Zanim przejdę do meritum.

Nie dajcie się antypolskiej, antysłowiańskiej propagandzie dominującej nie tylko w Gazecie Wyborczej, ale także, a może głównie w kabaretach.

W naszym kraju pracuje sztab ludzi mających na celu sponiewieranie naszej godności i wizerunku genetecznego Polaka.

Często spotyka się w komentarzach na portalach i forach  antypolskie inwektywy.

Ostatnio widziałem takowe na forum, które obserwuje od dłuższego czasu, ponieważ lubię, jak się rozwija Polska infrastruktura, a jest nim  forum  skyscrapercity.com. Gość napisał “polaczki cebulaczki”, bez mózgu itd. Na szczęście admin zainterewniował. Skoro nienawidzi Polaków to z jakiej nacji jest ten polskojęzyczny człowiek? pytanie retoryczne.

To na tym forum mamy świeże fotki z budowy autostrad i ekspresówek. Nie ze stron kontraktu, ani państwowej gddkia.gov, ale właśnie na tym forum uzytkownicy niczym Warszawiacy odbudowujący po wojnie Warszawę, cieszą się każdą fotką z postępu w budowie np A1 od Tuszyna do Strykowa.

Polacy w Polsce są nienawidzeni i poniżani.

Bracia rodacy, prawda jest jednak inna. Szkoła państwowa, obowiązkowa podstawowa, nie nauczyła ani mnie, ani Was, skąd pochodzimy. Życie Słowian zaczyna się od roku 966. Jeśli odwrócimy dziewiątkę to będzie 666. Chrzest Polski był utratą suwerenności na rzecz Rzymu.

Na lekcjach historii nie uczą o tym, że pochodzimy w lini prostej od Noego (wg Polaka – Jana Długosza).

 

Ok, przechodzimy do rzeczy. Wygnali nas Polaków na wyspy i mówi się o nas jako pijakach, a o naszych kobietach jako dz….ch.

Zapewne częściowo jest to prawda. Jednak takimi nas zrobiono od  komuny, a apogeum tej demoralizacji osiągnęlismy poprzez amerykanizację od 1990 roku.

Jacy byliśmy jako Słowianie?

Dzieła Długosza:

 

 

“Złota, srebra miedzi nie używali prócz żelaza zdatnego na dzidy, pługi i inne narzędzia. Chaty powlekając słomą i legując na ziemi zamozni w bydło i zboże, niezwyczajni sporów, niezgód i sądów.

Wszelkie sprzety zbytkowe mieli w pogardzie.

Dlaczego do nich nie przybywał żaden wędrowny cudzoziemiec, żaden sukna, wina i innych zbytkowi i miekkości służących, które ludzi najsurowszych nawet słabymi i zniwieściałymi czynią, nie przywoził wiedząc że naród przywykły do skromnego życia i prostoty, nie cenił ich, ale raczej ze wstrętem je odrzucał.

Jakoz nieznali wtedy Polacy zbytku i nadużycia. Kupno u nich w koniecznej potrzebie odbywało sie unich poprzez zamianę; nie było bowiem ani własnych ani zagranicznych pieniędzy; a jeżeli się jakie pokazywały, wcale ich nie przyjmowano, lecz brano i dawano na zamian rzeczy do zycia potrzebne i wten sposób niz raczej za pieniądze, kupowani przedawano.

Nie było wtedy nie przyjaciela żadnego ani nienawiści. Nie było wojen z postronnymi narodami, zrywania sojuszów, pokrzywdzen i gwałtów między obywatelami: wszyscy żylim w spokoju i swobodzie, szczęśliwi i bezpieczni, tak że ów wiek panowania Lecha, synów i wnuków jego złotym raczej niż lechowym nazwac można. Karano wtedy nawet lekkie i drobne wykorczenia, aby łagodność nie osmielała do większych i tłumiono wystepki w samym zarodzie, aby sie inni nie gorszyli złem przykładem. Królowie i książeta Polsce byli samymi większym niżeli prawa postrachem. ”

https://books.google.dk/books?id=9vcDAAAAYAAJ&printsec=frontcover&hl=pl#v=onepage&q=jafe&f=false

 

 

 

Analiza.

 

Tak w ogóle przypomina mi to kulturę Noahitów.

“nie było bowieim ani własnych ani zagranicznych pieniędzy. “

Kto totalnie odmienił to prawo? kto wprowadził i dla kogo jest typowa lichwa?

“Nie było wtedy nie przyjaciela żadnego ani nienawiści. Nie było wojen z postronnymi narodami”

Jaka partia dąży obecnie do wojny z Rosją? Notabene Słowianami.

niezwyczajni sporów, niezgód i sądów.

Czy przypomina nam to coś?

Mt 5

A kiedy ktoś chce się z tobą sądzić i zabrać twoją suknię, oddaj mu i płaszcz.

Dlaczego do nich nie przybywał żaden wędrowny cudzoziemiec, żaden sukna, wina i innych zbytkowi i miekkości służących, które ludzi najsurowszych nawet słabymi i zniwieściałymi czynią, nie przywoził wiedząc że naród przywykły do skromnego życia i prostoty, nie cenił ich, ale raczej ze wstrętem je odrzucał.

Czy przypomina nam to coś?

19 Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. 20 Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. 21 Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.”. Mt 6

 

 

Czyż obecna Polska nie jest odwróceniem Polski dawnych wieków?

Polacy obecnie nie maję nic do powiedzenia  w Polsce. nawet nie s świadomi kim są.

 

Kochani, musimy zapoznać się z nasza rodowitą tożsamością. Nie wypadliśmy jak to pisałem w niektórych tekstach sroce z pod ogona w roku 966.

Jesteśmy w oczach Boga wartościowymi ludźmi.

Jesteśmy juz jako chrześcijanie, usprawiedliwieni z grzechów, które nabyliśmy poprzez utratę tożsamości i poddanie się satano kulturze oraz bałwochwalstwu:

Jesteśmy Izraelem duchowo. Jesteśmy plemieniem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem odkupionym.

http://detektywprawdy.pl/2014/10/28/1-list-piotra-obala-mit-zydow-jako-narodu-wybranego/

 

Tak więc byliśmy narodem skromnym, żyjącym jakby wg Nakazów Jezusa, choć takich jeszcze nie znaliśmy.

Jeszcze Polska nie zginęła.

 

Jeszcze nie napisałem o jednym, jeśli chodzi o ostanie wybory. Tzn napisałem, ale w komentarzu.

Naszym sukcesem jest fakt nie wejścia do sejmu zboczków i przebierańców trans seksualnych. Zabrakło im 0,5% jako koalicji lewicowej.

To jest tak naprawdę temat na osobny tekst, gdyż modliliśmy się przed wyborami i modlilismy się rok temu o usunięcie zwierzchności terytorialnej jaką jest Królowa Niebios.

W całej Skandynawii i Beneluxie rządzą zarówno Islamiści jak i tzw mniejszości seksualne.

W Polsce NIE.

Chrześcijanie kontraatakują cz I