Niedawno przekonałem się, a właściwie uzmysłowiłem, że strony, które dotychczas uważałem za strony prawdy, są stronami antychrześcijańskijmi. Nie chce przy tym wymierzać ciosów adminom tych stron, ale chciałem Was zarówno  przestrzec, jak i nauczyć rozróżniać owe strony jak ziarno od plew.

Może zanim napiszę o kryteriach,  zadam Wam pytanie; kto jest Waszym największym autorytetem we wszechświecie?

Wiadomo kto. Jeśli to jest król królów i Pan Panów, Bóg Mocny, Książę pokoju, to czy autor strony prawdy, nie powinien wiązać nadziei z wyzwoleniem  od brudu tego świata, zagrożeń fizycznych i psychicznych, w Bogu? Tak dyktuje zdrowy rozsądek. Co mówi Biblia?

 

Mt 10

(33) A tego kto by zaparł się Mnie przed ludźmi, zaprę się i Ja przed Ojcem moim w niebie. (34) Nie sądźcie, że przyszedłem na ziemię, aby przynieść pokój. Nie przyszedłem, aby przynieść pokój, ale miecz. (35) Bo przyszedłem poróżnić syna “z ojcem, a córkę z matką i synową z teściową”. (36) I (tak): domownicy staną się wrogami człowieka”. (37) Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie wart, i kto kocha syna albo córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie wart. (38) I kto nie bierze swego krzyża i nie idzie za Mną, nie jest Mnie wart. (39) Kto zachowa życie – straci je, a kto straci życie z mojego powodu – zachowa je. (40) Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje, a kto Mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który Mnie posłał. (41) Kto przyjmuje proroka jako proroka, otrzyma zapłatę za proroka. I kto przyjmuje sprawiedliwego jako sprawiedliwego, otrzyma zapłatę za sprawiedliwego. (42) A jeśliby ktoś podał kubek wody jednemu z tych najmniejszych tylko dlatego, że jest uczniem, to zapewniam was, nie ominie go zapłata.

 

Czy prawda, którą serwują serwisy achrześcijańskie i antychrześcijańskie co na jedno wychodzi, służy chwale Boga? oczywiście że nie. Jeśli nie chwale Boga, to chwale albo własnej (jestem bogiem), albo chwale złego, co tez na jedno wychodzi, bo jeśli nie Chrystus, to anty Chrystus.

 

Przykłady tematyczne stron:

 

1. Strona o spiskach jak chemtrails, blue beam, gmo itd.

Jest w niej wiele prawdy, ale czy ostatecznie strona ta mówi, kto stoi za tym działaniami? jaki pan tego świata? NIE. Co najwyżej kierują wszelkie zło do Żydów, albo Rothschildów, nie pokazując przy tym kto ich pokona.

2. Strona o kulisach polityki.

Czy właściciele tej strony, admini, redaktorzy podkreślają, kto jest władcą tego świata?  Czy omawiają komu się kłaniają wszyscy królowie Ziemi? Czy informują kto tylko może rozwiązać ten problem?

3. Strona o dogmatach kościoła, bałwochwalstwie, papieżach.

Czy jej admin mówi/pisuje o Jezusie? czy tylko neguje kościół rzymski? przedstawia okultyzm w mediach.

Jeśli nie ma wzrostu duchowego a jest walka na dogmaty, to nie ma na tej stronie Boga.

4. Strony antyszczepionkowe. Te są często kojarzone z New Age. Wiele prawdy o szkodliwej medycynie, szczepionkach, ale spróbujcie tam powiedzie coś o Jezusie, a wnet się przekonacie w co oni grają.

 

 

Wszystkie te strony należy traktować z niebywałą ostrożnością, bo powtarzam i będę to powtarzał:

 

WIEDZA NIE ZBAWIA.

Możesz super  znać wszystkie spiski na świecie, ale nie być zbawionym.

 

Z takich stron wyciągajcie co wartościowe, a resztę wypluwajcie jak wypluwa się pestkę. Bóg to prawda, prawda to Bóg. Nie ma prawdy bez Boga.

 

Może być tak, że w ostatniej fazie przed NWO, lub w jego trakcie, owe strony przekierują ludzi na lucyferianizm, choć życzę ich adminom  nawrócenia.

 

Na koniec taki test. Czy strona  i jej autor Alex Jones serwuje wartości chrześcijańskie?

Czy kościół rzymski nie mówi o aborcji, o mamonie, o innych zagrożeniach?