Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Masowe odbieranie dzieci w Nisku.

Satano urzędnicy w Nisku biją rekordy w odbieraniu dzieci:

 

W ciągu ostatnich pięciu lat w Nisku odebrano rodzinom 387 dzieci. Pani Katarzynie Bałut sędzia Kopczyńska odebrała 3 córeczki, z których jedna była karmiona piersią. Na podstawie anonimowego donosu ruszyla machina, która doprowadziła do tego, że rodzina została zniszczona, dziewczynki są w domu dziecka, maleńka Sabina w rodzinie zastępczej. Argumentem dla zabrania dzieci było że rodzina ma małe mieszkanie, kota, psa , a w domu są … muchy. Odebranie dzieci wyglądało jak wizyta gestapo. Najstarszą dziewczynkę , Kingę kurator siłą zabrał ze szkoły. Młodsze dzieci zostały zabrane z domu, mimo że matka próbował ukryć dzieci.  “

http://www.radiownet.pl/publikacje/nisko-odebranie-dzieci-jak-wizyta-gestapo

 

W linku jest także rozmowa.

 

To jakiś koszmar. Nie wiem czy nie powinniśmy sie tam udać z modlitwą i Mieczem Ducha…..

 

Updated: 13 października 2015 — 16:03

13 komentarzy

Add a Comment
 1. To są czasy końca…

  1. ,,To są czasy końca…”
   – Tak to są czasy końca. coraz bliżej już. Wiecie nie mogę sobie nawet wyobrazić co podczas WU ucisku będzie się działo skoro takie chocki klocki teraz już odchodzą. 1 i 2 wojna była koszmarem a to ma być ucisk jakiego jeszcze nie było… Coraz gorzej będzie aby wszyscy byli ,,przygotowani” na przyjście antychrysta.

 2. Totalna porażka człowieczeństwa. Nawet będąc w świecie jak można robić takie rzeczy… i to dzieciom… Tak myślę że warto się pomodlić, to jest koszmar. I pomyśleć że to wszystko dla paru nędznych groszy za adopcje która zapewne niebawem nastąpi… Aż złość kipi w człowieku ale zemsta jest Boga. Oby znalezli drogę odkupienia.

 3. Mojej siostrze też odebrali dzieci siłą i w szkole bez wiedzy rodziców. Walczymy o ich powrót ponad 3 lata. Nikt nie jest wstanie nam pomóc. Niestety nikt w tym całym zamieszaniu nie wie że to dzieci cierpią najbardziej.

  1. tak w ogóle to okazuje się, że jest to bardzo cich sprawa i media nabierają wody w suta a politycy jakby to nie od nich zależało.

 4. Wzywam Braci i Siostry do modlitwy za tą kobietę,bo to jest nie do pomyślenia by zrobić coś takiego człowiekowi.Odebrać dziecko za…muchy w domu? Toż to jest nie do pomyślenia.Bracia i Siostry,proszę was o modlitwę za panią Katarzynę.
  Duch Święty was prowadzi!

 5. Te chwasty skończą w nieugaszonym ogniu!

 6. To co może razem się pomodlimy za nich i za rodzinę Łukasza? Np 21

   1. Ok. Ktoś się przyłączy do nas?
    Bo tam gdzie trzech ( troje )…….

    1. To i czwarty sam się znajdzie 🙂

 7. Ufam że wszystko tym ludziom się poukłada i tobie też Łukaszu. Wielkie Dzięki za wspólną modlitwę.

  1. A nie można by tak listu do pana Prezydenta przecież oni deklarują się jako pochylający się nad problemami zwykłych ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: