Jolie-i-Brad-Pitt

 

Niedawno umieszczałem obrazek z cytatem o upodobnianiu się do płci przeciwnej. Tym razem przykład nowej wstrętnej tendencji, przekraczającej ograniczanie się do noszenia stroju.

W 2010 roku aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że jej pierwsza biologiczna córka Shiloh nie czuje się dziewczynką. Od najmłodszych lat wolała chłopięce aktywności i zachowania. Odkąd sama jest w stanie decydować o tym, w co chciałaby być ubrana nikt nie zobaczył jej w sukience, ani żadnej innej dziewczęcej części garderoby.

Angelina i Brad zaakceptowali nawet, że Shiloh chciałaby zmienić swoje imię na John.Prawdopodobnie w domu cały czas zwracają się do niej w ten sposób.

Zagraniczne media donoszą, że najsłynniejsza para na świecie udała się do specjalistów od zmiany płci aby zaczerpnąć porad w kwestii decyzji, jaką w przyszłości będzie chciało podjąć ich dziecko.

 

źródło: http://jastrzabpost.pl/newsy/angelina-jolie-i-brad-pitt-skonsultowali-zmiane-plci-swojej-corki-z-ekspertem_171971.html

 

System Złego to całkowite odwrócenie Prawa Bożego i mało kto się nad tym zastanawia. Większość zapewne powie “pomieszało się im od bogactwa”, nie znając rzeczywistych powodów działań takich “artystów’. Zapewne ich pan, nagrodzi ich za to kolejnymi zleceniami w Holy VooDOO.

 

 

Panie Jezu przyjdź Proszę!