Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tak powstanie imperium antychrysta i nowy porządek świata.

Bardzo dobrą analizę obecnych czasów w kontekście księgi Objawienia przetłumaczył portal chnews. Oto jego część:

 

 

Steve Magill, autor książki “Objawienie i wiek antychrysta” (Revelation and the Age of Antichrist) twierdzi, że sojusz Rosji z Syrią jest “ważny, ponieważ antychryst wyjdzie z Syrii

 

Pierwsze (zwierzę, .) było podobne do lwa i miało orle skrzydła. Gdy potem spojrzałem, wyrwano jego skrzydła; wtedy podniosło się z ziemi i stanęło na dwóch nogach jak człowiek i dano mu ludzkie serce. Potem pojawiło się inne, drugie zwierzę, podobne do niedźwiedzia; było ono podniesione tylko jedną stroną, a miało w paszczy między zębami trzy żebra, i powiedziano mu: Wstań, jedz dużo mięsa! Potem spojrzałem, a oto pojawiło się inne, podobne do pantery; miało ono na grzbiecie cztery ptasie skrzydła, i cztery głowy miało to zwierzę, i dano mu władzę. Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów.”
Jak wskazuje autor, Księga Objawienia 13,2 opisuje rolę każdego z tych imperiów w ustanowieniu imperium antychrysta:
A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.”
Magill tak komentuje ten fragment:
“Wielka Brytania i Stany Zjednoczone są jak usta/głos antychrysta, by ustanowić plany i poprowadzić świat w kierunku ustanowienia nowego światowego porządku. Rosja, niedźwiedź, jest zapisana jako nogi antychrysta, by ułożyć i wesprzeć krajobraz na Bliskim Wschodzie. Islam jest zapisany jako ciało imperium antychrysta, do którego Ameryka, Wielka Brytania i Rosja będą przymocowane, by utworzyć ostateczne ziemskie imperium – imperium antychrysta”.
Według niego, gdy imperium antychrysta zostanie utworzone, będzie to czwarta brutalna bestia z 7. rozdziału Ks. Daniela, połączona bestia z Ks. Objawienia 13,2 i nowy światowy porządek układający wszystkie narody w dziesięć ekonomicznych, politycznych regionów znanych jako dziesięć palców u Daniela (2,42 i 7:24-25) i dziesięć rogów apokalipsy (13,1).
Zdaniem Magilla, rosyjskie działania bojowe w Syrii to “jeszcze jedno potwierdzenie, że dni ostateczne się kończą, a ostatnie siedem lat ziemi i wiek antychrysta są u drzwi”.
“Wydaje się, że nogi imperium antychrysta przygotowują się, by przyłączyć się do islamu, ciała antychrysta” – wskazuje.

 

źródło: http://chnnews.pl/index.php/pl/slowo/item/2908-autor-ksiazki-o-biblijnych-proroctwach-tak-powstanie-imperium-antychrysta-i-nowy-porzadek-swiata.html

 

 

Updated: 22 października 2015 — 18:47

30 komentarzy

Add a Comment
 1. http://www.haaretz.com/israel-news/1.681525

  Natanjahu: Hitler nie chciał eksterminować Żydów

  To prawda, bo sam był Żydem (?), a w jego armii było masa Żydów, którzy robili za rodowitych Niemców

 2. Proszę się nie napalać na różnego rodzaju daty przyjścia złego. Wybrani będą wiedzieć, że przybył gdyż mają pieczęć Boga, dzięki której ujrzą jego prawdziwe oblicze i nie dadzą się zwieść; nawet za cenę życia nie odstąpią od Jezusa Chrystusa.

 3. Detektywie do listy głosowania zapomniałeś dodać Poznania bo na razie nie mogę go wybrać 🙁

  1. Poznań juz był 😎

   1. już nie długo mam egzamin na prawko więc módlcie się bracia żebym zdał to w tedy będę jeździć na wszystkie zjazdy 😀

 4. Wedlug pastora Jim Staley,antychryst wyjdzie z Turcji,Iran odpali rakiete atomowa i zniszczy Mekke w S.Arabi,to bedzie poczatek trzeciej wojny sw.
  Pastor calkowicie opiera sie na bibli,zapewnial dlugo przed 23-27wrzesnia ,ze nic sie nie wydazy,a fazy czerwonych ksiezycy niczego nie zwiastuja.

  1. To by wykluczało typowanie Franciszka Bergoglio na Antka… Tak tylko pomyślałem, niekoniecznie w ogóle biorąc taką ewentualność pod uwagę…

   1. Jak Bergoglio mógłby być antychrystem? Nie gadajcie głupot!

    1. Adwentyści tak mówią.

     Ja biorę pod uwagę wszystko, ale Franek jest najbardziej kontrowersyjnym papieżem ze wszystkich pontyfikatów ostatniego stulecia…No i generał Jezuitów.

     1. jesli Bergoglio jest antychrystem, to oznacza, że WU już był, a ja żadnego ucisku nie czułem. kompletnie pomijacie kolejnosc w proroctwach!

      1. tu nawet nie chodzi o kolejność, ale o metody badania apokalipsy a jest ich ok 5

    2. Przecież antychrystem jest każdy kto jest przeciwko Chrystusowi, papa jest zdecydowanie przeciwko. Główny antychryst będzie inni niż zwykły człowiek, przyjdzie z mocą demonów i fałszywych cudów.

     “Dzieci, jest już ostatnia godzina,
     i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi,
     bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów;
     stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina.” List Jana 2:18

     https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2015/10/20/neo-mesjasz-z-matrixa/

 5. Apostoł Jan 2 tys lat temu napisał dokładnie o Antychryście:

  “Dzieci, jest ostatnia godzina i — zgodnie z tym, jak słyszeliście, że antychryst przychodzi — pojawiło się i teraz wielu antychrystów. Stąd poznajemy, że jest ostatnia godzina”

  Jak można mogole czytając do zdanie myśleć o jakimś mitycznym antychryście jako jednym osobniku przy końcu świata, gdy ono wyraźnie mówi o wielu przeciwnikach Chrystusa ( często stawiających siebie w miejsce Chrystusa – to właśnie oznacza słowo antíxristos) , którzy już pojawili sie nawet za życia apostoła. Zresztą sam nasz Pan przed takimi ludźmi ostrzegał w ewangelii “baczcie by kto was nie zwiódł, wielu bowiem przyjdzie w moim imieniu mówiąc Jam jest Chrystus i wielu zwiodą”
  Zresztą z tego co wiem ten pogląd na temat Antychrysta przy końcu dziejów to efekt katolickiej kontrreformacji , która musiała odwrócić uwagę ówczesnej Europy od tego, kogo po długich studiach biblii za Antychrysta uważali ojcowie protestantyzmu – Marcin Luter, Kalwin i inni. Proponuje obejrzeć bardzo ciekawy dokument na YouTube “historia walki o biblię i jej posiadanie” aby sobie wszystko dokładnie przeanalizować

 6. Franek nie może być antychrystem bo jest za stary i za głupi na to do tego trzeba mieć wygląd i charyzmę a nie czytać z kartki kocopoły

  ja zdania nie zmieniłem i twierdzę że syn zatracenia przyjdzie w postaci istoty z innego wymiaru i będzie udawać dobrego plejadana który będzie bredzić coś o światowej miłości i zjednoczeniu się ludzkości ale nie wykluczam że może być inaczej

  1. Tak też uważam.. Franek jedynie może torować drogę Antychrystowi oraz przygotowywać świat mieszając ludziom w głowach i wpajać już teraz tak zwaną uniwersalną miłość.. Zastanawiam się ostatnio nad tym nawet czy papa Franciszek może być faktycznie fałszywym prorokiem z Apokalipsy, mimo, że od dawna na niego stawiam – choć nie upieram się przy tej myśli 🙂
   Nie możemy zapominać też o zbliżającej się realizacji wyroku Boga na Nierządnicy.. Antychryst będzie wywodził się z bestii z morza i jak długo Nierządnica ma władzę tak długo “stoi” mu na drodze.. Hm.. tak sobie myślę.. Z jednej strony Nierządnica ujeżdżająca bestię właściwie może pomóc Antychrystowi osiągnąć ostateczny cel i gdy już on urośnie w siłę, wówczas z woli Boga na czele 10- ciu króli w jednej godzinie odwróci się przeciwko Nierządnicy pozbywając się jej. No i dopiero wtedy można będzie oczekiwać Wielkiego Ucisku z Apokalipsy.. Tak ja to widzę. Poza tym my nadal tak naprawdę nie wiemy kto jest lub kto będzie Antychrystem a jak wiemy z Pisma wynika, że najpierw musi się on ujawnić.. Oczywiście świat go przyjmie – jedynie ci którzy nie są z tego świata rozpoznają w nim owego Niegodziwca : “… a wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy idą na zagładę, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”

   1. papież ma iść na emeryturę w ciągu 2 lat a więc wtedy może przekazać władzę antychrystowi, wskazać człowieka “światła”.

    1. Bardzo możliwe, że tak właśnie będzie..

    2. Chciałbym zauważyć że jesli by wierzyc trafnej jak do tej pory przepowidni Malachiasza to po Franku nie bedzie już papieża a to będzie już znak iż zbliża sie koniec tego świata i niekoniecznie jest to związane z jakimś mitycznym Antychrystem, a raczej z tym co jest od 2 tys lat zapisane w Apokalipsie

   2. Magdula, a mogę cie o coś zapytać, jest napisane:
    “Antychryst zasiądzie w świątyni Boga podają się za Boga”
    Jak uważasz co to oznacza?? O jaką światynie chodzi, przecież zgodnie z tym co jest napisane w Ewangeli w NT, “Bóg nie zamieszkuje w świątyniach i budowlach zbudowanych reką ludzką”

    1. Nad tym też wielokrotnie się zastanawiałam i szczerze pisząc nie wiem już co o tym myśleć no i różne są opinie.. Jedni uważają, że to będzie dosłowna światynia postawiona w miejscu w którym teraz stoi islamski meczet a inni, że chodzi tu raczej o symbol duchowy bo tak jak napisałeś rzeczywiście z Pisma wyraźnie wynika, że:
     „Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie?” (1 Kor 6, 19)

     Z tego co mi wiadomo to Żydzi też wierzą, że najpierw musi być odbudowana świątynia Boża i już od wielu lat się do tego przygotowują.
     Może ktoś kto jest bardziej w temacie świątyni i lepiej go rozumie jest w stanie to lepiej objaśnić. 🙂

    2. Tyle, że z drugiej strony jak mogłaby być ona nazwana świątynią Bożą skoro jak słusznie zresztą zauważyłeś Bóg już nie mieszka w budynkach zbudowanych ludzką ręką.. No i w związku z tym pojawia się problem i moim zdaniem jakiś błąd w zrozumieniu tego zagadnienia..

 7. A wiesz kto wypowiedzial te słowa??
  “Na tej ziemi zajmujemy miejsce Boga Najwyższego”?

 8. “Czyż nie wiecie, że jesteście świtynią Boga i Duch Boży mieszka w was? 1Kor 3,16”

  Czyz nie o tym mówi tekst o antychryscie, że ów “zamieszka” w świątyni Boga czyli w ludziach wierzacych i bedzie podawał sie za Boga – np cytat powyzej?? Wydaje mi sie jasne i oczywiste .

 9. Dokladnie to jeden z papieży wypowiedział zapytany własnie te słowa, iz kazdy papież zajmuje na ziemi miejsce Boga Wszechmogącego. A papiez jak wiadomo stanowi centrum życia miliardów katolików więc niejako symbolicznie “zasiada w Bożych światyniach ich ciał” ciesząc sie wsród nich niemal Boską Czcią.

  1. Tak.. Kamilu to ma sens..

 10. antychrystów było wielu! ten będzie ostatnim w 9 cyklu …zapewne będzie reprezentował islam

 11. Przecież to zupełnie bez sensu co piszecie 4 wersety u Jana tylko opisują kogoś i ludzi mianem Antychrysta. Zapewne opisują oni ludzi którzy nie odróżnia Mesjasza od Boga i mieszają ich razem * trójca itd. U Pawła syn zatracenia to człowiek który ,,przychodzi” ale nie na nogach jak się spodziewacie ale w objawieniach za sprawą szatana. Większość z was właśnie wierzy w takiego ,,Jezusa” i twierdzi że jest on Bogiem. Tym czasem tak twierdzą właśnie antychryści. Przeczą stwierdzeniem że jest on pomazańcem Jahwe czyli ,,ha mashi Jahu” czyli Chrystus greckie. Wierzycie w człowieka bóstwo co wynosi się ponad BOSKOŚĆ BOGA który jest ojcem wszelakich duchów. Wierzycie zę spłodziła jego dziewica nie wiedząc że wierzycie w bajki jak ostrzegł Paweł i Piotrowi przypisywany list. Kto tego nie pojmuje chętnie wytłumaczę…Rozmowa ta będzie tylko … no co pojmował Żyd w czasach Jezus pod tytułem ,,syn boży”

 12. Przecież to zupełnie bez sensu co piszecie 4 wersety u Jana tylko opisują kogoś i ludzi mianem Antychrysta. Zapewne opisują oni ludzi którzy nie odróżnia Mesjasza od Boga i mieszają ich razem * trójca itd. U Pawła syn zatracenia to człowiek który ,,przychodzi” ale nie na nogach jak się spodziewacie ale w objawieniach za sprawą szatana. Większość z was właśnie wierzy w takiego ,,Jezusa” i twierdzi że jest on Bogiem. Tym czasem tak twierdzą właśnie antychryści. Przeczą stwierdzeniem że jest on pomazańcem Jahwe czyli ,,ha mashi Jahu” czyli Chrystus greckie. Wierzycie w człowieka bóstwo co wynosi się ponad BOSKOŚĆ BOGA który jest ojcem wszelakich duchów. Wierzycie że spłodziła jego dziewica z Bogiem nie wiedząc że wierzycie w bajki jak ostrzegł Paweł i Piotrowi przypisywany list. Kto tego nie pojmuje chętnie wytłumaczę…Rozmowa ta będzie tylko … no co pojmował Żyd w czasach Jezus pod tytułem ,,syn boży”

  …… Błąd w mailu poprawiłem

 13. A co będzie z Polską? Zniknie? Czy tak jak gdzieś czytałam będzie katalizatorem w tym całym kotle i z niej wyjdzie “iskra”, która wszystko zmieni i znowu zapanuje pokój? Czy po prostu zetrą nas z powierzchni i tyle w temacie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: