Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Podziemne tajne bazy wojskowe w Iranie.

Dziwnym trafem dopiero teraz wychodzi to na jaw.

z translatora:

 

Po raz pierwszy w historii, irańska telewizja ma nadawać nagrania tajnego podziemnego tunelu, zaopatrzony w jednostkach rakietowych i rakiet nośnych. Urzędnicy twierdzą, że to jeden z kilku takich baz w Islamskiej Republice.

Znajduje się na głębokości 500 metrów pod gór, materiał filmowy pokazuje bardzo długi tunel, który pojawia się na około 10 metrów wysokości. Jest to jeden z wielu baz rakietowych w Iranie, zdaniem generała brygady Amir Ali Hajizadeh, dowódca islamskiej Podział lotniczy republiki Gwardii Rewolucyjnej.

“Dalekiego zasięgu bazy rakietowe Islamska Republika stacjonują i są gotowe na wysokich górach we wszystkich prowincjach i miastach w kraju,” powiedział cytowany przez stronę internetową Gwardii.

 

Updated: 18 października 2015 — 19:40

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Chwast staje się coraz bardziej agresywny, gdyż wie, iż są to jego ostatnie chwile!

  1. Pisząc chwast kogo masz na myśli ? Bo chyba nie Iran.

 2. Kto tak naprawdę wie, co oni wszyscy mają zgromadzone pod ziemią- ile tego i po co. Ogólnie nie wygląda to dobrze. Nasza nadzieja w Bogu – On panuje nad wszystkim.

  1. mnie zastanawia jak coś tajnego jest juz nie tajne. Po co ta manifestacja

   1. Być może są już gotowi /na co? – nie wiem/ i nie zależy im na tajności.

 3. ChristianStateOfPoland

  Proszę poczytać o Iranie i szyitach oraz ich doktrynie wojennej. Większość szyitów czeka na przyjście Mahdiego na Ziemię tuż przed Sądem Ostatecznym, który ma zbawić/uratować ludzkość przed Szatanem. W szyickim islamie, tak jak w innych tradycjach mesjańskich, apokalipsa poprzedza nadejście zbawiciela. Agresywny i destrukcyjny mesjanizm (przywódców Iranu) stara się jak może by przyspieszyć tę apokalipsę. Dlatego Irańczykom nie straszne sankcje, konflikt atomowy itp.. Poza tym Iran to SUPER miejsce dla polskiego turysty.

  1. Tylko tym ich wyczekiwanym mesjaszem tak jak i u Żydów, katolików i większości ludzi nie będzie Chrystus, tylko syn zatracenia, oni wszyscy wierzą, że jak przyjdzie mesjasz to sprawi, że zaraz na tym świecie będzie raj i pokój, a takie nauczanie to zwiedzenie bo myślą wszyscy cielesnością a nie przyjęli Ducha Prawdy.

   Ten fałszywy mesjasz nie uratuje ludzkości przed szatanem tylko ją z nim jeszcze bardziej zbrata ku zgubie ludzkości. Na tych co upodobali sobie przyjaźń z tym materialnym światem Bóg zsyła straszny obłęd tak, że nie zrozumieją nauki Jezusa w porę i wybiorą kłamstwo.

   “Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
   Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.
   Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?
   A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie.
   Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.
   A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.
   A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
   I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
   I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
   Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.” 2 List do Tesaloniczan 2:3-12

   “Sami bowiem dokładnie wiecie, iż dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy.
   Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.” 1 List do Tesaloniczan 5:2-4

   Gdy fałszywy mesjasz będzie na Ziemi i zaprowadzi fałszywy pokój niosąc fałszywą lucyferańską naukę o oświeceniu, wprowadzi znamię Bestii i zaczną się prześladowania tych co go nie przyjmą czyli prawdziwych chrześcijan, a cała reszta będzie w letargu bo będą uważać że to Jezus jest na ziemi. Dlatego tylko dla prawdziwej Bożej trzody przyjście prawdziwego Chrystusa nie będzie zaskoczeniem, natomiast dla członków Bestii Jego przyjście będzie jak złodzieja w nocy, niespodziewane i nieprawdopodobne.

 4. Trafiłem na ciekawy artykuł, z którego wynika, że III wojna światowa wygląda na zaplanowaną od… ponad 140 lat. http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

 5. Już wiele razy pisałem i powtórzę: NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BOMBA ATOMOWA!!! Stworzone zostało to zjawisko, aby siać paniczny strach.

  Nawet kilka lat temu podesłałem owy materiał Panu Henrykowi, który szerzej opisał sprawę:

  http://zbawienienews.blogspot.com/2013/01/do-nuclear-weapons-are-also-hoax.html

  1. też tak myślę. Gdyby były to już dawno byłoby po 3 wojnie światowej.

 6. Z rewelacjami Pana Henryka radze uważać nie jeden raz okazały się i okażą błędne.

  Zauważ że bomby zrzucone na Hiroszimę są bardzo małe ok 16 -22 tysięcy ton trotylu. Zniszczenia są stosunkowo małe i promieniowanie też. Są to tylko bomby rozszczepialne bez fuzji jąder atomowej czyli nie za silne.

  Bomba Car to odpowiednik 50 milionów ton trotylu lub 50 miliardów kilogramów. Rosjanie zniszczyli budynki oddalone o 50 km od strefy wybuchu ? Gdyby to nie była bomba termojądrowa to co ? Kto ma tyle ładunków wybuchowych na świecie i kto potrafi zainscenizować taki wybuch ?

  Reakcja łańcuchowa atomów istnieje tak działają elektrownie atomowe, fuzja jądrowa również istnieje (bomba jądrowa).
  Ta sama zasada jak w elektrowni występuje i w bombie atomowej tylko jest celowo spowolniona natomiast w przypadku bomby cała energia jest uwalniana gwałtownie, a nie stopniowo tak jak ma to miejsce w elektrowniach.
  Jeżeli nie ma reakcji łańcuchowej rozszczepianych atomów to co się stało w Czarnobylu i Fukushimie, skąd coraz większa ilość ludzi chorych na raka ?

  http://nuclearsecrecy.com/nukemap/

  Kula ognia z bomby Hiroszimy ma tylko 180m i zasięg niszczenia 340m, promieniowanie 1,2 kilometra.

  W przypadku Cara kula ognia ma już aż 4.5 kilometra.

  https://www.youtube.com/watch?v=_FJonmc1JoI

  Może ilości tych bomb na świecie są zmyślone bo po co ilumianci mieliby niszczyć samych siebie, chyba że to jest plan przeciwko Bogu.
  Bóg zna ich zamiary.

  “A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.” Mateusza 24:22

  Może gdyby Bóg tego nie skrócił tych dni to szatan kazałby odpalić te bomby aby zniszczyć wszystkich ludzi wbrew woli Boga kiedy słudzy szatana zobaczą że nie dadzą rady już wygrać ze Stwórcą, to postanowią jak najbardziej uderzyć w Bożą Trzodę oczekującą Jego przyjścia i chronioną Jego mocą.

 7. http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,rfvydv – produkcja superżołnierza poprzez modyfikacje genetyczne.

 8. Dokladnie atom to fikcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: