Dzisiaj ni stąd ni  zowąd grając z synem w szachy zacząłem sobie nucić piosenkę “Ładne oczy masz” Czerwonych Gitar.

Znalazłem ten filmik:

 

I tak mnie zastanowił ten filmik z kobietami w tle. Kiedyś zwracano uwagę właśnie na kobiety oczy, a nie nogi, dekolt. Kobiety były o wiele bardziej ubrane, ale miały w sobie to coś. Myślę że obecne pokolenie 17latków juz pewnie nie wie o czym ja pisze. Ja mając 15lat potrafiłem zakochać się tylko ze względu na urodę, twarz, urok osobisty a nie seksapil.

 

Popatrzcie jak satano kultura uczy już młode dziewczynki gry seksem :

 

seksualizm

 

Moje wolne tłumaczenie: Hollywood używa metody manipulacji do wyrolowania Twoich dzieci do niemoralności, seksualizowania i materializmu.

 

Dlaczego materializmu? bo gra seksem wiążę się z ciałem, a sexem mozna zdobyć pieniądze, mężczyzn z pieniędzmi.

Kiedys umieszczałem taki filmik jak robotnik w sklepie meblowym wziął kredyt by zdobyc sexi kobiete. Tj w tym stylu.

Gro osób myśli o tym obrazku powyżej – “moja córka tak sie nie ubiera”.

Hola hola. To jest skrajny przypadek, ale zalewający USA.  Liberalne moralnie USA. Myślę, że ta katolicka Polska jest jednak bardziej konserwatywna, ale to nie zasługa kościoła rzymskiego, ale braku amerykanizacji. My żyliśmy w odcięciu od świata. To co było przekleństwem jest zbawieniem. Oni idą zgodnie z zasadą małych kroczków.

U nas jest juz normą to, że 10 latki staja sie cheerleaderkami.

chearleaderki

 

 

 

 

 

 

Mini spódniczki, pod nimi majtki a la szorty. Mężczyźni oczyma wyobraźni widza jednak coś więcej niż szorty. Mężczyźni to wzrokowcy.

Bycie w centrum zainteresowania, bycie gwiazdą, bo moja curuś jest cheerleaderką. Niestety, ale z przykrością muszę przyznać, iż pokaźna część chrześcijan zarówno mamuś jak i tatusiów jest totalnie nie mądra. Cieszą się jak ich córki przysposabiają się do gry seksem. Sam fakt kupowania zgodnego z trendami świata (systemu szatana) lalek, gadżetów monster high jest tego dowodem. Znam osobę, która uważa się za chrześcijankę, rozdaje gedeonitki, a kupiła córce czapkę z nadrukiem tej trupistycznej lalki. Masakra.

Jest to także efekt braku ojca w domu. Na dwójnasób. Nie ma bo nastąpił rozwód, separacja lub nie ma bo facet przestał byc głowa rodziny, oddał władzę kobiecie.

 

Jeśli chcecie mieć problemy z dziećmi w wieku dorosłym, to żyjcie tym światem, kupujcie dzieciom to co zgodne z modą, ale na starość nie miejcie pretensji do dzieci o ich zły los.