Kilka dni temu wstawiałem mój ulubiony utwór Kostka Yoriadisa pt “Słońce moje”. Śpiewa o Bogu m.in. Wiem, że 10 lat w branży muzycznej to spory kawałek czasu. Tyle mniej więcej upłynęło od ostatnich hitów Yoriadisa i jego zespołu Human.

Pojawiły się nowe realia i nowa moda. Jest nią moda New Age. Kostek się jej poddał, bo zapewne nie miał innego wyjścia. Prawdopodobnie postawiono mu warunek: albo śpiewasz to co my chcemy, albo nie trafiasz do radia. Mogło to mieć także charakter sugesti typu: “no wiesz, teraz modne są teksty o sile w tobie mieszkającej”. Wynikałoby z tego to, że moda dyktuje trendy, a kto rządzi modą? my wiemy i się jej nie poddajemy.

Podobnie jak na Kostku zawiodłem się na Annie Jurksztowicz. Wpadła w sidła New Age. Długa przerwa na wizji zrobiła swoje.

Muzyk z braku kontraktu jest skłonny zrobić prawie wszystko.

Jak to powiedział pewien klasyk – “nie idźcie tą drogą”.

Poniżej nowy utwór zespołu Human pt “Moc”

 

 

Oto refren:

“Ja wiem, mam w sobie moc, mogę wszystko mieć jeśli tylko chce, to ja. Żyje się tylko raz. ”

 

Mam w sobie moc

Jeśli tylko chce. Nie, jeśli Bóg chce, tylko jeśli JA chce

Żyje się tylko raz, a co z życiem wiecznym i zmartwychwstaniem?

 

Kostek, jeśli kiedyś przeczytasz ten tekst, poznaj prawdę, która Cię wyzwoli. Tym światem na Ziemi rządzi obecnie za przyzwoleniem Boga – szatan. On da Ci dostęp do stacji radiowych, ale nie za darmo. Masz przebłyski dobra, nie daj się, zacznij czytać Biblię a Jezus Cię zbawi, czyli wyciągnie z bagna tego świata.

Kostek, nie masz w sobie mocy i nie możesz miec co tylko chcesz. To jest kłamstwo szatana, a Ty jest propagujesz za 30 srebrników.

Popatrz jak Szatan nagrodził Twego kolegę z branży:

 

http://detektywprawdy.pl/2015/02/01/jestem-bogiem-czyli-jak-sie-konczy-new-age/