Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Tłum na paryskim koncercie śpiewał ‘pocałuj diabła’ w chwili gdy rozpoczęły się ataki terrorystyczne”

Tłumaczył Jacek. Dziekuję bardzo.

 

Geoffrey Grider

 

Zaledwie na kilka chwil przed rzezią paryscy fani śpiewali na koncercie zespołu metalowego Eagles of Death Metal piosenkę gloryfikującą diabła.

 

Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć.” 1 P 5:8

 

Mając ręce uniesione wysoko w górę, jak widzicie na tym zdjęciu wykonanym na parę chwil przez rozpoczęciem ataków, paryscy fani na koncercie zespołu Eagles of Death Metal salutowali szatańskim gestem „rogów diabła” (zwanym „manu cornuta”- przyp. tłum.), pozornie będąc wolnymi od wszelkich trosk.

 

Co niesamowite, utwór, który był grany w momencie gdy rozpoczęła się strzelanina zatytułowany był „Pocałuj Diabła”, a oto niektóre ze słów tej melodii:

 

POCAŁUJ DIABŁA” – EAGLES OFDEATH METAL

 

KTO POKOCHA DIABŁA?

KTO ZAŚPIEWA JEGO PIEŚŃ?

KTO POKOCHA DIABŁA I JEGO PIEŚŃ?

 

JA POKOCHAM DIABŁA

JA ZAŚPIEWAM JEGO PIEŚŃ

JA POKOCHAM DIABŁA I JEGO PIEŚŃ

 

KTO POKOCHA DIABŁA?

KTO POCAŁUJE JEGO JĘZYK?

KTO POCAŁUJE DIABŁA W JEGO JĘZYK?

 

JA POKOCHAM DIABŁA

JA POCAŁUJĘ JEGO JĘZYK

JA POCAŁUJĘ DIABŁA W JEGO JĘZYK

 

Gdy francuscy fani death metalu śpiewali te słowa, obdarzając szatana swoją miłością, diabeł odpowiedział tak, jak to zawsze czyni. Poprzez śmierć i zniszczenie. No to teraz śmiało, ukażcie to w jakim tylko chcecie świetle, w jakikolwiek sposób, który sprawia, że czujecie się spokojni. Jednak ja, jako biblijnie wierzący chrześcijanin, doskonale wiem co wydarzyło się w piątkową noc w Paryżu we Francji o godzinie 21:40. Ludzie domagali się manifestacji szatana, i wiecie co? Dostali ją.

 

Można śmiało stwierdzić, że na koncercie tamtej nocy nie było praktycznie żadnych chrześcijan, że przeważająca większość z tych ludzi była zagubiona, niezbawiona. Zastanawiam się jak wielu z nich przedstawiono ratującą życie ewangelię Jezusa Chrystusa i jak wielu pokręciło na nią nosem. Prawdopodobnie więcej niż kilku. Widzimy to cały czas głosząc ewangelię na ulicy w St.Augustine. Dla większości ludzi diabeł to coś niepoważnego, a piekło będzie imprezą pełną piwa i seksu. Nic nie może być dalsze od prawdy.

 

Ponieważ zaś dzieci uczestniczą we krwi i ciele, dlatego i On także bez żadnej różnicy stał się ich uczestnikiem, aby przez śmierć pokonać tego, który dzierżył władzę nad śmiercią, to jest diabła,” Hbr 2:14

 

Gdy ludzie ci krwawili i umierali na parkiecie podczas deathmetalowego koncertu, przeszli od śpiewania o diable do spotkania z nim twarzą w twarz. Piekło to nie żart, absolutnie nie jest ono imprezą, a ty nie musisz tam skończyć. Możesz uniknąć tego miejsca wierząc w dokonane dzieło Jezusa Chrystusa.

 

W piątkową noc oni „ucałowali diabła”, a diabeł zaraz odwzajemnił ten pocałunek. Nie pozwól, by przydarzyło się to tobie.

 

A wyprowadziwszy ich na zewnątrz rzekł: ‘Panowie, co mam czynić, aby się zbawić?’ ‘Uwierz w Pana Jezusa – odpowiedzieli mu – a zbawisz siebie i swój dom’.” Dz 16: 30-31

 

 

 

Updated: 17 listopada 2015 — 10:21

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Chcieli diabła to dostali. Bezrozumni…

  1. Dziękujmy Bogu za tą odrobinę czasu. Wykorzystajmy go do nawrócenia.

  2. Gdyby przez każdego, kto powie “pocałować diabła” miałoby umierzeć 100 osób, nic by z nas nie zostało 😉 /,,/

 2. Wow, jak ważny jest kontekst duchowy wydarzen… a cały świat patrzy tylko na efekty i idzie w “nastroje”, po prostu ciemność widze ciemnosc

 3. Kiedyś znałem pewnego chłopaka który miał jakieś zapatrywania satanistyczne.W dniu swoich urodzin zapytany co chciałby dostać w prezencie odpowiedział,że trumnę.Finał tego był taki ,że zginą w wypadku samochodowym jeszcze tego samego dnia.

  1. Jeszcze gorzej skończą wierni Lucyfera na najwyższych szczeblach. istoty dławiące się pychą wiedzy okultystycznej,
   Najwyższy z upadłych, za dobra tego świata ofiarowane pseudoelitom pociągnie ich razem ze sobą w nagrodę do jeziora ognia czymkolwiek ono jest.

   Bóg uosobienie dobra wynagrodzi ludzi mu wiernych zgodnie z Jego dobra naturą, a widac ją w owocach stworzenia, przyrodzie, zwierzętach, uzdrawianiu.
   Tak będzie i z “nagrodą” od Szatana. Jego wyznawcy otrzymają i otrzymują zapłatę adekwatną do natury tego zbuntowanego anioła – wieczną śmierć i zniszczenie.

   Już byl taki jeden który spiewał “jestem bogiem”

 4. ChristianStateOfPoland

  Tak jak w Księdze Samuela: Dawid otrzymuje polecenie zabicia 100tu niewiernych… Jak ich rozpoznać? Jak to udowodnić? … Przynosi Saulowi 200ście napletków Filistynów… Podobnie tutaj: Terroryści byli spokojni o to, że nie zabijają prawdziwych wyznawców Allaha…

  1. widziałem to, ale 6-7 stopni to n ie tak duzo, choc może i są to bóle porodowe

   1. Tak, racja. Tylko miejsce szczególne…

  1. ciekawe:

   “ak głosi przepowiednia, kalifat ma się rozrastać i rosnąć w siłę, jednak jedynie do czasu inwazji “armii Rzymu” – interpretowanej zwykle jako po prostu armię “niewiernych”, w skład której wchodzić mają reprezentanci 80 krajów. Państwo Islamskie doznać ma wówczas wtedy serii klęsk, opuści je wielu bojowników i wyznawców – aż do wielkiej bitwy w niewielkiej miejscowości Dabik w północnej Syrii, gdzie dojść ma do ostatecznej rozprawy kalifatu z niewiernymi i tryumfu nad “Rzymem”. Ma to być kluczowy moment przybliżający świat do apokalipsy i powtórnego przyjścia Jezusa (sic), który ma dać zwycięstwo muzułmanom. “

   1. To mrozi krew w żyłach. Armia jezuicka prowadzi pierwszą krucjatę XXI wieku przeciwko legionom ISIS…

 5. W takim razie należało by się domyślać,ze w Dabik są kumulowane najnowocześniejsze formy uzbrojenia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: