Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wielka Brytania ma przejść na ISLAM” Muzułmanie protestują w Londynie

 

“Muzułmanie podstępnie propagują swoją propagandę, Islam jako “religię” pokoju. Domagają się, aby Islam był jedyną “religią” i aby niewiernicy przeszli na Islam. Jakby tego było mało postawili sobie duży ekran i grają muzułmańską muzykę dla wzmocnienia emocji.”

 

Oni chcą doprowadzić do walki religijnej w Europie zgodnie z planem III wojen światowych, po to, by pojawiła się trzecia droga – lucyferianizm.

 

 

Na prawdę gorąco namawiam na pójście na wybory dzisiaj.

Updated: 25 października 2015 — 09:18

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Większość jest otumaniona i zagłosuje tak jak sondażownie powiedzą…

  1. Czy wolno nam legitymizować ten demoniczny ustrój?

   1. a czy ja mogę utożsamiać się z firmą Renault jeżdżąc ich autem? Znak reanault, zresztą jak w większości samochodów ma rozszczepiony heksagram

    1. Moja była, dawna żona, to pod słupem elektrycznym nie przeszła ani też nie usiadła przy rogu stołu, lub postawiła teczkę na podłodze.
     Nigdy bez niej nie poznałbym niebezpieczeństw tego świata czyhających wszędzie.
     Mimo tego nadal twierdzę, że człowiek z prochu powstał, z prochu strzela i w proch się obróci i dużo dymu będzie przy tym i hałasu.

     1. Była żona?
      Jeśli tu mogę zapytać Trak, byłeś nie narodzony na nowo przy rozwodzie?

      1. Jestem szczęśliwy, że z nią nie jestem. Rozwiodłem się dwa lata po ślubie, bo zaraz, po trzech miesiącach uciekła do jakiegoś. Minęło dwadzieścia pięć lat i nie żałuję.
       Jak nowo narodzony.
       Żałuję tylko ślubu i kłopotów.
       Od tamtego czasu nigdy jej nie widziałem i nie chcę.

 2. ten księżycowy bożek jest mocno roszczeniowy, mimo tego że stworzył islam w oparciu o fałszywego proroka, ale kogo dziś interesują tzw “podstawy” ;\ podobno wszystkie religie to po prostu “różne drogi”…

  http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja/bog

   1. O tzw. implantach medycznych /wszczepianych obowiązkowo/ – zresztą zobaczcie sami – https://www.youtube.com/watch?v=wDjYAMi4VFI /nieco ponad 3 min./
    Ludzie skarżą się, określając noszenie tego wewnątrz własnego ciała, jako tortury. Jeśli robią coś takiego – to znaczy … no własnie, czy to koniec wolności ?

    1. To, że ludzie tego nie mieli, było dla władz usprawiedliwieniem, że wiedzą nie wszystko, że może gość ma ukryte dochody, że wpływu na niego nie mają. Teraz będą wiedzieć prawie wszystko i dla nich usprawiedliwienia nie będzie. Człowiek zdany jest na ich pieczę i całą odpowiedzialność za jego życie muszą ponieść. Nawet za to, że grzeszy, jeśli zgrzeszy. Zniewolenie zniewala zniewalającego. Szczyt głupoty – tak zło wykańcza swe sługi.
     Nic im z tego nie przyjdzie, narobią sobie zgryzot, wrogów i wydatków, bo problem jest w innej płaszczyźnie.
     Rozpirzą cały porządeczek, dzięki któremu mogli ssać całe życie po cichutku, do późnej starości. Zachłanność wiedzie na manowce.

 3. http://b3.pinger.pl/e96adc232723f085fe1e027b6bc22ecd/00.gif

  UWAGA! To jest obrazek [.gif], jak muzułmanin [terrorysta] ścina głowę niewiernemu maczetą. Osoby o słabych nerwach, nie wchodzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: