Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Platforma Obywatelska wygrywa we wszystkich sondażach, czyli przekręt z Nowoczesna Petru.

Popatrzcie na ostatni sondaż firmy Millward Brown:

 

PIS 32%

PO 22%

Lewica 12%

Kukiz 7%

Nowoczesna 6%

Korwin 5%

PSL 4%

 

Wg niego ludziom wydaje się, iż PIS jest zwycięzcą. NIE, nie jest zwycięzcą. PO ma 22% a głosy, który ubyły PO przeszły do Nowoczesna.pl

Nowoczesna jest kolejna mutacją tej samej partii od roku 1989.

Najpierw była Unia Demokratyczna z Michnikiem i Mazowieckim na czele. Następnie UD połączyła się z Kongresem Liberalno-demokratycznym tworząc Unię Wolności, która zniewoliła Polaków vatem itp.

Notabene, Andzrej Duda rozpoczął karierę od Unii Wolności 🙂

Inna ciekawostka to Gronkiewicz Waltz z PO:

 

W 1982 zaczęła brać udział w Ruchu Odnowy w Duchu Świętym.

Od 1991 była członkinią Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Bankowego”

“https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Odnowy_w_Duchu_%C5%9Awi%C4%99tym”

Po rozpadzie Unii Wolności powstała Platforma Obywatelska.

Tusk wcześniej był w Unii Wolności. Komorowski to samo, że o mniejszych politykach nie wspomnę.

Każdej z tych partii udzielał namaszczenia specjalista od ucisku ekonomicznego Polaków  – prof Balcerowicz (prawdziwe nazwisko Aaron Bucholtz)

 

Kim jest lider tej formacji – Petru:

 

Z rekomendacji swojego wykładowcy, Leszka Balcerowicza, rozpoczął pracę w fundacji CASE[4]. Od 1995 był jego asystentem, a w latach 1997–2000, gdy Leszek Balcerowicz pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów, pełnił funkcję jego doradcy[2], pracując jako konsultant w biurze pełnomocnika rządu ds. reformy emerytalnej. W 1998 rozpoczął pracę jako asystent na SGH[4]. Należał w tym czasie do Unii Wolności, z listy tego ugrupowania bez powodzenia kandydował w wyborach parlamentarnych w 2001, zdobywając 4646 głosów w okręgu podwarszawskim

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Petru

Nowoczesna jest kontynuacją Unii Demokratycznej, wyróżniającej się tym spośród innych partii, że ta była szczególnie miłująca chazarów w swych szeregach.

Znam trochę kieleckich kandydatów nowczesna. Znaczna część pracuje w urzędach państwowych lub firmach prywatnych związanych z urzędami. Np.

Adam Cyrański ma 55 lat, jest większościowym udziałowcem firmy drogowej Trakt. Firma ta buduje drogi w świętokrzyskiem.

Oni to naród wybrany przez synagogę Zła, ale my jesteśmy:

 

 

9 Wy zaś jesteście wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem [Bogu] na własność przeznaczonym, abyście ogłaszali dzieła8 potęgi Tego, który was wezwał z ciemności do przedziwnego swojego światła,  1 Piotra2

 

 

 

Tak więc antychrześcijańskie partie stanowią w sejmie większość, bo

po+nowczesna+lewica+psl= 40%

Kukiz jest neutralny. Wartości prawicowe znajdziemy trochę w PIS i 100% Korwin.

 

Nie dajcie się nabrać.

Updated: 7 października 2015 — 14:47

13 komentarzy

Add a Comment
 1. odnosnie Tuska, to zapomniałeś o KLD (Kongres Liberalno-Demokratyczny).

  Co do Nowoczesnej, grubo śmierdziało od początku. 15% w sondażu na “partię Balcerowicza”, gdzie nikt o takiej partii nie słyszał…

  BTW. Nowoczesna jest za legalizacją związków partnerskich i usunięciem religii ze szkół. Mając te 40%, pewnie to wprowadzą…

  W Łodzi widać te plakaty Petru “naprawmy Polskę – nikt za nas tego nie zrobi”…

  […]

  PiS to trochę (nie śmiejcie się) odpowiednik amerykańskich Republikanów, tylko nie w strefie gospodarczej, bo to socjaliści, są konserwatywni światopoglądowo [sprzeciwiają się aborcji, związkom homoseksualnym], ale są syjonistyczni, pro-wojenni, są rusofobami i są pro-ukraińscy (pro-banderowscy)… co ciekawe, też pro-szczepienni – czyli wspieranie koncernów farmaceutycznych, jak Republikanie (Demokraci też, z resztą to jedno i to samo szambo).

 2. Nigdy nie słyszałam o takich wizytach. Czy ktoś wie co się tak naprawdę dzieje ? – http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/chinskie-okrety-juz-w-gdyni/w0hrft

  1. Wow to faktycznie dziwne i niepokojące.

 3. Legalizować system głosując czy olać wybory bojkotując?

 4. Babilon światowy musi zostać zniszczony. Wszystko w rękach Boga.

 5. Kochani – wiem – może nie powinnam się śmiać bo to chyba raczej smutne i należałoby by się raczej pomodlić za polityków ale naprawdę rozbawiła mnie wypowiedź pani Senyszyn.
  Oto jej treść:
  http://senyszyn.blog.onet.pl/2015/10/07/czy-kosciol-naprawde-popiera-model-swietej-rodziny-z-nazaretu/

 6. I tak wygra PSL…

 7. Demokracja to rządy hien nad osłami…

 8. Co sądzicie o haśle “Bóg, Honor, Ojczyzna”? Czy czasem nie podpada pod bałwochwalstwo? Bo ile jest warty honor bezbożników, który Bóg może zdeptać i ile są warte ojczyzny, które Bóg może zmieść z powierzchni Ziemi? Czy można wkładać Boga do jakiejkolwiek hierarchii? Bóg żąda wyłączności, jest Bogiem zazdrosnym, w Biblii mówi nam, żebyśmy nie mieli żadnych innych bogów obok niego, nie chce należeć do jakiegoś panteonu.Był okres, kiedy Izraelici czcili Królową Niebios jednocześnie nie przestając wierzyć w Jahwe i wszyscy dobrze wiemy jaki los ich za to spotkał.Myślę, że to dobry temat na kolejny artykuł: “chrześcijanin vs patriotyzm i ojczyzna”.Myślę, że dla wielu ludzi Polska jako kraj jest bałwanem, różni bohaterowie narodowi są bałwanami, niektórzy wyznają w ogolę naród polski jak bałwana jednocześnie deklarując, że “Bóg jest dla nich najważniejszy”, ale zapominają, że Bóg nie akceptuje żadnych panteonów, 1.Bóg.2.Honor.3.Ojczyzna tak samo jak nie zaakceptował takiej hierarchii Izraelitów 1.Bóg 2.Królowa Niebios.3.n.reszta bałwanów.

  1. Nie no tego jeszcze nie byo. Bez przesady z ta interpretacja. Bog jest stawiany ponad wszytsko,to on jest tym ktory nad nami czuwa.Boga stawiamy na pierwszym miejscu. Honor to sprawa bycia czystym wobec nas samych i wobec Najwyzszego. Ojczyzna to ziemia na ktorej sie znajdujemy i ktora byla nad dana do zamieszkania. Ohczyzna jest takze nasz narod ktory stanowi wielka liczna rodzine nad ktora Ojciec Swiety sprawuje opiekie.
   Naprawde nie zajmujmy sie powatpiewaniem w hasla ktore przynosza dobre owoce bo naprawde obudzimy sie niedlugo z reka w nocniku a Pan Jezus przestrzegal nas abysmy trzymali swoja korone aby nikt nam jej nie zabral. Musimy bronic swoich wartosci chrzescijanskich, swojej kultury i powinnismy byc dumni z bycia Polakami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: