Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Podaję rachunek do darowizn.

 

Przez 3 lata prowadziłem różne strony zupełnie za darmo. Jednak od września 2015 moja sytuacja zawodowa uległa zmianie i w związku z tym, stanąłem przed wyborem: działalność  edukacyjna w internecie, albo szukanie pracy w moim mieście. Zaryzykowałem dziś to pierwsze.

Blog dzięki temu jest pozbawiony reklam i naciskowi różnych grup, a jego autor może poświęcić się chrześcijańskiej działalności edukacyjnej, bo taki charakter ma właśnie blog.

 

Gro portali katolickich jest sponsorowana przez bogaty kościół. Utrzymanie mojego bloga jest zależne TYLKO od Was.

 

 

 

Swoją pracę traktowałem jako duchową walkę z siłami ciemności zgodnie z Efezjan:

 

„Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.

 

 

Nie walczę z ludźmi. Ludziom chcę pomóc poprzez ujawnianie prawdy gdyż:

 

“Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli”

 

Mam nadzieję, że moja praca na blogu pomaga Wam bardziej rozumieć  Boga oraz system na Ziemi, który jest przeciwny Bogu.

 

________________________________________

Z uwagi na bezpieczeństwo, nie będę publikował danych osobowych od darczyńców.

Proszę aby darowizny nie wpłacały osoby żyjące z miesiąca na miesiąc.

Jeśli chcesz mnie wspomóc, to podaję dane do przelewu:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Mbank

 

29 1140 2004 0000 3302 7587 6424

 

Dla darczyńców z zagranicy

 

kod BIC/SWIFT mBanku:
BREXPLPWMBK

 

 

 

PAYPAL

 
 

 

Dziękuję serdecznie. Niech Bóg Ojciec Wam błogosławi.

 

Z czasem będę aktualizował tę stronę.

Updated: 16 czerwca 2017 — 12:14

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Potrzebowałabym danych takich jak iban i bofi jeśli możesz wyślij mi prywatną wiadomość.Bez tych danych nie mogę wysłać z zagranicy kasy.

  1. “pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i “PL” przed numerem rachunku /IBAN/”

   kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

   nie wiem co tj bofi i nie moge znalezc w necie

   “w postaci elektronicznej – IBAN pisane jest jednym ciągiem, bez stosowania spacji i separatorów np:
   PL00111111112222222222222222”

   1. moja pomyłka z tym bofi pisałam na prędko z telefonu.Byłam ze znajomą w szpitalu a w wiadomościach pokazywali USA i strzelaninę w szkole.Gościu zabił 10 nastolatków.Tak się tym wszystkim przejełam i z tąd mój błąd.Chodzi o BIC i IBAN

    1. Magdo,dajesz to bez PL na początku,normalnie przesyłasz przelew,ja zrobię jednak tradycyjnym na druczku

     Piotrek,daj mi pełne dane na facebook albo na email

  2. W PEKAO24, powyższe informacje wystarczą aby wykonać przelew.

   1. mój bank jest irlandzki dlatego potrzebuję tych danch

 2. Witam. chciałbym podzielić się z Wami, taką historią, która mi się przytrafiła, myślę ,że będzie to też wskazówka dla wielu , którzy są w trudnej sytuacji, również finansowej..
  A więc , jak to było, .. jestem chrześcijaninem, który ,wierzy, że Pan Bóg interesuje się, każdą sprawą i sytuacją naszego życia, i może również nas używać, aby objawić swoją dobroć, wierność i miłość.. Pewna rodzina borykała sie z problemami finansowymi, odczułem w sercu,że mam tęż wspomóc tych znajomych, ale zostało mi tylko 50 zł, w portfelu. Tyle tez dałem . Wiecie radość z takich spraw, jest ogromna, Byłem posłuszny Panu Bogu, to się dla mnie tylko liczyło. Następnego dnia, po tej akcji , zostałem wezwany do mojego szefa, myślałem, że coś nie tak z moja pracą, kiedy się dostałem na dywanik, szef zawołał Panią kasjerkę i powiedział, że uznał ,że zasłużyłem na premię, wyciągnął 300 zł i dał mi… Byłem w totalnym szoku, ON nigdy nie dawał premii.. Wyszedłem z jego gabinetu i chwaliłem Pana za ŁASKĘ, za Jego dobroć..Wiecie , Pan Bóg rozlicza się zawsze z tymi, którzy mu pożyczają, Robi to tak,że możemy tylko skłonić nasze głowy, w podziwie..
  Kochani ,szukajmy zawsze najpierw KRÓLESTWA BOŻEGO I JEGO SPRAWIEDLIWOŚCI…a wierny OJCIEC wie czego potrzebujemy i zaspokoi WSZELKIE POTRZEBY.. Chwała Panu Bogu..

  1. Piękne świadectwo riczi 🙂
   Również zdarzyło mi się kilka miesięcy temu, że potrzebowałam pilnie sporej sumy pieniędzy (kilkaset zł) i powierzyłam tę sprawę Bogu. W ciągu 2-3 dni otrzymałam nieoczekiwaną premię w pracy 🙂 Chwała naszemu Panu i Wybawicielowi 🙂

   Ale w sumie chciałam napisać w tym miejscu przy tym temacie w jaki sposób nieprzyjaciel – diabeł może skusić 🙁 Otóż zastanawiałam się co tu wymyślić by wspomóc finansowo detektywa bo aktualnie jestem na bezrobociu. I wchodzę na konto a tu bum, mam na koncie duużo więcej pieniędzy niż powinnam. Okazało się, że dostałam wynagrodzenie z poprzedniego miejsca pracy, na moje nazwisko, tylko że wcale nie mi należne. Prawdopodobnie przesłano je mnie zamiast innemu pracownikowi. Sprawę od razu wyjaśniłam bo to nie były moje pieniądze. Ale niezła pokusa co? Muszę przyznać, że nieprzyjaciel jest bardzo sprytny.

  2. A ja z mężem kupowaliśmy alkohol na nasze wesele, przypadkowo kasjerka nie skasowała jednej butelki za 7,50Euro.Kiedy wyszliśmy ze sklepu sprawdziłam rachunek i żeczywiście tej jednej nie policzyła.Postanowilismy że wrócimy i zapłacimy za tą butelkę.Oczywiście radość kasjerki z naszej uczciwości była dla nas bardzo przyjemna.Ale najbardziej byliśmy zaskoczeni,kiedy w drugim sklepie ,robiąc dalsze zakupy na nasz ślub otrzymaliśmy rabat przy kasie,dokładnie na kwotę 7,50Euro.

  3. Bóg zwraca wielokrotnie, choć nie zawsze finansowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: