Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Satanistyczne przesłanie serii Igrzyska Śmierci

Film przedstawia ukryty, pokrętny, gnostycki przekaz zawarty w serii Igrzyszk Śmierci, które z Boga robą tyrana, a z diabła bohatera.

 

Updated: 27 września 2015 — 14:54

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Choć wiodące znaczenie scenariusza Igrzysk Śmierci dla nowego, serwowanego nam porządku jest podprogowo przez komentatora filmu docenione, to kompletnie błędnie, mentalnie zinterpretowane. Naturalnie Snow, najważniejsza figura posiadająca pełnie władzy i kontroli, naturalnie równie silnie opiniotwórcza w prezentowanym porządku przedstawia nam w rzeczywistości głowę KK, PAPIEŻA, doświadczonego i bezpardonowego siwego starca o gołębim obliczu, a struktury obecnej, właśnie na naszych oczach przeobrażającej się BESTII – jaśnie nam panującego SYSTEMU czy jak kto woli porządku, ze swoimi zniewolonymi dystryktami, bezpardonowymi kontrolującymi wszystko i wszystkich służbami, próżnymi, mało realnymi elitami, pożal się boże opinio twórczymi mass mediami, durnymi celebrytami, którzy wszyscy razem tworzą całą tę strukturę teatru – naszej obłędnie kontrolowanej rzeczywistości, starannie sterowanej z piarmidalnego wierzchołka pociągającego za wszystkie sznurki władzy, wszechwładnego reżysera. To ten wszechwładny, siwy starzec, specjalizujący się w inżynierii społecznej i ludzkiej psychologii, mentalnie kontroluje całość, korzystając ze starannie przemyślanej, utkanej sieci wzajemnych powiązań, zależności i wiary, strzeże zasad realnego do bólu i śmierci widowiska, dbając o to, aby było ono również zrozumiałe i wspierane przez raczej mało bystre i wyalienowane z rzeczywistych problemów plebsu religijne elity. Chodzi mu przede wszystkim o zachowanie dotychczasowego STATUS QUO, aby nie powstała czasem wątła i zawsze destrukcyjna SOLIDARNOŚĆ między społecznymi warstwami, rasami, religiami, strukturami władzy. Które zaczynają się niebezpiecznie pojawiać w dziwacznej sympatii do oświeconej, inteligentnej i odważnej jednostki, która wśród tradycyjnie i niezmiennie dotychczas rozgrywanego, zamierzonego, śmiertelnego widowiska zaczyna swoim uczuciem, prawym postępowaniem i oporem wobec narzuconych surowych zasad i bezlitosnych algorytmów zaczyna dziwacznie dla dotychczasowego nomen omen bezrozumnego chaosu wygrywać sympatię pozostałej widowni. To pozwala jej prezentować odmienne dla dotychczasowych, szeroko stosowanych własne, unikalne, wartościowe idee i rozwiązania i wygrywać wątłą społeczną solidarność i wzajemne czysto ludzkie społeczne porozumienie. To jest właśnie ideą tego filmu….
  wężykiem, wężykiem

 2. W igrzyskach jest taka postać jak Peeta (Piotr), uprowadzony przez kapitol(złych) i nakręcony, sprany mentalnie aby walczyć z dobrą bohaterką. To reprezentuje kościół katolicki – kościół Piotra, odnoszący siebie najbardziej do św Piotra, zobaczcie, nawet maskował się jako kawałek skały http://igrzyskasmierci.wikia.com/wiki/Peeta_Mellark

  petros – kawałek skały, odłam skalny, jak w Ewangelii – Mateusza jak dobrze pamiętam.

  KK jest zinfiltrowany przez diabła: idolatria, tradycje, pogańskie symbole, pogoń za władzą, walka z niekatolikami na różnych poziomach.

  1. tak i ten werset z petros KK tłumaczy jako skała tożsama z petra – “i na tej skale zbuduje kościół mój”

   dość wymowne symbolicznie

 3. Ten świat zmierza w złym kierunku…

 4. Na moim blogu napisałem parę tygodni temu artykuł na temat mojej wizji zwiedzenia jakie może nastąpić. Nawiązuje to do tego o czym mówił ten człowiek analizujący ten film. Wizja wywołania buntu przeciwko Bogu gdzie szatan będzie przekonywał wszystkich że to Stwórca jest zły :
  http://arkabushiego.blox.pl/2015/09/Zwiedzenie-wedlug-Bushiego.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: