Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przekaz Illuminati odnośnie Antychrysta

 

nierzadnica

 

Super bowl (2015). Kate Perry. Nierządnica ujeżdżająca bestię.

Mówi się, że jest to zapowiedź szybkiego wprowadzenia przez biblijną nierządnicę (Watykan)  bestię wyglądająca jak lew, ale fałszywy lew Judy.

Coraz więcej obrazków  pojawia się w amerykańskim necie co do typów poszczególnych postaci apokalipsy.

 

prorok-antek-mesjasz

 

Nie jest to żadna nowość, ale sprawy przyspieszają więc trzeba mieć na uwadze powyższe postacie jak oni to rozegrają.

 

(13) I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; (14) a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego. (15) Oto przychodzę jak złodziej; błogosławiony ten, który czuwa i pilnuje szat swoich, aby nie chodzić nago i aby nie widziano sromoty jego. (16) I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon. (17) A siódmy wylał czaszę swoją w powietrze; i rozległ się ze świątyni od tronu donośny głos mówiący: Stało się. (18) I nastąpiły błyskawice i donośne grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi; tak potężne było to trzęsienie. (19) I rozpadło się wielkie miasto na trzy części, i legły w gruzach miasta pogan. I wspomniano przed Bogiem o wielkim Babilonie, że należy mu dać kielich wina zapalczywego gniewu Bożego. (20) I znikły wszystkie wyspy i gór już nie było. (21) I spadły z nieba na ludzi ogromne centnarowe kawały gradu; a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga ta była bardzo wielka. Ap16

 

Dlaczego William? ponieważ mówi się, że jest potomkiem Dawida:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/syjonistyczna-linia-bekitnej-krwi.html

Updated: 20 listopada 2015 — 18:45

53 komentarze

Add a Comment
 1. intrygujące: http://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2010/11/mural11.jpg – mural z bank of america, nisko po lewej jakby politycy:rotszyldowie, obama, okulary “obamy” i część ramienia poniżej, tworzą postać małego diabła przechodzącego przez obamę w stronę chłopca (przyjrzyjcie się, okulary jak rogi) przypominajacego williama, to co wchodzi w williama – red smoking mirror -czerwone dymiące lustro, stare imię szatana występujące w ameryce też jako xipe totec ,znany też jako obdarty ze skóry czy chodzący w skórach, czerwony smok.. william czy ktoś po nim, ktoś z korony brytyjskiej to poważny “kandydat”…

  1. chłopiec jakby william jest jakby w piramidzie, pod nią, a wiecie że w słynnym all seeing eye – oko wystaje z piramidy..
   piramida zatem przedstawia się jako nasadka na otchłań gdzie czeka apollyon.

   1. I oczywiście postać zamknięta w sześcianie kontrolowana przez sznurki czyli pułapkę czasu i śmierci.Sznurki wychodzą od Księżyca, który zasłania Słońce czyli dwa ciała niebieskiego wyznaczające czas, dni, miesiące i lata.

  2. tak sobie myślę, że taki antychryst nie może byc zwykłym człowiekiem. On musiał byc jako dziecko wyświęcony przez satanistów. To ktoś a la Dziecko Rosemary

   1. Tyle lat minęło i jeszcze nie wiedzą kto to jest Anty_chryst? I

    1. wg adwenstystów jest nim każdy papież…i tu mają rację, ale będzie ostatni antychryst.

     http://detektywprawdy.pl/2014/03/29/antychrysta-nie-bedzie/

   2. Świadomie poświęcone przez matkę, czy tak jak w filmie Polańskiego? Bo jeśli opcja druga, to nic dziwnego, że Diana tak zginęła, a William wpasowuje się idealnie.
    Czasem przeraża mnie świat kultury. Mnie, jako osobę, studiującą kiedyś polonistykę!

  1. ostatnio grałem w cod mw3 (kilka dni temu) i tam było o atakach chemicznych na europę ciekawa sprawa bo był też atak na paryż tak jakbym grał w to co teraz jest 😮

   1. Słyszałem o tym. Trzeba wam niezaznajomionym ze światem gier wiedzieć, że seria strzelanin Call of Duty to produkt podobnie kasowy co nowy James Bond i jest podobnie efektowny. A tam faktycznie jedna z misji rozgrywa się w Paryżu!

    1. a w modern warfare strzelało się do cywili :\ wywaliłem to od razu po tej scenie..

 2. Wiecie co nie będę nawet tego czytał by nie kreować sobie rzeczywistości. Wszechświat zawsze wspiera każdą myśl, którą zechcemy po­myśleć i w którą zechcemy uwierzyć. Mówiąc inaczej, nasza podświadomość akceptuje wszystko, co wybierzemy budując nasze przekonania. To znaczy, że to, w co wierzę myśląc o sobie i życiu, staje się dla mnie prawdą. Wybrane przez ciebie myśli o sobie i życiu stają się prawdą dla ciebie. Nie jesteśmy niczym ograniczeni w naszym myśleniu. Więc jeśli myślisz o iluminatach i całym tym chaosie to tak będzie ja myślę inaczej i nie ma tego zła dookoła

  1. My wiemy jak sie to kończy:

   ap 22

   (12) Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze Mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. (13) Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. (14) Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. (15) Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje. (16) Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów. Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida, Gwiazda świecąca, poranna. (17) A Duch i Oblubienica mówią: Przyjdź! A kto słyszy, niech powie: Przyjdź! I kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie, kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie. (18) Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze. (19) A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa, to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia i w Mieście Świętym – które są opisane w tej księdze. (20) Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem. Amen. Przyjdź, Panie Jezu! (21) Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!

   Takie stwierdzenia jak twoje to new age, neurolingwistyczne programowanie, parapsychologia. To tak jakbym wyobrażał sobie że będę zbawiony i miałbym gwarancje zbawienia. Jakbym wyobrażał sobie, że będę bogaty i byłbym bogaty. Gdzie Pan Jezus o czyms takim, takich technikach wspominałw Biblii?

  2. Nie . My nie kreujemy własnej rzeczywistości myślami . To szatańske bzdury. Nie jesteśmy bogami . Ktoś tu naczytał sie nieodpowiednich książek ( niestety teraz tego mnóstwo) i w to uwierzył. Zgadzam się z adminem -to new age. Uciekajcie od tego typu rzeczy .To jest złe.

   1. tak, teraz jest to popularne w pseudonaukowej książce “sekret”, kiedyś to czytałem, to część nurtu new age,
    myśli wpływają na realia w tym sensie że wpływają na postępowanie (jak różne ideologie, wierzenia etc) ale “myśli nasze to nie myśli Boże” jak napisano, nasze słowa nie są kosmiczną mocą

  3. ja to napisze trochę od innej strony. Od ignorowania problemów one nie znikną.
   Ale
   Sam nie wiem czy dobrze jest interesować się światem i złem na świecie czy nie. W mojej pracy mam osoby które zamiast głowy mają telewizor, żyją całkowicie w innym świecie, gdzie to co mówi tv jest prawdą, przepaść jest tak wielka że nawet pół opinii nie możemy między sobą wymienić bo żyjemy w innych rzeczywistościach.

   Czasem się zastanawiam czy jakbym się nie interesował światem to jak by moja wiara wyglądała. Ostatnio doszedłem do wniosku że moja wiedza o świecie nie jest do niczego przydatna oprócz bycia świadkiem zła. Bo przekonanych nie ma co bardziej przekonywać, a nie przekonani itak nie uwierzą. Wychodzi na to że jedyne sensowne co wiem to ewangelia, reszta to hobby dla zabicia czasu.

   Najgorsze jest to że interesując się światem automatycznie staje się do zawodów “kto ma rację” i trzeba wielkiej siły woli żeby powstrzymywać gniew na ludzi o innych poglądach.

   1. “Sam nie wiem czy dobrze jest interesować się światem i złem na świecie”

    Wtedy nie będziesz wiedział, że

    -jest chemia w jedzeniu
    -że PIS to proIzrael
    -że politycy, muzycy, show biznes to nie Twoj swiat

    do zbawienia to nie ejst pootzrebne.

    ja wczesniej bylem w polityce mialem znajo0mych politykow i to z wysokiej półki. Obecny moj znajomy a kiedys koelga partyjny jest 2 kadencje poslem

    nadal wierzyłbym w utopie.
    My musimy definiowac zło.
    Przeciez Franciszek to taki dobry PR ma. Taki swoj chlop, chce pomoc imigrantom

    duzo by pisac…

    gdbym prowadzil blogu, to zapewne raz na jakis czas czytalbym o spiskach a tak oddalbym sie Biblii.
    Różne są drogi do Boga. Żyjemy w epoce netu.
    Jest nacisk wielości informacji i tzreba umiec je przesiać.

    1. PiS to proizrael?! Czegoś tu chyba nie rozumiem..

     1. Klaudusia czego nie rozumiesz?

      1. Piotrusiu, jakim cudem PiS jest proizraelski? Przecież dla nich “żyd” to największe zło.

       1. ściema z ich nienawidzeniem Żydów i Twój wpis jest przykładem na to, że mam racje w tym co pisze odnośnie zainteresowania prawdą:

        http://detektywprawdy.pl/2014/12/31/cala-prawda-o-pis-i-kaczynskich/

        1. Ja to wciąż czegoś nie rozumiem. Izrael jest wybranym narodem, i choćby nie wiem co, Bóg błogosławić mu będzie, cały świat będzie przeciwko, ale z nim Bóg. Jest też werset w Biblii (teraz niestety nie mogę sobie przypomnieć gdzie i jak dokładnie brzmi), który brzmi mniej więcej tak, że biada temu, kto Tobie, Izraelu źle czyni/życzy. Popraw mnie, Piotrusiu, jeśli się mylę.

        2. Izrael jest wybranym narodem zgoda. Jednak temat jest złozony, wiele razy to omawiałem.
         Po pierwsze Izrael skladal sie z 12 plemion i tutaj każdy żyd czy nie Żyd się z emną zgodzi.
         Zgodzą się nawet z tym wszyscy, że 10 pokoleń/plemion tuz przed nioewolą babilońską rozproszyło się na cały świat. W babiloni byli: Judejczycy i Beniaminici. Faklt bezsprzeczny.
         Do dzisiaj nie wiaodmo gdzie jest pozostałe 10 plemion:

         https://pl.wikipedia.org/wiki/Dwana%C5%9Bcie_Plemion_Izraela

         https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziesi%C4%99%C4%87_Zaginionych_Plemion_Izraela

         Tak więc nie mozna nazywać obecnego Izraela Izraelem

         Tuz przed narodzeniem Pana Jezusa powstało:
         Pokolenie Judy i Pokolenie Beniamina połączyły się i utworzyły Królestwo Judy.
         Na bazie owego krolestwa powstało państwo żydowskie rządzone nie przez Judejczyków, ale przez Edomitów.
         Herod byl Edomitą a cała ewangelia Jana jest najbardziej chyba antyżydowską księgą.

         Paweł sam powiedział:

         Tesal

         ” (14) Albowiem wy, bracia, staliście się naśladowcami zborów Bożych, które są w Judei w Chrystusie Jezusie, bo i wy doznaliście tych samych cierpień od swoich rodaków, jak i oni od Żydów, (15) którzy i Pana Jezusa zabili, i proroków, i nas prześladowali, i Bogu się nie podobają i wszystkim ludziom są przeciwni; (16) a żeby dopełnić miary grzechów swoich, przeszkadzają nam w zwiastowaniu poganom zbawiennej wieści. Ale gniew Boży spadł na nich na dobre. ‘

        3. Okej, pochylę się nad tym zagadnieniem i odrobię lekcję. Bo może (!) czegoś nie rozumiem i przez niewiedzę spłycam..

        4. popatrz, jak mogą tam być wyznawcy Boga?

         Judejczyków w Izraelu jest garstka. Reszta to chazarzy i edomici

        5. Tak jak napisałam, Piotrze, pochylę się nad tematem. Jednak upieram się wciąż, że Bóg ma pieczę nad samym państwem Izrael.

        6. Tzn. pomimo wszystko nad państwem izraelskim.

      2. “Ja to wciąż czegoś nie rozumiem. Izrael jest wybranym narodem, i choćby nie wiem co, Bóg błogosławić mu będzie, cały świat będzie przeciwko, ale z nim Bóg.”

       Prawdziwym Izraelem nie są ci co się za Żydów podają, tylko ci co są spadkobiercami obietnicy Abrahama, to ich Bóg nigdy nie opuścił ani nie opuści. Spadkobiercami obietnicy Abrahama są wszyscy ludzie, którzy wierzyli i wierzą w Chrystusa, tak jak Abraham.

       Narodowy Izrael obecnie sądząc po ich fladze tak jak cały świat czci Saturna, razem z USA i Watykanem na czele.

       „Nie masz Żyda ani Greka, nie masz niewolnika ani wolnego, nie masz mężczyzny ani kobiety; albowiem wy wszyscy jedno jesteście w Jezusie Chrystusie. A jeśli jesteście Chrystusowi, tedy jesteście potomkami Abrahama, dziedzicami według obietnicy. ” List do Galatów 3:28-29

       https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2015/11/04/kim-jest-lud-bozy/

       1. Ech. Izrael = kościół = oblubienica?

        1. obecny Izrael to Izrael duchowy. Izrael Jezusa.

      1. Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …
       https://youtu.be/kvujGYuFe5s.

       1. Podobno Kaczory i Tusk to ta sama koczownicza nacja…Coraz ciekawsze fakty o prominentach wychodzą na jaw.

        1. ja tylko jednego nie kumam. Dlaczego Kaczyński nie chce wyjaśnienia Smoleńska, bo ewidentnie nie chce. Ja widzę 3 opcje: albo to była fikcja i wszyscy żyją se gdzieś na kajmanach, albo go nastraszyli że zabiją mu całą rodzinę albo nie ma sumienia i w tym uczestniczył. Wszystkie 3 opcje wydają mi się nieprawdopodobne

        2. Jawa, Ty chyba żartujesz!
         Zresztą, im więcej politykowania, tym bardziej zakwaszony umysł. Skupmy się lepiej na tym co najważniejsze.

   2. Ale gdy przestaniesz się interesować zupełnie światem, zabraknie Ci w końcu argumentów. Oczywiście Biblia to najlepszy argument! Jednakże w dzisiejszych czasach warto jest się posiłkować przykładami z życia, by potem z zaskoczenia wskazać “niedowiarkom” werset z Biblii. 🙂

    1. Pewnie moje sumienie daje mi znać że jestem hipokrytą i zamiast telewizora na karku jak inni mam komputer. Bo ja rzadko używam swojej wiedzy o świecie jako argument do Pisma, więc moja wiedza jest bezużyteczna i powoduje tylko to że się zamykam na ludzi.

     1. Nie wiem, ale na pewno potrafisz się nad sobą pochylić i wysnuć refleksje. 🙂 A to znaczy, że Boży Duch działa. Nie martw się, On Cię pokieruje. <3 Nie ustawaj tylko w modlitwie. Niech Cię Bóg błogosławi! 🙂

    2. niestety Biblia to dzisiaj żaden argument dla większości, sprano głowy że to tylko jedna z wielu książek religijnych, stare opowieści przydatne tylko “psychologicznie” w życiu etc dlatego trzeba pokazywać że to JEST Słowo Boże, duchowo zainspirowany przekaz przez ludzkie hosty, że to się działo ,było ciałem i cała reszta będzie, “jest żywe i skuteczne” jak napisano, to taki skrypt na matrix wokół nas. np prosty przykład dowodzący – Chrystus przepowiadał nadejście fałszywych mesjaszy 2000 lat temu, obecnie ciagle co jakiś czas wyskakują oszuści lub wariaci czy opętańcy ogłaszający siebie Chrystusami, że on już wrócił, tutaj jestem itd – prosty logiczny rachunek – PRAWDA

 3. Pewnie filmik jest znany, ale warto sobie przypomnieć.

  https://youtu.be/vgqsw23RpEs

 4. Admin wyslaismy wiadomosc w tym samym czasie xD.

 5. Jedno jest pewne. Gdy pojawi się pan A to nie będzie za wesoło wbrew oczekiwaniom większości, która położy w nim nadzieje…

 6. Na Onecie napisali, że papież 25 listopada rozpoczyna wizyty w trzech krajach Afryki, pomimo zagrożenia. Akurat 25.11. A chyba coś mówił, że zostało mu niewiele czasu… No to się będzie działo.

  1. On na samym początku kadencji, “poinformował”, że będzie krótka. 🙂

  2. 25.11.2015 to 13.9.5776

   A jak wiadomo 13 to ich ulubiona liczba.

   https://www.hebcal.com/converter/?gd=25&gm=11&gy=2015&g2h=1

 7. EKSPERYMENT FILADELFIA lektor https://youtu.be/eA6WppO_Bes. Czyżby spotkali się z demonami?

 8. Klaudia Biblia mówi wyraźnie :\

  Objawienie 2:9

  9 Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

  A kto podaję się za żydów ? Chazarzy .
  Przecież utworzenie Izraela Bóg zapowiedział że sam go odnowi.. a jak powstał dzisiejszy Izrael? Przez elity .
  To sztuczny twór nie mający nic wspólnego z Bogiem.

  Utrzymujący się tylko z pasożytnictwa z innych krajów np. z odszkodowań , oraz posiadania władzy w innych krajach . np USA
  Jak Bóg utworzy ponownie Izrael to będzie to wydarzenie na skale światowa i każdy będzie dokładnie widział 🙂

  Poszukaj sobie na necie, tam normalnie są np. parady gejów , lesbijek etc… i to ma być naród wybrany ?

  Mordowanie w krwawy sposób w Palestynie niewinnych ludzi to też uważasz za akt ” wybrańców ” Boga?

 9. Pruskie powiązania z amerykańskim szkolnictwem – napisy PL [John Gatto] https://youtu.be/RPE23CMYBrA.

  1. Złe usposobienie/osobowość jako narzędzie zarządzania – napisy PL [John Gatto]https://youtu.be/fA74Ng9ymr0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: