Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uchodźcom brakuje sexu. “Mam spuchnięte jądra”

Kiedy Polacy ledwo wiążą koniec z końcem, uchodźcom brakuje sexu. Jak podaje portal natemat.pl:

 

“Mam spuchnięte jądra”, “jest nas 400, jak zaprosić dziewczynę”. Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać”

 

 

Screen z filmiku w którym uchodźcy opowiadają o swoich problemach z seksem

Screen z filmiku.

 


Ten filmik z obozu dla uchodźców staje się hitem w sieci. Dziennikarka pyta kilku mężczyzn przebywających w obozie dla uchodźców o to, jakie są w chwili obecnej ich największe problemy. Wszyscy wskazują na… brak seksu i warunków do jego uprawiania.

– Spędziłem trzy dni w szpitalu, bo to jest problem – mówi jeden z nich. Na pytanie dziennikarki co jest tym problemem uchodźca pokazując swoje krocze powiedział – Tu, tu jest problem. Moje jądra były bardzo duże (spuchnięte). Lekarz powiedział mi żebym uprawiał seks z kimkolwiek, albo zrobił cokolwiek – stwierdził mężczyzna.’

 

źródło: http://natemat.pl/156961,uchodzcy-w-obozach-dla-uchodzcow-w-europie-mowia-o-swoich-problemach-glowny-z-nich-to-brak-seksu

 

 

______________________________

Takich właśnie ludzi chce sprowadzić papież Franciszek i Platforma Obywatelska. Podejrzewam, że po wyborach PIS prokatolicki temu przyklaśnie.

 

 

Updated: 6 października 2015 — 21:12

30 komentarzy

Add a Comment
 1. Niech uprawia sex ze zwierzetami xD , nie pis mysle ze ich pogna do kryminalu won ! albo do sajuza i na abarozy jop w twoju mac !!!

  1. Żebyś się nie zdziwił. Jak wszystkie obiecanki PIS potraktujemy poważnie to dojdziemy do wniosku, że oni nie obiecują po to żeby je spełnić, a po to żeby dostać się do władzy. A potem utworzy się koalicja i będą pertraktować i wtedy się okaże, że sprzeciw wobec uchodźców zamienią na jakiś inny element potrzebny im do rządzenia. I jak zwykle ludziom zrobią psikusa. Pewnie się mylę, ale lepiej żeby tak nie było.

 2. No i tutaj się okazuję kto przybywa do EU – “Nas jest tu 400. Jak ona miałaby uprawiać seks 400 razy?” Czyli sami mężczyźni…

  1. wiesz Klaudia, tu nie tylko o to chodzi, ale o to,że ludzie są tak ślepi, że nie potrafia powiązać kwestii zdziczałych, nieprzyjaznych nam uchodźców z Franciszkiem i Watykanem..

   1. Jest takie powiedzenie. “Nie bądź świętszy od Papieża” i większość ludzi się do tego stosuję. Tylko nieliczni się wyłamują.

 3. Detektyw, obczaj to:

  http://www.prisonplanet.com/lesbian-swedish-bishop-wants-christian-crosses-removed-from-church-to-please-muslims.html

  Lesbijska biskupka (niebiblijne)każe ściągnąć krzyże z kościoła, by nie drażnić muzułmanów…

  1. akurat umiescilem tekst z translatora 🙂

 4. O nie. Toż to będzie gwałcić na potęgę :\

  1. No to do seminarium z nimi!!!
   i zamiecione pod dywan…

 5. To przekleństwo, które Europa sama na siebie za swe niecne uczynki ściągnęła…

 6. Jakże łatwo tych “uchodźców” znienawidzić, chociażby będąc zadurzonym w osobie Ozjasza Goldberga vel Janusza Korwin-Mikkego przestrzegającego przed zalaniem Europy “śmieciem ludzkim”. O to Złemu chodzi, by wzbudzali odrazę i chęć zlikwidowania ich poprzez przelew krwi. A środowiska kibolskie wręcz kipią nienawiścią do tych ludzi i zapewne z zapałem by ich zabijali w ramach “obrony ojczyzny”. Naturalnie nie reprezentują oni chrześcijaństwa, ale ta polaryzacja muzułmanie – chrześcijanie wedle syjonistycznego planu trzech wojen światowych jest ewidentna.

  1. Diana, nie wiem czy oni celowo nie sieja psychozy strachu, aby przyszedł antek i usunął barbarzyński Islam i “wymyślonego” Boga chrześcijan.

   Tak czy owak powinniśmy sie modlic o Polskę i Polaków. To nasza JEDYNA nadzieja.

   1. Racja. Do roboty, idę się pomodlić.

 7. No przecież zawsze można sobie penisa przytrzasnąć drzwiami i “opuchlizna jąder” minie, jak ręką odjął.
  Szie przerzuci co najwyżej, ale czy jemu chodzi o opuchliznę, czy o przerzuty !? Opuchliznę to wszędzie można porobić… na gębie też…
  seler

  1. I po oni tyle pieniędzy wtopili w zderzacza jąder hadronów pod tytułem CERN,
   jak można prostym sposobem uwolnić “opuchliznę jąder” i nadać im odpowiednią prędkość… do samej Arabii Saudyjskiej.
   Wystarczy zwykłe, żeliwne IMADŁO… 🙂
   seler

   a, że boli ??? – no trudno, nie ma “miłości” bez bólu. Muzułmańskiej “miłości”, oczywiście.

   1. Ach to feler westchnal seler!!!

 8. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Syed-Kamall-dla-WP-to-nie-ludzie-Zachodu-sa-najwiekszym-wrogiem-fanatykow-islamskich,wid,17891309,wiadomosc.html?

  “Dla ekstremistów islamskich największym wrogiem nie są chrześcijanie, ale umiarkowani muzułmanie, postrzegani przez nich jako zdrajcy i heretycy – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Syed Kamall, przewodniczący frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w Parlamencie Europejskim. – Najwięcej muzułmanów zamordowali w Afganistanie, Iraku, Libii, a teraz w Syrii, nie ludzie Zachodu, ale fanatycy muzułmańscy, tacy jak ci z ISIS – podkreśla polityk.”

  “W meczetach w Londynie są imamowie, którzy nie mówią po angielsku. I dla muzułmanów anglojęzycznych to nie jest oferta. Za to obok meczetu czekają ludzie z ulotkami po angielsku, które właśnie nawołują do radykalnego islamu. Pokazują tym młodym ludziom filmy z muzułmanami zabijanymi przez żołnierzy amerykańskich czy brytyjskich w Afganistanie albo Iraku. I mówią: popatrz co Zachód robi Twoim braciom, Zachód jest antyislamski i musimy się zemścić. ŹLE INTERPRETUJĄ KORAN, KTÓRY PRZECIEŻ NAWOŁUJE DO BYCIA DOBRYM CZŁOWIEKIEM”

  To ja się pytam – co oznacza według Koranu bycie “dobrym człowiekiem”?

  1. Kto nie ma pojęcia czego naucza Koran i co oznacza tak naprawdę “islam” może uwierzyć w to, że jest to pokojowa religia..

   Wielokrotnie zadałam już pytanie osobom , które wierzą w te kłamstwa, że muzułmanie wierzą w tego samego Boga co chrześcijanie czy z czystym sumieniem mogą postawić znak równości między Koranem a Biblią? Jakie są odpowiedzi? “Zamiast szukać tego co łączy – czyli dobra to szukam tylko tego co dzieli – czyli zła”
   Żadne argumenty nie przemawiają – nawet konkretne cytaty z Koranu.. A przecież islam i chrześcijaństwo to są dwie całkiem różne nauki, które idą w całkiem różnych kierunkach. Choćbyśmy nie wiem jak bardzo tego pragnęli nie jesteśmy w stanie połączyć islamu z chrześcijaństwem. Przecież to jest tak bardzo logiczne…

 9. Najzabawniejsze momenty nielegalnych imigrantów:

 10. to są ludzie czy zwierzęta 😀

 11. A wszystko to skutek pozostawienia kobiet we własnym kraju i wyruszenia na podbój świata.
  Zakładam, że nie pomyśleli, a teraz pretensje do Europejczyków mają.

 12. Synagoga szatana nawarzyła tego ogólnoświatowego bigosu, i dlatego skończy w nieugaszonym ogniu.

 13. Ale się uśmiałem z tego zdania: Mam spuchnięte jądra. Hahahahaahahhaha. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: