Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obrazy mówią tysiącami słów.

 

 

obrazy

 

 

 

Updated: 7 października 2015 — 20:51

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Syjonista=/=Izraelita. Współczesny Żyd=/=Starożytny Hebrajczyk.

 2. “Obrazy mówią tysiącami słów”
  jak w tytule
  __________________

  i na końcu “Przemówi Obraz Bestii”
  a niektórzy “G” uwierzą…

  czy mam rozwinąć skrót
  “G” ???

  seler

  1. postanowiłem jednak nie rozwijać tego “G”
   znaczy szie… nie ruszać… bo śmierdzi,
   Ten “G” albo to “G” kto chce, ten łyka,
   i to już jest WSTĘPNE wielbienie
   bestii… czyli w sumie gówna,
   no, przykro mi, musziałem
   to powiedzieć…

   🙂 hej – seler

 3. A ja nic z tego nie rozumieniem dwóch gości siedzi i….może za mało wiem

  1. szef fejsbuka i natanjahu

   1. Dzięki ja oderwana jestem trochę od tego świata nie wiedziałam co to za ludzie.Wstyd się przyznać,że człowiek nie zwraca uwagi na to co się dzieje na świecie.

  2. Ja też się od paru minut zastanawiam i jakoś nie potrafię załapać 🙂

   Ale właśnie Detektyw wyjaśnił 🙂

 4. Marlon Brando: “Żydzi kierują Hollywood, są właścicielami Hollywood” https://youtu.be/ii_wiRgwp4E.

 5. A ja mam pytanie do ankiety po prawej na głównej. Jaki portal??

  1. chodzi tylko o wygląd, czy jak portal czy jak blog

   1. Jak portal. Jak masz taką możliwość. Tylko pamiętaj. Będziesz miał więcej roboty – musisz dodawać zdjęcia do artykułów, tzn. obrazek nagłówka.

    Ja sam bym kurcze u siebie zrobił taki wygląd, bo można. Są darmowe szablony. Są też płatne, chyba 50 dolarów.

    Na płatnym wordpressie, jaki Ty masz, czyli na własnej domenie, można “wgrać” motyw. Na darmowym, tzn. adres.wordpress.com, nie można.

    Ja bym chciał mieć takie coś, ale brak pieniędzy, rocznie też trzeba mieć na utrzymanie. Poza tym, czasu nie ma na tłumaczenia 😉

    Pozdro

    1. nie nie nie, wtedy straci swój urok to miejsce 🙂 a teraz jest przejrzyście i łatwo w poruszaniu się po stronie 🙂 tylko trzeba pilnować żeby się nie pogubić w komentarzach hehe 😉

    2. Jeżeli zdecydujesz się na zmianę wyglądu portalu to polecam Ci skorzystanie z szablonów od ThemeJunkies.Sa one dostępne po atrakcyjnych cenach na portalu Allegro.pl . Konfiguracja szablonu jest intuicyjna, jak dobrze poszukasz znajdziesz w granicach 40 zł profesjonalny szablon z gwarantowanym wsparciem technicznym. Przy wyborze szablonu zwróć uwagę na jakość kodowania szablonu , w tym celu użyj walidatora W3. Szybkość wczytywania witryny tez nie jest bez znaczenia , w sieci znajdziesz gro serwisów do testowania stron. Jak będę miał chwile wolnego czasu to z miłą chęcią Cię wspomoge w doborze i konfiguracji motywu. Dobrze jest odświeżyć czasami strone,to przyciąga widzów a koszta zakupu motywu są nieproporcjonalnie nizsze od efektów.

   2. Jeślibyś coś zmieniał, to ja mam prośbę o jakiś szerszy motyw. Bardzo wąska jest teraz ta strona na większym monitorze, lepiej się czyta długi tekst jak jest szerzej.

   3. A może by tak przeprowadzić jakieś głosowanko jakie artykuły chcieliby przeczytać odwiedzający bloga w najbliższym czasie (oczywiście poza newsami)? 🙂 Było już kilka głosów na obżarstwo, kilka na masturbacje i kilka na halloween.

    1. Mam duży problem z pokusą masturbacji, a świat ją promuje, nawet wczoraj na Fakt.pl był tekst jaka to jest zdrowa. Warto poruszyć ten temat.

  1. Brak słów czyściec…zwodzą miliony wiernych naukami,bajkami ludzkimi.Z Bogiem nie mając nic wspólnego.Nie mogę tego pojąć jak ludzie wykształceni nie mogą załapać najprostszych prawd.Siedzą w tym Babilonie i żyją w letargu.Jeden wielki beton,który ciężko przebić.Zostaje tylko modlitwa Bóg wszystko może tylko czy ludzie chcą znaleźć prawdziwego,żywego Boga?Czy swoje wyobrażenia o Bogu.

 6. facebook służy służbom i systemowi w zbieraniu informacji o ludziach, zatem nic dziwnego że go lubią. Info im się przyda – będą wiedzieć kogo najpierw “zdepopulować”.

  1. Jeśli chodzi o mnie, to piszę na facebooku niezależnie od jakichkolwiek działań, czy zamysłów ludzkich. Niech sobie robią co chcą. Nie mogą zrobić nic, ani mnie, ani żadnemu człowiekowi, jeśli Bóg im na to nie pozwoli. On panuje nad wszystkim. Ufam Ojcu w niebie – niech się dzieje nie moja, ale Jego wola. 🙂 Wiem, że w każdym momencie będzie blisko, bardzo blisko.

   1. Też tak myślę, w coraz szybciej globalizujacym się świecie już się nikt nie ukryje. Są ważniejsze dobra od ochrony danych osobowych, może ktoś zechce zajrzeć np na detektywa 😀

 7. załapią jak popłyną a dopiero wtedy jak dostana chłodny prysznic to otrzeźwieją albo i nie…nie ma co się przejmować ,ani cierpieć z tego powodu …po prostu żyć , a jak ktoś się przebudzi to dobrze a jeśli nie to tez dobrze …

 8. Juda to tylko jedno z pokoleń Izraela, i to nie do końca czyste genetycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: