Kilku czytelników pisało o potencjalnej akcji 13 września i miało to sens, ale po w pewnym sensie jałowym 23 września, nie chciałem się tym zajmować.

13 piątek jest ulubiona datą templariuszy, których spadkobiercami są jezuici i Illuminati. Nie wierzysz? zobacz:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/siwy-dym-trzynastego.html

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/kim-jest-franicziszek-jorge-mario.html

 

Kilka lat temu prowadząc już blog miałem wypadek 13 w piątek, z którego fartem wyszedłem cało:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/07/miaem-wypadek-przemyslenia.html

Człowiek, który we mnie wjechał powiedział, że jest kierowcą zawodowym i nie wie jak to sie stało, że nie widział mnie.

 

Oto news.

 

 

“W serii zamachów terrorystycznych, do których doszło w piątek wieczorem i w nocy w Paryżu, zginęło według informacji prokuratury co najmniej 120 osób. Władze Paryża mówią natomiast o 140 ofiarach. W zachodnich mediach również pojawiają się rozbieżności. Amerykański portal CNN pisze o 153 ofiarach sześciu zamachów. Ataki przeprowadzono w różnych miejscach miasta, m.in. w pobliżu Stade de France i w sali koncertowej Bataclan, gdzie przetrzymywano zakładników. W zamachach rany odniosło także ponad 200 osób, 80 z nich jest w stanie ciężkim. Było to najtragiczniejsze wydarzenie, jakie dotknęło Francję od czasów drugiej wojny światowej – ocenia agencja Associated Press. Policja podaje, że nie żyje ośmiu zamachowców, w tym siedmiu zginęło w wyniku zamachów samobójczych. Prezydent Francji Francois Hollande ogłosił stan wyjątkowy.”

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/seria-atakow-terrorystycznych-w-paryzu/jg8px3


 

 

Jeśli na świecie mają miejsce tego typu ataki, wydarzenia,  to jest jasne, że przygotowują nas do czegoś wielkiego. Byc może tj preludium, które poprzedził “zamach” w Charlie Hebdo, ale wszystko to zmierza do realizacji:

-> Planu III Wojen Światowych <-

Zgodnie z nim chcą podzielić świat na Islam i polityczny syjonizm.

Ta teatralna akcja na 100% zainspirowana przez ludzi Szatana byc może ma na celu wprowadzenie ustaw ograniczających wolność w całej Europie jednocześnie  przygotowując nas tym samym pod NWO.

Ktoś wspominał, chyba Angelika, że najnowszy Bond ukazuje owo NWO.

Jest jeszcze inna strona tego wydarzenia. Jeśli macie wybór, wydaje się być rozsądnym unikanie miast i dużych wydarzeń imprez artystycznych i to nie tylko ze względu na potencjalne ataki, które przeciez nie sa na porządku dziennym, ale ze względu na:

-potencjalna wojnę

-dostęp do żywności

-napływ “imigrantów”

 

Kto wie jak długo takie blogi jak mój będą funkcjonować..

 

Marana Tha.