Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świadectwo April

April jest z nami na blogu ok 2-3 lat. Tym razem i ona postanowiła opisać swe świadectwo.

 

Jako mała dziewczynka miałam ogromną potrzebę miłości, ochrony i bezpieczeństwa ze strony taty, jednak nigdy tego nie doświadczyłam. Dzisiaj te uczucia otrzymuję od prawdziwego Ojca, który jest w niebie:-)                                                                                 Moja matka nie była pierwszą i ostatnia kobietą mojego taty. Ciąża w bardzo młodym wieku była przyczyną ślubu. Na pewno nie była to dojrzała miłość. Moje lata mijały w katolickiej rodzinie ‘od święta’. To strach, paniczny strach, spowodował, że zaczęłam szukać głębszej wiary. Tata był alkoholikiem. Do tego papierosy i ‘przyjaciele’. Jego głównym zajęciem było poniżanie żony i własnych dzieci. Nie stronił od kłamstwa, cudzołóstwa, pijanstwa, agresji, a nawet bluźnierstwa. To wszystko opiętnowało mnie i moich braci, z których jeden jest bardzo agresywny(przemoc fizyczna), drugi natomiast zamknął się w świecie gier i alkoholu. Brak poczucia własnej wartości to moja cecha.. W wieku 44 lat u taty zdiagnozowano nowotwór śliniaki. Nie miałam pojęcia jak straszna to choroba. Lekarze usunęli znaczną część twarzy(oko, zęby, połowę podniebienia). Podczas operacji czuwała mama i ja z młodszym bratem. Rodzina ojca całkowicie się odseparowala. Widok ‘po’ był nie do opisania, chwile dzieliły mnie od utraty przytomności. Pełno krwi, bandaży, rurek powsadzanych w ciało, cewnik, respirator, kroplowki, ból.. Po wyjściu ze szpitala, w momencie chwilowej poprawy zdrowia, tata wrócił do starych nawyków. Zmarł niecałe dwa lata później w ogromnych meczarniach. Minęło prawie 7 lat od pogrzebu. Przez ten okres strach przed nowotworem ogarnął całe moje ciało. Zdrowa żywności, książki i czasopisma z tym związane stały się częścią mojego życia. W końcu depresja, brak snu, duszności, lekarze . Nawet matka różańcowa niewiele zadziałała. Pomógł sam Bóg, prawdziwy i jedyny! Stał się częścią każdego mojego dnia i nocy. Pierwsza osobą, o której myślę, gdy się budzę i ostatnią, kiedy zasypiam. I chociaż diabeł wciąż krąży, mój Pan daje mi wiarę i nadzieję! Dziękuję za przebudzenie i łaskę Poznania! April.

 

 

Zachęcam innych do składania swych świadectw, które budują i zachęcają innych. Wskazane nawet te świeże. Mam kolege, który miesiąc temu zaczął czytać Biblie i chce się zmieniać z dnia na dzień.

8 komentarzy

Add a Comment
  1. April – dzięki !Bóg jest wielki i bardzo kocha swoje dzieci!!! Jeśli do Niego wracają daje im wszystko czego potrzebują. 🙂

  2. Niech Tobie Bóg błogosławi. Dziękuję za świadectwo.

  3. Dobrze, że Pan Cię wyrwał z ciemności. Życzę błogosławieństwo Bożych April.

  4. Proszę oto żebyście pomodlili się do pana Boga o moją matkę dziś były 18 urodziny mojej starszej siostry kAROLINY Która przyjechała z angli ten dzień od samego początku tego dnia było coś nie tak demony krążyły na początku Karolina przywiozła prezent dla najmłodszego brata Kuby 1rok i 8 miesięcy to był mimionek a na nim były napis ilumination a drugi przezent to było jakieś przebranie na którym było napisane hallowen no dobra poszliśmy do baru na tą 18-nastke moja mama zanim zaszła w ciąże była alkocholiczką a gdy zaszła w ciąże to przestała ale mój tata rzucił alkochol papierosy ale na tych urodzinach tak każdy kto był palił demon krążył aż potem wracamy do domu patrzymy a co mama była pijana nawet nie wiedzieliśmy kiedy jeden raz odpędziliśmy demona ale wrócił z 7 na każdym stopniu nas nękały byliśmy bez silni po 1rok i 8 miesiącu demon wygrał teraz się martwie czy wróci do nałogu i będzie znów piła a ponadto nasza rodzina stwierdziła że pismo święte to brednie można powiedzieć że byliśmy prawie można powiedzieć że nękani oni wiedzieli lepiej i do tego doszło że mój tata pokłócił się z dziadkiem i siostrą prosze was módlcie się za moją rodziną ps twierdzili że mój tata jest chory psychicznie i ja tak samo.

    1. Proszę nie chcę żeby moja rodzina się rozpadła.Jedynie modlitwa może pomóc proszę was o jedno pomódlcie się o moją rodzinę

  5. Dziękuję April – Magdaleno za Twoje świadectwo. Niech Tobie Bóg błogosławi.

  6. Bartku, oczywiście wesprę Cię swoją modlitwą. Bóg z Tobą, a wtedy ludzie mogą Cię wyśmiewać, a demony gnębić, ale Ty jesteś bezpieczny w rękach Pana:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: