Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sekrety podziemi Watykanu.

Przetłumaczył nasz brat w wierze Arraivald Swifthand.

Watykan powstał jak to kiedyś napisałem na miejscu demona Vaticanus.

Updated: 15 października 2015 — 19:11

8 komentarzy

Add a Comment
 1. KK coraz bardziej ukazuje swoje prawdziwe oblicze – najpierw bluźnierstwa papieża teraz podziemia Bazyliki i synod…

 2. Dobry materiał, tylko jak zwykle sklepota nie zna granic u katolików… A tłumaczyć można wszystko, tylko czy jest sens, czy jest w nim logika, itd.?

  1. Indoktrynacja od małego robi swoje…

 3. Krk=/=Chrześcijaństwo, ale dla wielu się równa…

  1. Co wielu odrzuca od Chrystusa…

 4. Uważacie się za spadkobierców jedynej prawdy i słuszności? Cały świat przejęty przez szatana, łącznie z całym Kościołem, tylko garstka Was- którzy tworzycie trzódkę Chrystusa? Miliardy ludzi pójdzie do piekła, a was, garstka zostanie zbawiona? Tzn. jeżeli ja praktykuję, przeżywam Eucharystię, kocham moją żonę i dzieci, trudzę się być dobrym mężem- wszystko na nic? Zostanę potępiony?

  1. Charles

   Spadkobiercami to jesteśmy – my wszyscy ludzie – jedynej i słusznej prawdy objawionej w Bożym Słowie, którym jest Pismo Święte. My m.in. na tym blogu dążymy do odróżnienia tego co jest Bożą prawdą od kłamstwa, opierając się właśnie na Biblii. Nie jest to żadna zamknięta społeczność z wyłącznością na prawdę.

   Charles to dobrze, jeśli starasz się być dobrą osobą. Jednak według Biblii samo to nie prowadzi do zbawienia. Potrzeba jeszcze narodzić się na nowo. „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego.”(Jana 3,3) List do Efezjan mówi: „Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił. Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych uczynków ”, co oznacza że dobre uczynki mają być konsekwencją zbawienia-przyjęcia Jezusa Chrystusa, a nie czymś przyczyniającym się do zbawienia. I tak, jak wiara bez uczynków jest martwa (List Jakuba 2,26), tak uczynki bez wiary nie prowadzą do życia wiecznego:

   „15 aby każdy, kto w Niego wierzy, miał życie wieczne. 16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. 17 Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. 18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego.”

   Pytasz, czy tylko garstka zostanie zbawiona. To jest odpowiedź samego Pana Jezusa:
   „23 Raz ktoś Go zapytał: «Panie, czy tylko nieliczni będą zbawieni?” On rzekł do nich: 24 „Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi; gdyż wielu, powiadam wam, będzie chciało wejść, a nie będą mogli.” (Łuk, 13). Tak, wielu nie zostanie zbawionych, także tych, którym wydaje się, że ich życie jest dobre: „Niejedna droga zda się człowiekowi prosta, lecz w końcu prowadzi do śmierci” (Przyp 14,12), i którym wydaje się, że znają Boga: „ Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego” (Mat 7,21).

   Pozdrawiam Cię 🙂

 5. Bardzo ciekawe i znamienne, że w jednej z komnat w tych kryptach jest wizerunek, ba, w ogóle wzmianka o Lucyferze. Jak wiele sam ten jeden fakt mówi o KRK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: