Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Bliźniacze flagi Watykanu i Palestyny będą podniesione nad ONZ z okazji wizyty papieża”

Jacek wrócił do tłumaczeń. Dziękuję za ten tekst.

 

Flaga Stolicy Apostolskiej będzie wzniesiona poza siedzibą ONZ z okazji przyjazdu papieża Franciszka w dniu 25 września 2015 r.

 

„A na jej czole wypisane imię – tajemnica: “Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją bardzo się zdumiałem. I rzekł do mnie anioł: “Czemu się zdumiałeś? Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty i Bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów.” (Apokalipsa Św. Jana 17:57)

 

NOTA REDAKTORA: W maju 2015 r. papież Franciszek podpisał porozumienie, które formalnie uznaje wrogów Izraela, mityczne Państwo Palestyńskie. W tym tygodniu, w czasie, kiedy przybędzie on by opanować ONZ, bliźniacze flagi Watykanu i Palestyny zostaną podniesione w ramach symbolicznego podboju po raz pierwszy w siedemdziesięcioletniej historii ONZ. Chwileczkę! Czy ktoś wspomniał o 70 latach? Zapytajcie tylko proroków Jeremiasza i Daniela o znaczenie liczby 70 w kwestii wypełniania się proroctwa biblijnego. Katolicy i muzułmanie podbijają świat w imieniu ich boga czasów końca. Sytuacja za chwilę stanie się bardzo interesująca.

 

Urzędnik Organizacji Narodów Zjednoczonych potwierdził, że flaga Watykanu zostanie podniesiona po raz pierwszy na zewnątrz głównej siedziby tej organizacji o poranku w dniu pierwszej wizyty papieża Franciszka. Jest to całkowita zmiana dla Watykanu, którego ambasador przy ONZ powiedział, że „nie było zamiaru” wzniesienia flagi przed przyjazdem papieża w dniu 25 września.

 

Papież Franciszek, Fałszywy Prorok, w ten sposób wznosi flagę Watykanu nad flagę mitycznej nacji palestyńskiej nad siedzibą ONZ na znak podboju. W tym tygodniu wróg Żydów zamanifestuje swoją potęgę w pełni.

 

Zgromadzenie Ogólne ONZ zdecydowana większością głosów zatwierdziło palestyńską propozycję wzniesienia ich flagi, jak również flagi Stolicy Apostolskiej jako dwóch państw niebędących członkami ONZ, a mających status obserwatora.

 

Palestyńczycy zapowiedzieli ceremonię wzniesienie flagi na dzień 30 września, na który przypada coroczne zgromadzenie światowych przywódców państw zrzeszonych w ONZ. Flaga Stolicy Apostolskiej ma być podniesiona po cichu.

 

Urzędnik wypowiedział się na ten temat pod warunkiem możliwości zachowania anonimowości, gdyż nie był upoważniony, by mówić o tym wydarzeniu publicznie.

 “
Updated: 22 września 2015 — 17:04

23 komentarze

Add a Comment
 1. Czyżby miała nastąpić koronacja mrocznego imperatora?

 2. Apropos pochwycenia artykuł, ciekawe przemyślenia: http://mieczducha888.blogspot.com/2015/09/nie-bedzie-pochwycenia-przed-2019.html?m=1
  Już jutro 23… Jak ten czas szybko leci ✈
  Chwila prawdy, chwila napięcia.

 3. To wszystko jest bardzo ciekawe. Jeśli Jom Kipur faktycznie jest 25.09 jak twierdzą Żydzi mesjanistyczni, to “wywyższenie” Watykanu w tym samym dniu jest jak wypowiedzenie wojny samemu Stwórcy. W przypadki od dawna nie wierzę, więc faktycznie robi się bardzo, bardzo interesująco. Warto uważnie śledzić wszystko, co będzie się działo w najbliższych dniach.

  1. Dla tych, którzy lubią “70”. W tym roku /czerwiec/ minęła 70 rocznica istnienia ONZ

 4. wiem, ze nie do tematu – dzis trafilam na informacje o wspolczesnej stygmatyczce Catalina Rivas … co powiecie na jej temat? Czy jest to “demoniczne”?

  https://www.youtube.com/watch?v=pKyk2sN7MKY

  http://www.apokalipsa.info.pl/swiadectwa/catalina.htm

  1. Dave Hunt pisze na ten temat następująco: „Pragnienie Ojca Pio, aby cierpieć za grzeszników, to chwalebny sentyment, ale i zniewaga dla Chrystusa, który wyraźnie stwierdził, że całkowicie spłacił nasz dług i jest naszym Zbawicielem. Ojciec Pio twierdził, że przez 30 lat doświadczał cierpienia za dusze w czyśćcu za pośrednictwem swoich stygmatów (krwawienia z dłoni), które mają być rzekomym znakiem jego współudziału w cierpieniach Chrystusa. Tryumfalny okrzyk Chrystusa „Wykonało się!” oznacza, że zapłata (jakiej domagała się sprawiedliwość), została w pełni uiszczona. Jego cierpienie dobiegło końca. Teraz Jezus przebywa w niebie, po zmartwychwstaniu posiada przemienione ciało, które już więcej nie krwawi! Twierdzenie Rzymu, że krwawienie i cierpienie Jezusa kontynuują inni, dopomagając w spłaceniu długu, który Chrystus spłacił w 100%, jest herezją”.

   1. Tak jak prawdziwy Duch Boży (autor natchnienia Pism) nie będzie mówił sprzecznie z objawieniem Pisma Św., nie będzie deprecjonował Słowa, oddalał od Niego, tak też nie będzie potwierdzał, uwiarygadniał czegoś anty,bez-chrystusowego, bo wtedy wprowadzałby w błąd i pomagał duchom antychrystusowym.

  2. no i zauważmy że te rózne cuda, krwawe i niekrwawe są też w innych religiach (antychrystusowych, bezchrystusowych) – czyli są dla wkręcania ludzi w te kulty, uwiarygadniania ich, Bóg nie może uwiarygadniać czegoś co jest niezgodne z jego objawieniem

 5. Brakuje mi na tej stronie kategorii młodzieżowej. Dałoby się to zrobić?

  1. a jakie teksty by niby miały być?

   1. O problemach młodzieży w chrześcijańskim wymiarze.

    1. nie ma tekstów, nie jestem młodzieżą, ale wiem że młodziez obecnie ejst szczegolnie trudna co widac na naszym forum 🙂

     1. I tak bywa. Takie czasy…

     2. Piotrze może i masz rację ale ostatecznie i tak wyjdzie na moje wielu sprawach o których pisaliśmy i tu nie chodzi o jakąś pychę tylko po prostu tak będzie wszystko w swoim czasie kochany bracie czasami trzeba wziąźć na wstrzymanie 😀

 6. Chaos i demoralizacja przybrały rozmiary klęski. Ludzie przekraczają granice wytrzymałości duchowej, a wielu z nich ogarnia rozpacz…

  1. Warunki życia przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem…

 7. http://the614thcs.com/26.1367.0.0.1.0.phtml
  Tu piszą, że Jom Kipur – w roku 2015 zaczyna się z zachodem słońca we wtorek, 22 września, a kończy o zmroku w środę, 23 września.

  1. To strona Wspólnoty Judeo Mesjańskiej. – http://wspolnotamesjanska.pl/

   1. Oj, piękne dzięki 😉

    1. Tutaj wykład na temat Jom Terua /ŚwiętoTrąbek/. Wiele ciekawych informacji. Niektórzy twierdzą, że na przyjście naszego Pana może nastąpić na przestrzeni roku. Jeśli miałoby tak być, to .. 🙂 🙂 🙂

      1. Zobaczcie od 23 min. i powiedzcie co o tym myślicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: