Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejny przykład małżeństwa z tego świata – ANGELINA JOLIE I BRAD PITT SKONSULTOWALI ZMIANĘ PŁCI SWOJEJ CÓRKI Z EKSPERTEM

Jolie-i-Brad-Pitt

 

Niedawno umieszczałem obrazek z cytatem o upodobnianiu się do płci przeciwnej. Tym razem przykład nowej wstrętnej tendencji, przekraczającej ograniczanie się do noszenia stroju.

W 2010 roku aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że jej pierwsza biologiczna córka Shiloh nie czuje się dziewczynką. Od najmłodszych lat wolała chłopięce aktywności i zachowania. Odkąd sama jest w stanie decydować o tym, w co chciałaby być ubrana nikt nie zobaczył jej w sukience, ani żadnej innej dziewczęcej części garderoby.

Angelina i Brad zaakceptowali nawet, że Shiloh chciałaby zmienić swoje imię na John.Prawdopodobnie w domu cały czas zwracają się do niej w ten sposób.

Zagraniczne media donoszą, że najsłynniejsza para na świecie udała się do specjalistów od zmiany płci aby zaczerpnąć porad w kwestii decyzji, jaką w przyszłości będzie chciało podjąć ich dziecko.

 

źródło: http://jastrzabpost.pl/newsy/angelina-jolie-i-brad-pitt-skonsultowali-zmiane-plci-swojej-corki-z-ekspertem_171971.html

 

System Złego to całkowite odwrócenie Prawa Bożego i mało kto się nad tym zastanawia. Większość zapewne powie “pomieszało się im od bogactwa”, nie znając rzeczywistych powodów działań takich “artystów’. Zapewne ich pan, nagrodzi ich za to kolejnymi zleceniami w Holy VooDOO.

 

 

Panie Jezu przyjdź Proszę!

Updated: 30 października 2015 — 11:26

21 komentarzy

Add a Comment
  1. a właśnie wczoraj małgosia przesłała mi link zdjęcia pono z Hubbla tego miasta

 1. To jest okropne…

 2. Co raz łatwiej mi już przyjąć do świadomości, że te wszystkie “kfiasteczki” to lucyferiańskie sługusy. I lucyferiańskie pasuje tutaj bardziej niż satanistyczne.

  Oni się tak pięknie przedstawiają. Kochająca się rodzina,sukces życiowy itp, ale pod spodem śmierć i zniszczenie.

 3. Ta cała Jolie dla wielu kobiet (np. koleżanek ze studiów, które nadal mam w znajomych na fejsie) jest jak wyrocznia. Niestety. One nie sądzą , że tej rodzinie się od nadmiaru kasy w głowie pomieszało, nic z tych rzeczy. Oni “wyzwolili się od średniowiecznego myślenia (chrześcijańskiego światopoglądu), są taaacy super postępowi pozwalając dziecku być po prostu sobą”… Ech. Gdybym dajmy na to podczas studiów wiedział o tym, co teraz jest dla mnie jasne i mówił głośno, że Angelina propaguje wartości antychrześcijańskie, czyli satanistyczne, to by się działo… Te feminazistowskie, progenderowe intelektualistki by mnie zadeptały, zmiażdżyły swoją elokwencją i chwytami erystycznymi tak, że wyszedłbym na zakłamanego faceta, który sam nie wie o czym gada. Nie umiem zresztą dyskutować. Na studiach humanistycznych to rzecz sczczególnie niełatwa, tam króluje myśl i postawy antychrześcijańskie. Naturalnie nie tylko tam, no ale jeżeli przez calutki semestr na ćwiczeniach z kultury amerykańskiej obligatoryjnie analizowaliśmy teksty lesbijskie z gatunku “queer” i ogólnie “materiały propagandowe”z tematyki ogoólnogenderowej, to jest to chyba dość wymowne. Była de facto jedna dziewczyna, o której pamiętam, że próbowała te szkodliwe brednie krytykować, a nawet, o zgrozo, odnosić się do kultury i wartości chrześcijańskich. Chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że generalnie wywoływała uśmieszki politowania i cjoć nikt jej jakoś jawnie nie szykanował, to odstawała. Zaszufladkowali ją jako ciemną, zacofaną i rzecz jasna -słowo klucz- nietolerancyjną.

  1. To takie dziwne podejście. Facet chce wykonywać babskie zawody proszę bardzo droga wolna, kobieta chce wykonywać męskie zawody droga wola proszę bardzo. Wszystko jest ok.
   Ale oni idą dalej, kobieta chce być “taksówkarzem” to niech zmieni się w mężczyznę. Skąd to znamy? Z serialu “Zmiennicy”

  2. tia, fanatycy “nowoczesności”, a nawet do myśli nie dopuszczą że mogli swoimi poglądami i wychowaniem zdeformować dziecku naturalne postrzeganie płciowości, to są ich “święci”…

 4. Ten świat jest chory, przeraźliwie chory.

 5. Brad Pitt & Angelina Jolie – The reptilian most famous couple in the world. https://youtu.be/fJYBxoJ6imM.

 6. Shapeshifting Reptilian Murders Frog – Gruesome Footage https://youtu.be/OI-fIdwGqlA.

 7. Żyjemy w nowoczesnym świecie… Mamy postęp..

  1. Staliśmy nad przepaścią, ale uczyniliśmy wielki krok naprzód…

 8. The Big Picture – Pełny Obraz (Napisy PL) https://youtu.be/E2tHVwvirDc.

 9. Piotrze zdaje się że masz 100% racji co do Stonogi
  https://www.youtube.com/watch?v=9nQbPBhNa7w Sumlinski też zdaje się że rozpracował gościa i przewiduje nawet spotkać się z nim w sądzie

  1. tzn teraz otwarcie mówi o nim że to kłamca i manipulant, a jakiś czas temu rozważał zaproszenie do debaty z nim, teraz nie chce

  2. dlatego uczcie się po owocach poznawać ludzi. Nikt kto tak bluźni i jest tak bardzo zamożny zarazem, nie może byc dobrym człowiekiem.

   Natomiast inną kwestią jest Sumliński.

   Oni się prześcigają w pysze. Jednak to prawda jest zwycięzcą.

 10. Bardzo dobrze. Równowaga w przyrodzie musi być.
  Niektórzy słyszą wewnętrzny głos i starają się by swego pokręconego garnituru genowego nie przekazywać dalej. Coś w główce jest nie tak i bezpiecznik wmontowany przez Stwórcę zadziałał.
  To cieszy.
  Wydaje się pobieżnie, że to coś złego a to samo dobro, głębszy porządek daje o sobie znać.

 11. Jutro i pojutrze dwa obrzydliwe święta, pachnące nekrofilią…

  1. szwecja jest u nas p[ostrzegana jako raj jakby, ale to dlatego że jest tam KASA

 12. Rozwiązania lokalne na globalny bałagan, napisy PL https://youtu.be/8h-Zlhf0984.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: