Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świadectwo Lajcika

 

 

Pochodzę z rodziny głęboko katolickiej. Jako 5 latek recytowałem już na pamięć wszystkie modlitwy. Jako 8 latek odprawiałem wszystkie pierwsze piątki, wszystkie różańce. Później zostałem ministrantem. Z RADOŚCIĄ służyłem ‘Bogu’ i potrafiłem wstawać nawet na -25 stopni, by iść 3km przez zaspy na 6 rano do kościoła. I tutaj nie można mi odmówić dziecięcej miłości do Boga – bo faktycznie robiłem to dla niego.

Kiedy wszyscy zaczęliśmy dojrzewać i wszyscy moi znajomi niedzielną mszę spędzali już z piwem na boisku, ja wciąż chodziłem. Wciąż wierzyłem, że to faktycznie to, jednocześnie nigdy nie rozumiejąc ‘przeistoczenia’ błagałem Boga by mi to wyjaśnił, bym to poczuł – niestety bezskutecznie.

Znajomi dookoła coraz bardziej odchodzili od Kościoła, ja natomiast uporczywie wmawiałem sobie, że jeśli mam być zbawiony przez tą 1/168 godzin w tygodniu, to będę to robił. Będę się modlił, będę się kłaniał Eucharystycznemu Chrystusowi, bo przecież on to ustanowił.

Później… hmm. Zaczęły się imprezy, alkohol a nawet narkotyki. I co? I nic. Nawet niedzielny kac nie przeszkadzał mi, by standardowo iść do kościoła, odwalić swoje, wrócić, spać spokojnie.

Jedna rzecz nie dawała mi spokoju w moim sercu: kult maryjny. Od dziecka uczono mnie tego, już jako dorosłemu człowiekowi podrzucano różaniec do pokoju bym się modlił, traktowałem go jak amulet – bałwochwalczo. Jednak nigdy nie potrafiłem wyjaśnić SWOISTEJ NIECHĘCi do różańca. Nienawidziłem tego, klepałem jeden koralik ‘w myślach’ w 5 sekund, byle by jak najszybciej to zakończyć. W przeciwieństwe do Ojca, którego zawsze kochałem (a przynajmniej chciałem kochać.) Dziś wiem, że ów niechęć do maryji, spowodował Duch Boży i dziś wiem, że w głębi mieszkał on we mnie zawsze – jednak jego prowadzenie od dziecka zrozumiałem dopiero po nawróceniu. Nie mogę winić mojej babci o to, że uczyła mnie tego wszystkiego – chciała dobrze. Nauczyła mnie chociażby, by zawsze przed wyjściem z domu poprosić Ducha Bożego o prowadzenie – to było piękne, a dopiero teraz  po odrzuceniu ‘trójcy’ rozjaśniło mi się to w 100%.

Co się zatem stało? Kłamstwa powtarzane tysiąc razy stały się prawdą. Szum w głowie dotyczący miliardów lat ziemi, nieskończonego wszechświata stopniowo wypierał Boga, aż pojawiła się w moim życiu amfetamina, która spowodowała, że w końcu idąc za resztą znajomych przestałem i ja chodzić do kościoła – o dziwo czując się z tym całkiem dobrze! Pod koniec już wątpiłem w istnienie kogokolwiek – w/w nauki wyparły Stworzyciela całkowicie z mojego umysłu.

I wtedy, tracąc kolejny dzień na bezmyślnym przeglądaniu memów, natrafiłem na karty illuminati. Po wpisaniu tego hasła jedną z pierwszych witryn było zbawienie.com… Praca Kubika bardzo mi pomogła, narodziła mnie na nowo i otwarła oczy, niestety doszło też chwilowe zwiedzenie w kwestii ap. Pawła, z którego Ojciec na szczęście mnie odciągnął i dał mi Poznanie.

Spędzałem po 8 godzin dziennie wertując informacje, artykuły. Byłem zły, czułem się oszukany, przestraszony, ale gdzieś w serduszku coś krzyczało “PRZECIEŻ TO JEST TAKIE PROSTE, A EWANGELIA MA DOSKONAŁY PRZEKAZ”!

Może w tych kwestiach nie wszyscy się tutaj ze mną zgodzą, dlatego nie chcę nikogo przekonywać i każdemu zostawiam takie poznanie jakie ma, aczkolwiek nauka o krótkim wieki ziemi, o nieistnieniu czyścca i przede wszystkim o nieistnieniu piekła jako stanu wiecznych męk/wiecznego oddzielnia spowodowała tak olbrzymią miłość do Ojca, że chodzę z Panem już ponad rok i były to najwspanialsze chwile w moim życiu.

Codziennie modlę się do Ojca “Panie, nie pozwól bym był zwiedziony” i pomaga mi odsiać kąkol od pszenicy. Niech Jezus Chrystus wam wszystkim błogosławi

Updated: 9 października 2015 — 20:33

26 komentarzy

Add a Comment
 1. bardzo dobre świadectwo cieszą mnie takie artykuły o tych wszystkich wspaniałych ludziach jakimi wy jesteście chwała Bogu że mam was chociaż tylko przez internet ale zawsze będę się za was modlił ja sam mam jeszcze ogromną ilość rzeczy do zmiany w swoim życiu duchowym dlatego też się za mnie módlcie bo nie chcę źle skończyć modlitwa na prawdę to jest poteżne narzędzie tylko ten świat skutecznie tą broń zagłusza

  1. Przemku, bardzo pomaga chrzest przez zanurzenie. Pokusy będą się pojawiać także i od tego czasu (raz boleśnie upadłem), ale widzę, jak wiele się u mnie zmieniło, a przecież nawet trzy miechy nie zleciały. Wreszcie zacząłem regularnie czytać Biblię, poznaję niczym dziecko Nowy Testament, obecnie Ewangelię wg św. Jana 🙂 De facto tym roku pierwszy raz w życiu zacząłem to robić, poczułem takie pragnienie. U mnie w domu zdejmowano ją z półki raz w roku na wizytę księdza. A tak, to się kurzyła, rodzice niepraktykujący, zwłaszcza tata niezainteresowany i raczej niewierzący. I tu pada słowo klucz: modlitwa. Np. za tatę i innych zwiedzionych, by Duch Święty otworzył im oczy na Prawdę. Też dopiero od niedawna modlę się regularnie. To wszystko jest dla mnie nowe, niesamowite. Chwała Bogu Ojcu!

   1. dzięki Jacku za komentarz co do zanurzenia ja go zrobiłem ale Piotrek się ze mnie śmieje i mówi że to jest autochrzest i on jest nieważny ale ja troszkę inaczej na to patrzę

    1. Szczerze mówiąc obawiam się, że sam siebie oszukujesz, co do jego ważności. Jasne, co w sercu jest najważniejsze, ale jednak sugerowałbym byś wykorzystał którąś sposobność na kolejnych zjazdach, przełamał się i dał się Piotrowi ochrzcić. Z Panem Bogiem.

 2. I Tobie również 🙂 Może i ja się kiedyś skusze i napisze o sobie..
  Ps: nie wiem czemu ale ciągle kiedy widzę wpis Lajt mam przed oczami obraz tej dziewczyny ,, Ola Boga papieża obrażają ” 🙂

 3. O 🙂 Tak samo u mnie zaczęło się od kart illuminati. Strasznie mnie ciekawił ten temat, spędzałam wiele godzin w internecie poszukując informacji i to właśnie od kart trafiłam na zbawienie.com, dzięki czemu wiele się zmieniło, i zmienia się nadal. Jakże się cieszę! 😀

 4. Piękne świadectwo Lajcik 🙂

  Wszystkie Wasze świadectwa są bardzo poruszające

 5. Dobrze, że publikujesz świadectwa osób, które niekoniecznie podzielają wszystkie twoje poglądy.Co właśnie sądzicie o Świadkach Jehowy i ludziach odrzucających Pawła oraz Łukasza takich jak np. Henryk Kubik?

 6. Dzięki Lajcik 🙂

 7. Zawsze sobie myślę, że wyrwanie się z katolicyzmu praktykowanego od pokoleń przez rodzinę należy rozpatrywać w kategoriach interwencji Boga. To jest cud.

  1. Tak to już jest cud 🙂 i wspaniale jakby od razu znalazło się wtedy tą prawdziwą wiarę chrześcijańską…ale można wpaść “z deszczu pod rynnę” 🙁 …odrzucić Boga zupełnie lub dołączyć do new age lub kto wie co jeszcze jakieś sekty…kościół latającego potwora spaghetti 😉

 8. Acha, bracie Lajtowski, powiem Ci, że też “białacha” zdarzało mi się wciągać, było tego w sumie z 20 razy i za każdym razem czułem się mniej lub bardziej podle. Jednocześnie wtedy piłem też wódkę. Nie wspominając już o “zjeździe” na następny dzień, potworne uczucie… Lubowałem się w przeróżnych substancjach psychoaktywnych, ale białach to szczególnie zdradliwa sprawa. Gorsze są tylko benzodiazepiny i opiaty… Najlepsze, że czuję, że już tych dragów nie potrzebuję w Chrystusie 🙂 A Pan też jest tym Prawdziwym Lekarzem duszy, który uwalnia od depresji 🙂

 9. Przypomniało mi się po przeczytaniu Twoich słów, że odczuwałem czyjąś obecność i strach przy odmawianiu różańca, jeszcze ten “mistyczny zapach” różańców…

 10. Nowa reklama piwa Tyskie https://www.youtube.com/watch?v=V3_vU41jTLs – w tejże reklamie mężczyźni jadą pociągiem i nie bardzo klei im się rozmowa, w następnych ujęciach ci sami mężczyźni przedstawieni są w różnych sytuacjach z piwem w ręku, super rozgadanych i uhahanych. Skłoniła mnie do przemyśleń na temat tego, że obecnie zwykła rozmowa z człowiekiem twarzą w twarz jest dla wielu po prostu nudna. Rozmawiasz z kimś, a ten ktoś co 2 minuty robi coś w telefonie. Idziesz do kawiarni, a tam przy stoliku obok siedzi dwoje ludzi, każde wpatrzone w swój ekran. Poza tym nieraz spotkałam się ze stwierdzeniem, że najlepsze rozmowy są po pijaku, bo tak na trzeźwo to nudno, drętwo.

 11. Witam. Czy ja też mogłabym się podzielić świadectwem?

  1. tak przeslij na mail ok?

 12. 12-1 bardzo mozliwe sa przecieki , mase wyciekow , zreszto usa nie ma wyjscia bo tylko w taki sposob , mzoe wjechac do syrii i iranu inaczej straca wplywy, na Bslskim Wschodzie raz na zawsze , isis i al-kaida , utrzymaja , sie maks do 3 miesiecy , dluzej nie wytrzymaja, wiec ameryka jest pod sciana , musi dzialac szybko , juz dzisiaj , mielismy, przedsmak ,tego co dopiero nadciaga, false flag w turcji , azeby totalnie wciagnac syrie w wojne na bliskim wschodzie to dopiero poczatek , usa ma malo czasu musi dzialac , albo leza. Na uk juz pzregrali , stracili sewastopol i baze na krymie teraz przegrywaja takze na Bliskim Wschodzie , czas ochrony sie konczy !!!!!

 13. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/naloty-na-dzihadystow-bez-efektu-bombardowania-nie-wygrywaja-wojen,583918.html
  Właśnie tak samo myślałem o bombardowaniach państwa islamskiego. Cała prawda w swej okazałości..

 14. Słuchajcie, to jest moje przypuszczenie o Antychryście: będzie nim papież Franciszek. Otóż mówił on, że jest świadomy że ma mało czasu (czyli że wkrótce zostanie zabity). A Antychryst ma podrobić zmartwychwstanie. I ma zasiąść w świątyni Bożej, którą jest kościół Boga. Czyli papież, który jest chrześcijaninem i zasiada w ciele kościoła Bożego może być zabity a potem zmartwychwstanie, tylko nie będzie to już papież Franciszek a Antychryst. Nie wiem jakby to miało być przeprowadzone.

  1. Przepraszam, nie moje to przypuszczenie ale autora filmiku który akurat tłumaczę

 15. Zmiana poziomu hormonów w organizmie wiele pobożnych zamierzeń ułatwia lub uniemożliwia.

  Będziesz studiował naukę ze słów, które z mej woli zapisano w ewangeliach a ze Świata wszystko odrzucisz, gdyż cię zwiedzie.

  Czemu takiego przykazania nie ma?

 16. poznanie prawdy opierasz sie na informacjach z tvnu , najbradziej zaklamanych mediow , rezimowych ,to gratuluje ci xddd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: