Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek rozpoczyna historyczne przemówienie przed Kongresem ukazując znak illuminati – 666.

Tłumaczyła nasza Juleczka ale i Jacek dzięki.

 

Papież Franciszek uczynił coś wysoce niezwykłego jak na „bożego człowieka” podczas przemowy w budynku Kongresu Stanów Zjednoczonych. Nie rozpoczął swojej mowy modlitwą. Nie przywołał Boga w żadnym Jego aspekcie, kształcie czy postaci. Zamiast tego przeszedł od razu do głoszenia laodycejskiej ewangelii sprawiedliwości społecznej. Cóż za fenomenalna sposobność, by zwrócić uwagę na Jezusa Chrystusa, gdy cały wolny świat się przyglądał. Ale nie, Jezus nie otrzymał nawet żadnego „wyróżnienia” ze strony „wikariusza Chrystusa”. Nieźle. Ostatniej niedzieli głosiłem w kościele kazanie, ale nawet go nie zacząłem, zanim wszyscy nie pomodliliśmy się i nie poprosiliśmy o Boże błogosławieństwo. Jak dużo bardziej papież winien był uczynić to samo? Popatrzcie na zdjęcie poniżej, zobaczcie, jak papież zaczyna wygłaszać swoje uwagi, pokazując dłonią szatański, illuminacki gest „OK”, a będziecie wiedzieć, dlaczego nie zadał sobie trudu, by pomodlić się wpierw do Boga. On już rozmawiał z bogiem. Czy jeszcze zastanawiacie się, czemu nazywamy go Fałszywym Prorokiem?

gest666franciszka

 

 

 

 

 

 

 

Gest rogów i 666 czynili także Beatlesi (detektywprawdy)

 

 

 

W satanizmie, kiedy używa się gestu „OK”, uważa się, że trzy place, które nie układają się w okrąg symbolizują Nieświętą Trójcę- rogatego boga, boginię i potomstwo (Antychrysta). Trzy zgięte palce ułożone są w taki sposób, że tworzą trzy szóstki. W ten sposób mamy tu 666, bóstwo słońca (Lucyfer), boginię (Tajemnica, Wielki Babilon, Matka Nierządnic) i Bestię (Antychryst, 666), a wszystko to zawiera się w jednym geście.

 

Zaraz po tym szokującym duchowym upadku, papież Franciszek mówił o tym, jak bardzo życzy sobie „nawiązać dialog” z Amerykanami. To tu zaczęło się jego lawirowanie, zaś zgromadzeni byli coraz bardziej skonfundowani, nie będąc pewnymi kiedy przyklasnąć jego słowom, albo nawet czy w ogóle im przyklasnąć. Po 15 minutach papież zaczął mówić o szponach kapitalizmu i negatywnych aspektach pieniądza. W ironiczny sposób pominął fakt, iż Watykan jest najbogatszą korporacją świata, mając w swym skarbcu niezliczone bogactwa. Wygłasza mowę polityka dotyczącą sprawiedliwości społecznej, nielegalnej imigracji i zła związanego z bogactwem. Przemawia bez Boga, bez Jezusa, w duchu, który z pewnością nie jest Duchem Świętym.

 

Następnie zaczyna promować nielegalną imigrację, udzielając Ameryce ostrej reprymendy za to, że nie przepuszcza przez granicę większej liczby imigrantów, nazywając to grzechem i dodając, że powinniśmy „odrzucić nastawienie pełne wrogości” wobec nich. Jakiego znaczenia słowa „nielegalni” nie pojmuje papież? W tym momencie odwołuje się on do koncepcji „złotego środka”, otrzymując obowiązkowe owacje na stojąco. Mija właśnie pół godziny, a ja wciąż nie-cierpliwie oczekuję, aż „wikariusz Chrystusa” osobiście podziękuje Jezusowi. Nic z tego.

 

Papież Franciszek kompletnie zignorował ofiary pedofilii księży kościoła rzymskokatolickiego.

 

„A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. A na jej czole wypisane imię – tajemnica: “Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. Apokalipsa św. Jana 17:4,5

 

Papież Franciszek lakonicznie odniósł się do skandali pedofilskich w kościele rzymskokatolickim, poświęcając tej kwestii blisko 23 sekundy. Powiedział, że należy okazać „nadzieję, przebaczenie i rehabilitację” w stosunku do homoseksualnych biskupów – pedofili uwikłanych w dziesięciolecia podłych przestępstw na tle seksualnym. Nie powiedział NICZEGO ofiarom i ich rodzinom. Ani jednego słowa. Przesłanie papieża było takie, że kościół katolicki w żadnej mierze nie zrobi niczego ponad to, co wymusi na nim prawo. Jeśli byłbym katolikiem, to w tym momencie i choćby z tego jednego powodu natychmiast wystąpiłbym z tej nikczemnej watykańskiej instytucji, zwanej kościołem rzymskim. Jest to haniebne i obrzydliwe. Franciszek ustawicznie mówi o „uzdrowieniu świata”, a nawet nie pomoże ofiarom stworzonym przez jego własny kościół. Wypowiada słowa godne kłamliwego, obłudnego Fałszywego Proroka, którym w istocie jest.

 

Na koniec Franciszek ponownie odwołał się do spuścizny Abrahama Lincolna i Martina Luthera Kinga w ramach swojego ciągłego wzywania Ameryki do sprawiedliwości. Wciąż bez jakichkolwiek odniesień do Boga, Jezusa Chrystusa, czy Ducha Świętego. A czterej irańscy zakładnicy, w tym jeden z nich będący chrześcijańskim pastorem? Ani słowa. Jak rozumiem oni się nie liczą. Zakończył on wtedy swoje „kazanie” słowami „Niech Bóg błogosławi Amerykę”. W końcu „wikariusz Chrystusa” wspomniał o Bogu. A fuj.

 

Ameryko, spójrz, oto twój Fałszywy Prorok. Przyspieszcie proszę i przyjmijcie znamię Bestii.

 

 

34 komentarze

Add a Comment
 1. Papież Franciszek nie rozpoczął przemowy modlitwą, żeby nie urazić przebywających tam ateistów i Żydów (przede wszystkim), których tam pełno.

  1. no to ja tez może nie będę tu pisał o Jezusie bo ateiści tez pewne stanowią jakąś część moich czytelników

   1. Oh, jaka to by była przepiękna lekcja tolerancji!… w wydaniu światowym.

   2. Proszę pisać. Niejednemu z nas, z tych zagubionych, otwieracie oczy …

    1. w czasach niezłego pomieszania, takie kategoryczne podejście do prawdy, bez względu na wyobrażenia innowierców (ateistów, pogan etc) jest bardzo potrzebne, bo jak ktoś zacznie szukać zrozumienia to znajdzie pomoc i upewnienie, a takie ogólne religijne cimcirimci nic nie wyjaśnia np moja ulubiona kwestia pewnej kobiety z watykanu: ” wierze w papieża, bo wierze w pokój” – to rozmydlanie mózgu jest

  2. Czyli, że tak się wyraże Franek dostosowuje się do tego świata? Którego jest częścią?….to miałeś na myśli?

 2. Franciszek nie jest Fałszym Prorokiem,troche za slabo mierzycie on jest prawdziwym Antychrystem[obj.sw.JAN.13;1-2]1.I widzialem wychodzace z morza zwierze,ktore mialo dziesiec rogow i siedem glow,a na rogach jego dziesiec diademow,a na glowach jego bluzniercze imiona.2.A zwierze,ktore widzialem,bylo podobne do pantery,a nogi jego jak u niedzwiedzia,a paszcza jego jak paszcza lwa.I przekazal mu smok sile swoja i tron swoj,i wielka moc.Pierwszy rozdzial ma podwojne znaczenie bo okresla ze Franciszek przybyl z za morza a przeciez pochodzi z Argentyny.Drugie znaczenie okresla pochodzenie starozytnego morskiego zwierzecia co w polaczeniu z opisem z drugiego rozdzialu kto czytal ksiege Hioba powinien sie domyslic bo jest tylko jeden podstepny morski smok LEWIATAN i to jego ducha nosi Franciszek.Potwierdza to takze ksiega Henocha,ktora mowi ze w dniach ostatecznych lud bedzie sie zywil cialem Lewiatana,a ze on jest duchem mozemy mowic o zbiorowym opetaniu czego dowodzi sw.Jan[13;6-8]6.I otworzylo paszcze swoja,by bluznic przeciwko Bogu,bluznic przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego,przeciwko tym,ktorzy mieszkaja w niebie.7.I dozwolono mu wszczac walke ze swietymi i zwyciezac ich;dano mu tez wladze nad wszystkimi plemionami i ludami,i jezykami,i narodami.8.I oddadza mu poklon wszyscy mieszkancy ziemi,kazdy,ktorego imie nie jest od zalozenia swiata zapisane w ksiedze zywota Baranka,ktory zostal zabity’.Na pocieszenie nalezy sie pocieszyc ze Franciszkowi zostalo zaledwie kilka miesiecy zycia[obj.sw.Jan13;5]5.I dano mu paszcze mowiaca rzeczy wyniosle i bluzniercze,dano mu tez moc dzialania przez czterdziesci i dwa miesiace.Jednak przed nami znajacymi ta gorzka prawde stoi OGROMNE ZADANIE,bo tak jak jest napisane w ósmym rozdziale,kto uwierzy w Franciszka ze jest namiestnikiem Chrystusa czeka wieczne potepienie.Teoretycznie kazdy kto wraca z pielgrzymki do Rzymu po powrocie powinien odwiedzic egzorcyste.

 3. Chcialem sie z wami czyms podzielic , dzis w nocy widzialem caly czerwony ksiezyc i co najdziwniejsze bylo , ze bylo czyste niebo a ksiezyc co chwile znikal sie zmniejszal jakbyw chodzila an niego czarna plama i znowu sie wylanial niesamowite nigdy nie widzialem czegos takiego cos niedlugo sie zacznie dziac az strach pomyslec co ….

 4. A po co ateiści i żydzi przyszli na spotkanie z przywódcą religijnym, że tak zapytam?

  1. Słuszna uwaga. Papież i poprawność polityczna. Skąd my to znamy.

   1. Myślę, że to wcale nie poprawność polityczna. To coś znacznie poważniejszego. Papież wykonuje zadanie zlecone przez jego mocodawców, tych, których całuje po rękach – http://wolna-polska.pl/wiadomosci/francuski-rabin-o-islamizacji-europy-oznacza-to-przyjscie-mesjasza-wspaniala-wiadomosc-2015-09

 5. A tak odchodząc od tematu. Dzisiaj u mnie po zmroku zaczęło padać i grzmieć(bez błyskania) i jeden grzmot to trwał normalnie z 20 sekund. Czy to normalne?

 6. Jako iz pejsbuk po raz kolejny raczyl zablokowac moje konto z powodu naruszenia zasad (chorych!!) spolecznosci zmuszony jestem wstawiac komentarz na stronie detektywa. Dodam iz jest to przymus nad wyraz slodki bo lepiej pisac w miejscu w ktorym wypowiedz zostanie doceniona a jesli nie to na pewno nie zablokowana 🙂 Jako iz chorobsko jakies mnie rozlozylo zupelnie zapomnialem o tym wiekopomnym wydarzeniu jakim byly nawiedziny papy w kongresie usraela! Detektyw jak zwykle czujny stoi na strazy prawdy I wyluskal najbardziej smakowite kaski z tej wizyty. Coz moge powiedziec nie zdziwi mnie chyba juz nic w zachowaniu tego obludnika chlubiacego sie tytulem “wikariusza Chrystusa”! Nie wiem juz tylko czy jest to czlek szalony, operant czy tez zwykly pionek w wiekszej grze. Wpierw namawia do przyjmowania emigrantow ktorzy jak wiadomo milosci do Chrzescijan nie palaja, modli sie w meczecie tuz obok wyjacego jak pies do ksiezyca imama I na deser to jego przemowienie ktore jest dla mnie calkowicie niezrozumiale. Pomijajac sam fakt jego bezsensownego pieprzenia moja uwage przykul ten wykonany beszczelnie gest ” OK” czy jak tam go zwa ktory znaczy zupelnie co innego a na ktory jak juz byla mowa malo kto zwrocil uwage! To jest juz jawna kpina I drwina w zywe oczy! Jak to indywiduum wogole moze mienic sie namiestnikem Chrystusa na ziemii?! Zapewne jest namiestnikem ale zupelnie kogos innego! Ciekawe jakie jeszcze kaski zostana nam zaserwowane do konca roku? Podejrzewam ze juz kwestia czasu pozostaje strzelanie do nielegalnych uchodzcow co zapoczatkuje wiekszy konflikt w panstwach w ktorych juz teraz nie radza sobie z tym problemem tj Francja, Niemcy, Hiszpania, Anglia! No ale co ja Tam wiem wszak zewszad trabia o potrzebie pomocy I solidarnosci z migrantami sam papa tez do tego namawia. Wiem tylko ze z kazdym dniem ten swiat coraz bardziej mi brzydnie I coraz mniej boje sie jutra 🙂

 7. Nie rozumiem czemu zwróciłeś uwagę p.Detektywie na brak modlitwy. Jezus opisywał jak ma ona wyglądać i jest jasno napisane u Mateusza(6 roz) by zamknąć za sobą drzwi i w skryciu się pomodlić.

  Chyba jedyna rzecz za którą można by pochwalić Franka, to za brak modlitwy, ze tak brzydko powiem w stadzie. Chociaż z drugiej strony Franio nigdy nie powie jakie instrukcje podał Jezus w kwestii modlitwy.

  Wczoraj o 20:00 nie poszedłem na skrzyżowanie ulic by mnie widziano tylko krótka modlitwa po cichu w pokoju i już 😉

  1. Chodziło zapewne o zbiorową modlitwę, która nie jest jakoś szczególnie potępiona, a nawet powiedziałabym, że wszelakie zgromadzenia wspólne mają moc… Dla przykładu Dzieje Ap. 1
   “…Ci wszyscy trwali jednomyślnie w modlitwie wraz z niewiastami i z Marią, matką Jezusa, i z braćmi jego…około 120 osób…”

   1. “…która nie jest jakoś szczególnie potępiona,”

    Wręcz w szczególnych sytuacjach niezastąpiona. Zarówno w ST i w NT takich historii w których okazało się jaką moc ma zbiorowa modlitwa można by mnożyć.

 8. Totus tuus szatanie-papież Bergoglio zwany Franciszkiem…

  1. Totus totus czary mary – matka boska i dolary

 9. https://www.youtube.com/watch?v=rmsxShTq0hU

  co to za duchowny Chrystusowy który nie działa dla Chrystusa ale dla polityki nwo?

 10. Eh, niestety nic nie da, większość uznaje oficjalną wersję, czy tam drugą – czyli “OK”. Nawet ci co poznali prawdę w pewnym stopniu, dużym o świecie, o Biblii nawet. Oni jednak uparcie tkwią w katolicyźmie. A ci co tkwią w katolicyźmie, niestety najczęściej żyją jak świat, mówią jak świat (w pewnym stopniu) no i mentalnie zachowują się tak samo. Te ich żarty, bluźnierstwa, jaranie się serialami, wzywanie Zbawiciela Jezusa Chrystusa nadaremnie, główny temat granie i życie jak poganie. Ubolewam, cierpię jak patrzę, jak mówię i nic, bo oni żyją swoim sztywnym światopoglądem. Jakoś inni zmieniali go wiele razy, bo poznawali coraz większy kawałek prawdy czy przebudzali się. My na tym etapie czujemy się już przebudzeni, tzn. ci co są w tym dłużej. A przebudzeni, mam na myśli to prawdziwe przebudzenie wg. Biblii.

 11. A propos.Co sądzicie o piciu alkoholu wśród “wierzących” zwłaszcza wódki, która jest bardzo popularna w Polsce, nawet w czasie “Bożego” Narodzenia i Wielkanocy?

  1. “naród upity – naród podbity”

   Tak się zastanawiam bo w PŚ używane są takie określenia negatywne jak “picie z kielicha Bożego Gniewu” skąd to się wzięło? Może Bogu nigdy nie podobały się skutki upijania się alkoholem przez ludzi i odurzania..

  2. Hmm… Jezus pił wino i jadł chleb na Ostatniej Wieczerzy. Myślę, że można. Poza tym, przypominam że Boże Narodzenie i Wielkanoc to pogańskie święta, babilońskie. Ale zawsze należy pamiętać o złotym środkiem. A nasza mowa niech będzie tak, tak, nie, nie. A więc nie możemy schodzić czy kontynuować rozmowę nieprzyzwoitą, etc. ewentualnie możemy zejść na inny tor, porozmawiać o Bogu. Bo przecież głównie o to chodzi w życiu nowonarodzonego, “iść głosić ewangelię poganom”.

 12. co do pica to każdy robi jak chce ..święta tez każdy obchodzi jak chce ..przez wieki tyle namieszali w tych kalendarzach ze już się trudno połapać kiedy i czyje święto? ja ogólnie nie pije wódy ani piwa ..tylko winko własnej produkcji..na pasterki itp tez nie chodzę w ogóle do kościoła nie chodzę..nie preferuje zbiorowych modlitw ..(jak dla mnie to na pokaz- to jest moje prywatne zdanie)wole osobistą modlitwę… kościół zbiorowości mnie rozprasza i przeraża

  1. Dobrze prawisz bracie. Wóda to zło, służy do szybkiego i totalnego upicia się. Co innego dobre wino, albo lekkie piwo- pijam od czasu do czasu, bo jak czytamy bodajże w Ks. Syracha “wino rozwesela serce”, ku chwale Pana 🙂

 13. Ten człowiek wypowiedział wiele ciekawych słów, nie dziwię się, że tak mocno chcą się Go pozbyć i na siłę chcą uczynić świeckim.
  W tym filmiku szczególnie od 1 minuty i 30 sek.
  https://youtu.be/avW8ad6BsfA

  To retoryczne pytanie – również zadaje namiestnikowi, który dość często pokazuje 6-OK 🙁

  1. Ten ksiądz po części mówi prawdę,ale dalej siedzi w systemie babilońskim.Sprawa czyśćca,spowiedź,figury,obrazy itp.Nie wiem może jestem naiwna,ale jak ktoś tak wykształcony nie widzi prawdy,którą dał nam Jezus.W biblii wszystko jest napisane.Czy on tego nie widzi?Czy tak bardzo jest zindoktrynowany?Może potrzebna jest modlitwa o tego księdza ,aby mógł zobaczyć prawdziwą ewangelię a nie nauki krk.

   1. siedzi w systemie z wygodnictwa . ..tak już jest ze księża w przeważającej części są jak posłowie z partii miłosierdzia.. to co partia powie muszą wykonywać ..nie ma zmiłuj system jest bezduszny bunt jest duszony w zarodku.. musi być ślepe posłuszeństwo… wierni choć widza pewne niuanse często tez z wygody to tolerują … właśnie tak działa psychologia stada poprzez strach.. wielu widzi nieprawidłowości ale nikt się nie wyrywa z prostej przyczyny z wygodnictwa i ze strachu ..takie same mechanizmy obowiązują każdą religie ..bez wyjątków ..ci co to dostrzegaj i się na to niezgodą po prostu omijają kościół z daleka

    1. Natanek mógłby dać wspaniałe świadectwo wychodząc z KK, ale zrobił sobie swój kościołek na modłe KK i powoduje śmiech a nie rozwagę czy refleksję w otoczeniu.
     Chyba wyprali mu głowę już w kk w seminarium że wszyscy poza kk to protestanccy heretycy, a kościół kat. to pierwsza i oryginalna matka-kościół

 14. Jeśli mi się nie uda wkleić zdjęcia to sorry

 15. Moje zdanie jest takie ,że wypicie niewielkiej ilości alkoholu w trakcie świąt ,które i tak zresztą nie mają znaczenia w dziele zbawienia (jest to wielokrotnie wspominane na tym blogu) nie jest grzechem,sam Jezus niejako akceptował picie winę przemieniając je w Kanie Galiliejskiej.Wino jest takze wielokrotnie określane pejoratywnie w Piśmie Świętym-

  Mt, 27, 32-34

  “32 Wychodząc spotkali pewnego człowieka z Cyreny, imieniem Szymon. Tego przymusili, żeby niósł krzyż Jego. 33 Gdy przyszli na miejsce zwane Golgotą, to znaczy Miejscem Czaszki, 34 dali Mu pić wino zaprawione goryczą13. Skosztował, ale nie chciał pić.”

  Ks.Judyty 12

  1 Potem polecił ją wprowadzić tam, gdzie rozstawiono jego srebrne naczynia, i rozkazał, aby jej podano do jedzenia jego wspaniałe potrawy, a do picia jego wino

  Wino jest także stawiane obok wspaniałych potraw.

  Księga Estery

  8 Potem król wrócił z pałacowego ogrodu do domu, gdzie pito wino, Haman zaś upadł na łoże, na którym spoczywała Estera. A na to król rzekł: «Czy jeszcze chce zgwałcić królowę w mojej obecności, w domu?» Słowo wyszło z ust króla, a twarz Hamana zakryto1. 9 I rzekł Charbona, jeden z eunuchów, którzy pełnili służbę przed królem: «Oto drzewo, które postawił Haman dla Mardocheusza, co radził dobrze królowi, stoi przed domem Hamana, wysokie na pięćdziesiąt łokci». I rzekł król: «Powieście go na nim!»

  Wino jako czynnik spustowy

  2 Ks.Machabejska

  39 Mało bowiem wartości ma picie samego wina, a tak samo również wody, natomiast wino zmieszane z wodą jest miłe i sprawia wielką przyjemność.

  Księga Hioba 1

  17 Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: «Chaldejczycy7 zstąpili z trzema oddziałami, napadli na wielbłądy, a sługi ostrzem miecza zabili. Ja sam uszedłem, by ci o tym donieść». 18 Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: «Twoi synowie i córki jedli i pili wino w domu najstarszego brata. 19 Wtem powiał szalony wicher z pustyni, poruszył czterema węgłami domu, zawalił go na dzieci, tak iż poumierały. Ja sam uszedłem, by ci o tym donieść».

  ale…

  z doświadczenia wiem ,że wypicie wina w “Boże” narodzenie ma bardzo negatywne skutki i może zrujnować życie

  1. w mojej parafii pasterka to picie piwka pod bramą kk

 16. ,,Znaki i symbole rządzą światem, a nie słowa i przepisy/prawa” – Konfucjusz(podobno)

  5:17, 5:22, 8:10, 8:16, 14:04, 20:54, 21:00, 22:49

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: