Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Postawa klubów piłkarskich i kibiców w sprawie uchodźców dowodem na współpracę z systemem.

Podesłał mi Łukasz ciekawy link:

http://www.sport.pl/pilka/1,65042,18830874,liga-europy-lech-legia-i-jedno-euro-dla-uchodzcy-czyli-jak.html#MT_3zdj

 

Najciekawsze wątki z tekstu:

Liga Europy. Lech, Legia i jedno euro dla uchodźcy, czyli jak dać, żeby nie oberwać

 

Kluby z Ligi Mistrzów i Ligi Europy uchwaliły przez aklamację, że wspomogą uchodźców częścią zysków z biletów. Łatwo zapowiedzieć, trudniej wykonać, gdy ma się – jak Lech i Legia – kibiców niechętnych pomocy Syryjczykom.”

 

“Wiele klubów, zwłaszcza w Niemczech, poszło w tej sprawie za głosem z trybun, pierwsi wsparli uchodźców ich kibice. Ale w Europie Wschodniej nastroje na trybunach są zupełnie inne. I kluby z naszej części kontynentu są w pułapce: jak dotrzymać obietnicy danej na spotkaniu ECA – akcja nie jest obowiązkowa, ale wycofanie się byłoby mało poważne, skoro nikt się nie sprzeciwiał przy uchwalaniu – a nie rozjuszyć własnych kibiców. Kibiców, którzy podczas ostatniej kolejki ligowej licytowali się na stadionach, kto mocniej zaprotestuje przeciw przyjmowaniu uchodźców z Syrii. Tak było w Polsce, ale też np. na trybunach grającego w Lidze Mistrzów Maccabi Tel Awiw. A przywódcy kibiców Sparty Praga zapowiedzieli, że zbojkotują mecz z FC Thun w LE, jeśli klub przekaże euro od biletu na pomoc muzułmańskim uchodźcom.”

 

“W Lechu i Legii  oba kluby szybko dały do zrozumienia, że chcą większej dowolności w akcji ECA. I w przypadku Legii nie będzie to pomoc uchodźcom z Syrii. A w przypadku Lecha – nie tylko im.”

 

“- Udział w akcji jest dobrowolny, ale jesteśmy zdania, że skoro powiedzieliśmy już “A”, to musi paść i “B”. Dlatego podjęliśmy decyzję o udziale w akcji organizowanej przez ECA, a ponadto wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań równocześnie szukamy drugiej organizacji, którą również wesprzemy po jednym z kolejnych spotkań. Nie ukrywamy, że akcja “90 minut dla nadziei” nas do tego zainspirowała – mówi Sport.pl rzecznik Lecha Łukasz Borowicz.”

 

__________________________

 

Kluby oraz część kibiców chcą dawać pieniądze uchodźcom, z czego ponoć 1/5 to prawdziwi uchodźcy, a reszta to bojownicy z ISIS, co widać podczas zamieszek na przejściach granicznych, czy przychodzą po łaskę czy do siebie.

Jeszcze raz potwierdza się, fakt, że to Świat (system Szatana) decyduje o pomocy potrzebującym, a nie ludzie.

Kibice są w pułapce, ponieważ tak czy owak na mecze będą chodzić, to jest takie samo uzależnienie jak wódka.

To jest dobry przykład na to, jak podczas Wielkiego Ucisku antychryst da “wybór”, albo przyjemności tego ŚWIATA, albo ich pozbawienie. Wybór nalezy do Ciebie.

Teraz przejdźmy do faktów. 1euro=4,2zł

Na mecz takiego Lecha przychodzi ok 12 tys kibiców

http://www.lechpoznan.pl/news/lech,poznan,,,widzew,lodz,2,0,1999,r,#.VgETac_tmko

12tys x4,2 =50,400 tylko z jednego meczu, a jest ich w Ekstraklasie 8. Tak więc około pół miliona złotych szłóby na uchodźców.

 

“Wrażliwość” klubów jest uderzająca.

Jak jest w Polsce z potrzebami. Przypatrzmy się tylko emerytom:

 

Bywało, że w młodości zarabiałem miesięcznie nawet trzy średnie krajowe. A teraz? Mam 1200 zł emerytury na rękę. Jestem po operacji nowotworu i na lekarstwa muszę wydać 200-300 zł miesięcznie. Moja żona Irena (77 l.) jest w jeszcze gorszej sytuacji. Pracowała w szkolnictwie i dostaje 1000 zł emerytury i 100 zł zasiłku opiekuńczego. Choruje na serce, przewlekłe zapalenie płuc, jest po udarze. Na leki wydaje 600 zł miesięcznie. Takie to życie emeryta, jak kataryniarza w poście – stwierdza Edward Szot (73 l.), emeryt z Białegostoku (woj. podlaskie).

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/cala-prawda-o-polskich-emeryturach_338616.html

Idziemy dalej:

 

Ponad 500 tys. dzieci w Polsce nie dojada, blisko 450 tys. nie ma wszystkich podręczników, a blisko 600 tys. nie chodzi do dentysty z powodu biedy – wynika z raportu GUS. Najmłodsi są w naszym kraju najbardziej narażeni na ubóstwo

http://polska.newsweek.pl/dzieci-w-polsce-bieda-ubostwo-newsweek-pl,artykuly,280072,1.html

 

Bracia Polacy, jesteście oszukiwani. W Polsce nie tylko jest sporo pieniędzy, które zawłaszczają politycy, ale jest sporo ludzi dobrej woli. Nie ma ich natomiast na szczeblach najwyższych, w korporacjach, klubach sportowych, gdyż te realizują politykę Rothschildów i Watykanu. To od Watykanu wyszła idea pomocy uchodźcom. Zapewne 24 września, kiedy pope Franciszek wystąpi przed Kongresem w USA jasno to pokaże.

To wszystko to jest program eksterminacji chrześcijan i społeczeństw utożsamiających się z chrześcijaństwem. Co by nie mówić o katolikach, ale sa oni przeciwni zboczeniom, ateizmowi, aborcji, in vitro.

 

Narażę się kibicom, ale trudno.

Reasumując, wspieranie klubów piłkarskich jest wspieraniem systemu zła. To w piłce nożnej szczególnie przepływają kosmiczne pieniądze a wszystkim dyrygują ludzie pozbawieni sumień.  Samo oglądanie meczy jest czynnym uczestnictwem w systemie Zła.

Updated: 22 września 2015 — 10:52

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Taka ciekawostka. Kibice Lecha zbojkotowali mecz i trybuny na meczu były puste.

  1. brawo, ale tak czy owak utzrymują ten wielki biznes placąc za bilety.

 2. Jakakolwiek rywalizacja jest zła. Wspieranie sportu i olimpiad, to nie są Boże rzeczy…Jak przypomnę sobie jakie olimpiady organizował Neron, to…
  Oczywiście jak uprawiamy sport dla rekreacji i zdrowia, to jest dobre. Mamy dbać o swoje ciało.

 3. Ilu z was wie że pierwsze zawody w piłka robili twz. Indianie na cześć swoich Bogów. Było to część ich kultu. ODDANIE CZCI ich bogom !!!!!!!!!!!! Drogi, chodzący Bożą drogą uczestnictwo w tym wręcz już KULCIE jest bałwochwalstwem. Czego najlepszym dowodem są Olimpiady które całkowicie poświęcone są demonom. A ten Olimpijski ogień jest oddaniem czci demonom. Wiec sami osądźcie czym to jest, i gdzie jest Boża droga, a gdzie jest diabelska droga.
  Piłka bardzo przypomina Słońce, a piłkarze to “zastęp gwiazd” biegający wokół niego. Czczenie gwiazd futbolu to Bałwochwalstwo. Idole tego świata to tak naprawdę fałszywe bożki. Idolum to po łacinie fałszywy bożek.
  Już nie mówię że dzisiejsza piłka nożna i inne piłki to metody kontroli narodów, to sposoby aby faceci byli przez wiele lat na emocjonalnym rozwoju na poziomie młodzieńców.

 4. „Celem Narodowej Partii Demokratycznej (NPD) w Niemczech jest ochrona istnienia biologicznego narodu niemieckiego, ten cel jest rasistowski, naziści są zacofani. Jeśli narod niemiecki przetrwa, to doprowadzi tylko do większego faszyzmu i rasizmu. Dlatego celem jaki mamy, SPD, CDU i wszystkie inne demokratyczne partie w Niemczech jest UNICESTWIENIE narodu niemieckiego za każdą cenę i każdym sposobem. Naród niemiecki MUSI zostać zniszczony” – Stefanie Drese, niemiecka socjaldemokratka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: