Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wybory w Szwajcarii wygrała antyislamska prawica zdobywając 50% miejsc w parlamencie.

Media w Polsce unikają tematu jak ognia

Prawicowe partie antyimigranckie zwyciężyły niedzielne wybory parlamentarne w Szwajcarii. Szwajcarska Partia Ludowa (SVP) oraz Wolna Demokratyczna Partia Szwajcarii (FDP) zdobyły łącznie 100 mandatów w liczącej 200 miejsc Radzie Narodowej. Niestety, w polskojęzycznych mediach głównego nurtu próżno szukać wiadomości na ten temat. Przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu zapanowało niemal całkowite embargo informacyjnej w tej kwestii.”

antyislamSzwajc

 

 

 

 

 

źródło: http://niewygodne.info.pl/artykul6/02564-Wybory-w-Szwajcarii-wygrywa-antyislamska-prawica.htm

Updated: 21 października 2015 — 21:46

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Mam takie pytanie do Was odnośnie kobiet,co mnie bardzo zdenerwowało.Czy kobiety zawsze nie potrafiły panować nad sobą,czyli nad swoimi pożądliwościami,głównie seksualnymi?
  Spotykałem się z wieloma takimi sytuacjami,że kobieta na mężczyznę patrzy przez pryzmat swoich pragnień seksualnych.Patrzy pożądliwie na mężczyznę i jest to bardzo denerwujące,wręcz coś takiego o grzech przyprawia.
  Z moich obserwacji wynika,że kobiety są bardziej zboczone od mężczyzn.Mówię tu o ludziach tego świata.Kilka razy granica smaku została przekroczona np.mówienie wprost o rzeczach niestosownych takich jak,”ale ty masz seksowne…”.
  Teraz człowiek ma porównanie do tego jak się czuje człowiek,który jest traktowany przedmiotowo.

  1. nie da sie tego zbadac kto jest bardziej zboczony.
   To co napisałeś to pewnie Twoje wrażenia i to podejrzewam osoby młodej.

   Mam za to w przygotowaniu tekst o seksie kobiet, ale to za jakiś czas, bo muszę sobie to poukładac co usłyszałem, dowiedziałem się

   Gdybym miał zaryzykowac to powiedziałbym że więcej mężczyzn jest zboczonych. Kobiety z natury sa bierne.
   Chyba że cos się zmieniło w tej materii.

 2. Wiesz,wydaje mi się,że to tylko pozory,że mężczyźni są bardziej zboczeni od kobiet.Kobiety nie znają ograniczeń i nie mogą się pohamować.Nie bez powodu mąż ma panować nad żoną.Podobnie było z Józefem i żoną Potifara.

  1. “Kobiety nie znają ograniczeń i nie mogą się pohamować”

   na jakiej podstawie tak twierdzisz przyjacielu?

 3. Nie panują nad swoimi pożądliwościami.Może Ty pochodzisz z innego pokolenia,bo to dzisiejsze,które wchodzi w dorosłość jest mocno zdeprawowane.
  Myślę,że kobietę można poznać po jej zachowaniu,w jakim towarzystwie się obraca i czy interesuje ją cokolwiek innego niż szminka do ust.Mamy wolność np.w kwestii ubioru i sam zauważasz,że większość ubiera się niewłaściwie.
  W większości tak twierdzę,bo rozmawiałem z wieloma kobietami,głównie młodymi i nie wyobrażasz sobie jak można mieć umysł przyćmiony tą propagandą,modą promowaną w tv,ogólnie w mediach.Kobiety również są odbiorcami porno,choć przyjmuje się,że to głównie mężczyźni je oglądają.Idą na ilość,choć same pewnie tego nie wiedzą.Żyją tak jakby jutra miało nie być,mówię o całym pokoleniu.
  Jak chcesz mieć wiele przykładów to poczytaj świeckie fora.Na jednym zdarzeniu się nie opierałem.Takie sytuacje zdarzają mi się co jakiś czas i od razu widać do czego to zmierza.To co ja traktuję jako zdradę dla nich jest tylko flirtem.Zgubiły ”wstyd” który powinny posiadać.Uczucia wyższe zostały zastępione pożądliwościami.
  Nie chcę całej winy zwalać na kobiety,co nie zmienia faktu,że czynią dużo złego(światowi).

  1. to chyba faktycznie czasy się zmienily…

   1. Eh.. Piotrku.. bo my to już nie z tego pokolenia 🙂

    1. hie hie…na to wychodzi.

     1. Przepraszam bardzo, ale kto tych ludzi wychował? Degenera była od zawsze, ale ostatnio zaczęła wieść prym na skalę nie spotykaną wcześniej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: