostrzegalnym na drodze zmiany budynku z kościoła w meczet.”

 

Sytuacja jest jeszcze gorsza w Europie, gdzie islam zastępuje chrześcijaństwo jako religia dominująca.

 ‘