Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Apokaliptyczne deszcze w Turcji i Grecji

Turcja:

 

turcja3

deszcz-turcja

 

deszcz-turcja

 

 

 

 

deszcz-grecja

 

 

 

 

 

Grecja:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 23 września 2015 — 18:32

11 komentarzy

Add a Comment
 1. A co z CERN’em?

  1. Nie mają klucza do otwarcia otchłani 🙂

 2. Exodus 34:19King James Version (KJV)
  19 All that openeth the matrix is mine; and every firstling among thy cattle, whether ox or sheep, that is male.
  20 But the firstling of an ass thou shalt redeem with a lamb: and if thou redeem him not, then shalt thou break his neck. All the firstborn of thy sons thou shalt redeem. And none shall appear before me empty.
  (19) Wszystko co wychodzi z matrix jest moje; z całej własności twojej męskie pierworodne z bydła i owiec.
  Pierworodne osła wykupisz BARANKIEM, a jeśli go nie wykupisz, złamiesz mu kark. Każdego pierworodnego z synów twoich wykupisz i niech się NIE pokazują przed obliczem moim z pustymi rękoma.
  Jana ew. 14:6
  Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak TYLKO przeze Mnie.

 3. Niezły prysznic…

 4. nie wiem czy było ale podaje:
  rugby world cup ceremonia w Anglii https://www.youtube.com/watch?v=kQI0Fjsu61w
  Chłopaki z czaszką i piszczelami na sercu (symbolizuje raczej masonerskie elity pracujące w kierunku nowego porzadku), także piratów=bestia z morza, piłka jak kamień młyński, diabeł spada na ziemię – pole gry, potem “gracze” wychodzą spod ziemi, potem chłopak (antychryst?) bierze złoto – symbolicznie rozpoczyna nową erę, złotą erę wodnika, budzą się nephilim – 2 kamienie głowy olbrzymów

 5. A mogę zapytać kiedy planujecie następny zjazd ?

   1. Południowo-wschodnia Polska, lecz jesli trzeba to 400km mogę przejechać.

    1. pomyślimy bo kilka osób jest chetnych

     1. Dobrze by było choć jeden zjazd zrobić w niedzielę, bo ja np. soboty niezbyt mam wolne i jak bym już dotarł, to by było pewnie już po ptokach 😉

 6. Biblia: Nowa Biblia Gdańska: Drugi list spisany przez Piotra 3,13:1Umiłowani, piszę już do was ten drugi list, w których pobudzam waszą prostą myśl przez przypomnienie,
  3:2by pamiętać o tematach zapowiedzianych przez świętych proroków oraz o przykazaniu waszych apostołów Pana i Zbawiciela.
  3:3To przede wszystkim wiedząc, że podczas ostatnich dni przyjdą szydercy, ci, co idą według ich własnych pragnień,
  3:4oraz mówią: Gdzie jest ta obietnica jego przyjścia? Bo od czasu, gdy zasnęli nasi przodkowie, wszystko tak samo trwa od początku stworzenia.
  3:5Gdyż życzą sobie, aby umknęło to ich uwagi, że od dawna były niebiosa i ziemia z wody; a zaistniała pośród wody przez Słowo Boga.
  3:6Z tych powodów, dawniej, świat zniszczył siebie, zostając zatopiony przez wodę.
  3:7Ale teraźniejsze niebiosa i ziemia, tym samym Słowem, są odłożone dla ognia i zachowane na dzień sądu oraz zagłady bezbożnych ludzi.
  3:8A to jedno, umiłowani, niech nie uchodzi waszej uwagi, że jeden dzień przed Panem jest jak tysiące lat, a tysiące lat jak jeden dzień.
  3:9Nie zwleka Pan z obietnicą, jak niektórzy są przekonani z powodu odkładania, ale jest względem was cierpliwy nie chcąc, aby jacyś zginęli, ale by wszyscy doszli do skruchy.
  3:10Zaś dzień Pana przyjdzie jak złodziej w nocy. W nim niebiosa przeminą z wielkim hukiem, a ciała niebieskie będą płonąć oraz zostaną roztopione; także ziemia i prace na niej zostaną spalone.
  3:11Takie jest zniszczenie tych wszystkich. Skąd wy powinniście być rodem w świętych zachowaniach i aktach pobożności,
  3:12czekając i przynaglając przybycie dnia Boga? W nim niebiosa będąc palone zostaną roztopione, a ciała niebieskie płonąc nikną.
  3:13Ale według Jego obietnicy, my oczekujemy nowych niebios i nowej ziemi, w których zamieszkuje sprawiedliwość.
  3:14Dlatego, umiłowani, oczekując tych rzeczy; postarajcie się, abyście dla Niego zostali znalezieni w pokoju, niesplamieni i nienaganni.
  3:15A wyrozumiałość naszego Pana niechaj toruje drogę wyzwolenia, jak wam napisał Paweł nasz umiłowany brat w zgodzie z daną mu mądrością.
  3:16Podobnie jak pisał we wszystkich listach, mówiąc w nich o tych sprawach, w których są pewne, trudne do zrozumienia rzeczy. Te, jak i pozostałe Pisma, nieuki oraz niestali ludzie przekręcają na swoją zgubę.
  3:17Zatem wy, umiłowani wiedząc to wcześniej strzeżcie się, abyście nie zostali wyprowadzeni na manowce występującym szaleństwem oraz nie stracili swojej stałości.
  3:18Ale wzrastajcie w łasce oraz znajomości naszego Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Jemu chwała i teraz, i na czas wieczności. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: