Rzecz niebywała, ale dla przeciętnego człowieka. Najbardziej wpływowy człowiek Rosji chce zjednoczenia świata w walce z Islamem. My wiemy, że Putin dąży do NWO tak samo jak Obama i inni:

“Po tym, jak Państwo Islamskie przyznało się do zamachów w Paryżu, prezydent Rosji mówi o nim jako o “diable” i apeluje, by międzynarodowa społeczność zjednoczyła się w walce przeciwko Państwu Islamskiemu.

“Ta tragedia jest kolejnym dowodem barbarzyństwa terroryzmu, który jest wyzwaniem dla cywilizacji” – napisał prezydent Rosji w liście kondolencyjnym do francuskiego prezydenta Francoisa Hollande’a. “Międzynarodowa społeczność musi zjednoczyć się efektywnej w walce z diabłem” – cytuje rosyjskiego prezydenta portal n-tv.

Putin zaoferował Francji wsparcie w prowadzonym obecnie śledztwie w sprawie zamachów w Paryżu. Apel z Moskwy wychodzi poza zwyczajowe deklaracje solidarności – zauważają obserwatorzy.

Polityczna solidarność to za mało

Rosja i Zachód muszą skoordynować swoje działania militarne, by zlikwidować źródła ekstremizmu – powiedział w Moskwie wpływowy ekspert ds. zagranicznych i poseł do Dumy, Aleksiej Puszkow. Chodzi przede wszystkim o wspólną strategię, jak powstrzymać Państwo Islamskie w Syrii – zaznaczył Puszkow.

Państwo Islamskie zajęło już dużą część Syrii i Iraku, ogłosiło tam kalifat i obecnie próbuje destabilizować inne państwa przez zamachy. Rosyjskie samoloty wojskowe już od kilku tygodni dokonują nalotów bombowych w Syrii.

“http://wiadomosci.onet.pl/putin-apeluje-do-zachodu-zjednoczmy-sie-w-walce-z-diablem/kch7nb

 

Teraz tylko czekać, az zamachy będą w kolejnych stolicach świata. Plan III wojen światowych juz nie puka do drzwi, on wchodzi.

Tak więc światowy syjonizm będzie walczył z islamem, w krajach Europy, w których przebywają Muzułmanie dojdzie do wojny domowej i anarchii. Powstanie światowa jednostka wojskowa zapewne na bazie ONZ. Godzina policyjna, chipowanie, przydział żywności, gangi uliczne. To może czekać świat.

Zbliżamy sie do NWO. Teraz wszystko może się szybko toczyć. Nie wiadomo co będzie jutro.

 

Tak to widzę.