Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świadectwo Kamila

 

 

Od małego wychowałem się w katolickiej rodzinie. Na mszę uczęszczałem regularnie, co niedzielę. Bylem nawet ministrantem, lecz w wieku 10 lat mój ojciec zginął w wypadku samochodowym. Dalej to kontynuowałem, ale w wieku buntu tzn. jakieś 15-16 lat porzucilem to wszystko i żyłem po swojemu. Papierosy, alkohol i co tygodniowe imprezy to był mój chleb powszedni.  Wsrod znajomych nadal mowilem ze wierze w Boga, lecz to nie bylo nic poza wiara.Jednak w wieku 19-20 lat zacząłem interesować się polityką. Dotychczasowy porządek świata nie podobał mi sie. Zacząłem poszukiwać prawde, najpierw znalazłem poglądy Korwina, lecz później przez “przypadek” natknąłem się na różne witryny mówiące prawdę. Zbawienie.com, detektyw to były jedyne witryny, które zacząłem odwiedzac. Otworzyły mi się oczy. Niestety do tej pory papram się w brudach tego świata, lecz myślę że z Bożą pomocą powoli mi się udaje z nich wydostac. 2 tyg temu rzuciłem papierosy, a i alkohol udaje mi się ograniczać. Nadmienię ze modlilem się o zdjęcie przekleństw i daje to niewiarygodne efekty. Znalazłem dobrze płatna prace mimo tego że każdy myślał że już nic ze mnie dobrego nie będzie Mamie tez się zaczęło w miarę ukladac. Nasz Pan i Isus Chrystus maja nieograniczona moc. Chwała im za to!!! Pokładajmy w nich wszelkie nadzieje i niech mają nas w swojej opiecie. Z Bogiem bracia i siostry w wierze.

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Super świadectwo Kamil dzięki 🙂
  Widać że Pan Bóg działa już cuda w Twoim życiu jak np. z tymi papierosami i pracą 🙂

  Fajnie, że wspomniałeś o modlitwie o zdjęcie przekleństw. Też dosyć już dawno temu modliłam się o to samo i u mnie było to bardzo potężne, moje odczucia były takie, jakbym była przez Pana porażona piorunem z góry, aż musiałam szybko usiąść.

  Niech dobry Bóg, który kocha swoje dzieci, nadal błogosławi Tobie i ma Ciebie w opiece 🙂

  1. O co chodzi z tymi przekleństwami?

   1. Pugi 🙂
    Chodzi o to, że niektórych grzechów Bóg wybitnie nienawidzi i za popełnianie ich karze wiele następnych pokoleń ludzi, którzy ten grzech popełnili, np. mamy napisane w Biblii w drugim przykazaniu: “Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który KARZE występek ojców na synach DO TRZECIEGO I CZWARTEGO POKOLENIA względem tych, którzy Mnie nienawidzą”. (Wyj.20,4-5). Obok bałwochwalstwa karane wielopokoleniowo są także czary: “Mów do Izraelitów: Ktokolwiek spośród synów Izraela albo spośród przybyszów, którzy osiedlili się w Izraelu, da jedno ze swoich dzieci Molochowi, będzie ukarany śmiercią. Miejscowa ludność ukamienuje go. Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i wyłączę go spośród jego ludu, ponieważ dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, splugawił mój święty przybytek, zbezcześcił moje święte imię. Jeżeli miejscowa ludność zasłoni oczy przed takim człowiekiem, który dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, i nie zabije go, to Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i przeciwko jego rodzinie i wyłączę go spośród jego ludu, jak również i tych wszystkich, którzy go naśladują, którzy uprawiają nierząd z Molochem. Także przeciwko każdemu, kto się zwróci do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać z nimi nierząd, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu”. (Kapł.20,2-6) Ktoś mógł także rzucić przekleństwo na Twój ród (rodzinę). Mamy przykład takiego przekleństwa w opowieści o tym, jak Noe upił się i leżał nagi w namiocie. Wtedy wszedł do namiotu jego syn Cham (ojciec Kanaanów) i widząc nagość ojca, zawołał braci (co było brakiem szacunku do ojca z jego strony – mógł dyskretnie go przykryć a nie rozgłaszać sytuację). Na drugi dzień, Nowe dowiedziawszy się o czynie Chama, Noe przeklął jego potomstwo tymi słowami: ” Niech będzie przeklęty Kanaan, niech będzie najniższym sługą braci swoich!”. (Rodz. 9-25)
    Nie można być pewnym, że np. mama, dziadek, prababcia nie ściągnęli na siebie gniewu Pana Boga uprawiając idolatrię (o co bardzo nietrudno w kraju o tradycji katolickiej) lub zajmując się okultyzmem. I że to nie ciąży w jakiś sposób na Twoim obecnym życiu. Dlatego warto poprosić w modlitwie Pana Boga o zdjęcie wszystkich przekleństw i klątw.

    A dobra wiadomość dla nas jest taka,że Bóg powiedział:
    “Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.”(Wyj 20,6) 🙂

 2. ale uważaj na ‘zbawienie’ i “Isusa” i cała resztę hehe 🙂

 3. Dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia Kosik.
  Myślałam, że gdy przyjmujemy Pana Jezusa jako Zbawiciela to tamto już traci moc.

  Z Bogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: