Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za Marcina

Podesłał mi pewien czytelnik:

 

“Mam gorącą prośbę. Bardzo proszę abyś umieścił na swoim blogu post o modlitwę za Marcina, brata mojej koleżanki u którego stwierdzono raka mózgu, lekarze dają mu rok życia.’

 

Proszę o modlitwę za tego człowieka. Podtrzymuje także mój pomysł o zapisywaniu próśb na kartkach, ponieważ jednorazowa modlitwa nie wystarczy, a Bóg nie chce być postrzegany jako czarodziej, który już po pierwszej modlitwie spełni nasze prośby, czy te zachcianki.

Swoją drogą myślę, że każdy powinien iść z raz na nabożeństwo zielonoświątkowców, aby przekonać się jak oni żarliwie sie modlą. Piszę o nich, gdyż u innych nie byłem.

Updated: 24 października 2015 — 09:38

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeszcze nadzieja nie umarła. Niech spróbuję dietę ketonową albo cytrynę (wyhodowaną przez siebie) z sodą oczyszczoną.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rak-cudowna-mieszanka-cytryna-soda-oczyszczona-2014-07

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oszustwo-nowotworowe-cz-2014-11

  wolna-polska.pl/wiadomosci/oszustwo-nowotworowe-cz-ii-nieaprobowane-skuteczne-metody-leczenia-raka-2014-12

  Oby Bóg go błogosławił. Pokój z Wami.

 2. Witam serdecznie polecam oglądnąć ten filmik :
  https://m.youtube.com/watch?v=m9_Mwypc2mE
  A także ściągnąć sobie i przeczytać : Ukryte terapie czego lekarz ci nie powie – Jerzy Zięba . Najważniejsze jest żeby z organizmu pozbyć się toksyn i pasożytów bo to wszystko jest przyczyną naszych chorób !

  1. ten człowiek promuje new age, ja bym był ostrożny z jego radami

 3. Niech nie idzie na chemioterapię, bo przeżywalność jej wynosi 2%.

  To działa tak – chemia nie atakuje TYLKO komórek rakowych, ale wszystkie. Sprawa jest taka, czy szybciej ciebie wykończy, czy tego raka.

  Onkolodzy nie wyleczą cię z raka, bo… im się to nie opłaca. W samych USA wydało się 100 miliardów dolarów na leki na raka w samym 2014 roku. Onkolodzy czerpią ogromne profity, niekiedy 2/3 ich zarobków pochodzi z leków stosowanych w chemioterapii. Leków stosowanych w chemioterapii nie możesz kupić w zwykłej aptece. Onkolodzy kupują je po cenach hurtowych, wyznaczają swoje ceny i wystawiają rachunek firmom ubezpieczeniowym. Ten legalny sposób zarabiania na lekach na raka jest unikalny. Zarabiają pieniądze na lekach, potem przekonują cię, byś je brał, by uratować twoje życie. To OGROMNY konflikt interesów. Sprzedają leki i pobierają opłaty za wprowadzenie ich do twojego organizmu.

  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/05/wielki-biznes-nowotworowy-100-miliardow-dolarow-zostalo-wydanych-na-leki-na-raka-w-samym-zeszlym-roku/

  Poczytać. Ten system jest tak skorumpowany i zakłamany.

  Linki podane wyżej. Trzeba walczyć, a nie liczyć, że cudem (tak cudem) trafisz do tych 2%.

  http://www.naturalnews.com/cancer.html

  Jako przykład podam ekstrakt z kurkumy [kurkuma] – http://wakeup-world.com/2015/10/23/better-than-chemo-turmeric-kills-cancer-not-patients/

 4. Podobno pestki moreli leczą raka, nawet bardzo złośliwego i w późnym stadium.

  1. Wszyscy podali naturalne metody prosto od Boga.

   1. No bo przecież Jezus chodził z apostołami i leczył pestkami.

  2. Dokładniej wit. B17, zawarta również w pestkach z jabłek. Tak też profilaktycznie warto jeść je z ogryzkiem 🙂 pestki gryząc inaczej nie zostaną strawione!

   1. Hm.. to teraz już wiem dlaczego od dziecka lubiłam nieświadomie “pochłaniać” całe jabłka łącznie z pestkami (gryząc je oczywiście 🙂 ).. Robiłam to nieświadomie ale organizm mój “wiedział” czego potrzebuje 🙂

 5. Polecam terapie Gersona http://terapiagersona.com.pl/ ,ale oczywiście naszym najlepszym lekarzem jest Bóg.Będziemy się żarliwie i z wiarą modlili o Marcina.

 6. On prosi o modlitwę, a wy dajecie mu linki do filmików. Bracia! Bardzo błądzicie.Módlcie sie o tego chłopaka, PROŚCIE A BĘDZIE WAM DANE.

 7. Kochani, ja poprosiłem Piotra, aby umieścił moją prośbę o modlitwę o wyzdrowienie dla Marcina, bardzo za to dziękuję jak i wszystkim, którzy z wiarą pomodlili się w tej intencji. Oczywiście tu chodzi o każdego chorego. Wiemy, że wszystkim nie pomożemy ale za wszystkich możemy się pomodlić w imieniu Pana Jezusa. Amen.

  1. Dziękuje Darku i dziękuję wszystkim za rady i słowa otuchy.
   Kasia

 8. Jeśli chodzi o raka polecam poczytac co na ten tmat ma do powiedzenia Jan Pokrywka
  Co do sody to warto poszukac przepisu na kilkudniową terapie soda plus melasa

  1. ChristianStateOfPoland

   Nie wierzę… co Wy wyprawiacie… czuję się jak na jakimś forum zielarskim, niczym wśród ludzi żyjących dla świata. Czy nie wiecie, że jesteśmy jak trawa, albo dym na wietrze? Czy nie wiecie, że “Strasznie jest umierać, ale może jeszcze niebezpieczniej długo żyć?” Wielu powinno zazdrościć Tym, którzy dostają czas przed śmiercią, bo ilu ginie nagle – bez szansy na pojednanie z Bogiem… “Duch ludzki zniesie chorobę, lecz złamanego ducha któż dźwignie?” Wszystko w rękach Pana, modlę się jedynie o siłę i odwagę dla Naszego Brata. Jeżeli Bóg zechce to wydostanie Go nawet z ognistego pieca, a jeżeli nie…: “Dusza jego podobała się Bogu, dlatego pospiesznie wyszedł spośród nieprawości. A ludzie patrzyli i nie pojmowali, ani sobie tego nie wzięli do serca, że łaska i miłosierdzie nad Jego wybranymi
   i nad świętymi Jego opatrzność. Sprawiedliwy umarły potępia żyjących bezbożnych, i dopełniona wcześnie młodość – leciwą starość nieprawego.” Trzymaj się Marcin i pamiętaj, że “w ogniu doświadcza się złoto, a ludzi miłych Bogu – w piecu utrapienia.”

   1. potwierdź to biblijnie

 9. Ratujmy każdego przed złem. Razem się tu zebraliśmy żeby modlić się o chorego. To piękne. Niech Marcin wie, że nasza wzajemna miłość jest z nim a reszta w rękach Boga.

 10. Niech Pan Jezus zaopiekuje się Marcinem. Oby wyzdrowiał.

 11. Historia m.in. młodej dziewczyny z rakiem mózgu
  52.15
  olejek kadzidłowy

 12. Pooecacie wiele terapii przy czym musicie wiedziec ze organizmie takiego czlowieka jest skrajnie wyczerpany a oczyszczenie go z toksyn I pasozytow zle przeprowadzone skonczy sie bardzo niedobrze! Tak to grzyb a grztba karmisz cukrem wyeliminowac go natychmiast! Polecam jak juz ktos mowil pestki moreli I jesli masz dostep to OLEJ Z KONOPII! Bede wpominal Ciebie w mojej modlitwie I wierze w to ze pelen milosierdzia Bog pozwoli ci wyjsc z tej niedoli obronna reka. Wspolnota modlila sie za mnie gdy bylem w potrzebie a teraz jà polecam w codziennej modlitwie Was wszystkich a przede wszystkimi najbardziej potrzebujacych opiece Naszego Ojca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: