Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Masowe odbieranie dzieci w Nisku.

Satano urzędnicy w Nisku biją rekordy w odbieraniu dzieci:

 

W ciągu ostatnich pięciu lat w Nisku odebrano rodzinom 387 dzieci. Pani Katarzynie Bałut sędzia Kopczyńska odebrała 3 córeczki, z których jedna była karmiona piersią. Na podstawie anonimowego donosu ruszyla machina, która doprowadziła do tego, że rodzina została zniszczona, dziewczynki są w domu dziecka, maleńka Sabina w rodzinie zastępczej. Argumentem dla zabrania dzieci było że rodzina ma małe mieszkanie, kota, psa , a w domu są … muchy. Odebranie dzieci wyglądało jak wizyta gestapo. Najstarszą dziewczynkę , Kingę kurator siłą zabrał ze szkoły. Młodsze dzieci zostały zabrane z domu, mimo że matka próbował ukryć dzieci.  “

http://www.radiownet.pl/publikacje/nisko-odebranie-dzieci-jak-wizyta-gestapo

 

W linku jest także rozmowa.

 

To jakiś koszmar. Nie wiem czy nie powinniśmy sie tam udać z modlitwą i Mieczem Ducha…..

 

Updated: 13 października 2015 — 16:03

13 komentarzy

Add a Comment
  1. ,,To są czasy końca…”
   – Tak to są czasy końca. coraz bliżej już. Wiecie nie mogę sobie nawet wyobrazić co podczas WU ucisku będzie się działo skoro takie chocki klocki teraz już odchodzą. 1 i 2 wojna była koszmarem a to ma być ucisk jakiego jeszcze nie było… Coraz gorzej będzie aby wszyscy byli ,,przygotowani” na przyjście antychrysta.

 1. Totalna porażka człowieczeństwa. Nawet będąc w świecie jak można robić takie rzeczy… i to dzieciom… Tak myślę że warto się pomodlić, to jest koszmar. I pomyśleć że to wszystko dla paru nędznych groszy za adopcje która zapewne niebawem nastąpi… Aż złość kipi w człowieku ale zemsta jest Boga. Oby znalezli drogę odkupienia.

 2. Mojej siostrze też odebrali dzieci siłą i w szkole bez wiedzy rodziców. Walczymy o ich powrót ponad 3 lata. Nikt nie jest wstanie nam pomóc. Niestety nikt w tym całym zamieszaniu nie wie że to dzieci cierpią najbardziej.

  1. tak w ogóle to okazuje się, że jest to bardzo cich sprawa i media nabierają wody w suta a politycy jakby to nie od nich zależało.

 3. Wzywam Braci i Siostry do modlitwy za tą kobietę,bo to jest nie do pomyślenia by zrobić coś takiego człowiekowi.Odebrać dziecko za…muchy w domu? Toż to jest nie do pomyślenia.Bracia i Siostry,proszę was o modlitwę za panią Katarzynę.
  Duch Święty was prowadzi!

 4. Te chwasty skończą w nieugaszonym ogniu!

 5. To co może razem się pomodlimy za nich i za rodzinę Łukasza? Np 21

   1. Ok. Ktoś się przyłączy do nas?
    Bo tam gdzie trzech ( troje )…….

 6. Ufam że wszystko tym ludziom się poukłada i tobie też Łukaszu. Wielkie Dzięki za wspólną modlitwę.

  1. A nie można by tak listu do pana Prezydenta przecież oni deklarują się jako pochylający się nad problemami zwykłych ludzi

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: