Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uderzenie piorunów wzrośnie o 50% twierdzą naukowcy.

Czyżby chcieli zracjonalizować kataklizmy podczas apokaliptycznego Wielkiego Ucisku?

Naukowcy także twierdzą, że mamy efekt cieplarniany, którego tak na prawdę nie mamy.

Jeśli naukowcy z tego świata stawiają jakąś nową tezę, prognozę, to wiadomo komu ma ona służyć.

 

Updated: 20 września 2015 — 09:47

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziwne czasy. Szkoły ogłupiają, jedzenie truje, massmedia mącą, powietrze dusi, woda wysusza, religie odduchowiają, … Nieprawdaż?

  1. Aż się żyć odechciewa.

 2. Tłumacza że przy każdym ociepleniu sie klimatu ktore niby nastepuja zmiennie z epokami lodowcowymi warunki na ziemi ulegaja pogorszeniu. Zastanawiajace jest w takim razie czy ze wzgledu na apokalipse i zmiany klimatyczne z tym zwiazane nie beda nam probowali równiesz wmowić ze to harp jest sprawca piorunów? Może w ta strone zadziała szatan? W każdym razie tak czy inaczej sa to dobre wiadomosci które zwiastuja przyjscie Jezusa.

 3. Wszędzie brak miłości i uczucie samotności i każdy z każdym walczy o władzę…

 4. Będac w temacie, ja myślałam, że już dzisiaj sie zaczyna… o 5 rano obudziła mnie burza, grzmoty, pioruny non stop, a do tego opadady deszczu kolosalne… dawno juz takich nie było, a jeżeli w ogóle. Urwanie chmury trwa kilka minut, a tutaj taki stan trwał conajmniej 40 minut. Znak jest ewidentny.

 5. myślę że to mógłby być apel także i nasz wspólny – http://othertongues.neostrada.pl/web/art/CC/CC.pdf

 6. Haha śmiać mi sie chce ta piosenka w której sataniści sie prawie do wszystkiego przyznają leciała dzisiaj w radiu…
  http://youtu.be/pOKTheANFGg

 7. a ja wam mówię, musicie się nawrócić,
  dowód: https://www.youtube.com/watch?v=Vcx6n7VCD_s

  1. Mocne, dobitne ale za to pełne prawdy.

 8. Trochę cudów w temacie zmian klimatu, oraz różnego podejścia doń.

 9. To na co Mariusz starał się zwrócić uwagę to tylko część zagadnienia. Prawda natomiast jest taka, że nasza planeta odczuwa już oddziaływania elektromagnetyczne masywnego ciała niebieskiego zwanego Nibiru, Marduk, Planeta X, które od strony słońca zbliża się do Ziemi (i jest już widoczne gołym okiem na kamerkach) –> http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/nibiru-daily-on-webcam?xg_source=ativity tak więc powoli znajdziemy się w ogonie czerwonego pyłu i licznych meteorytów, które ciągną się za nim jak ogon komety. Jeżeli zainteresujecie się tematem, to potwierdzicie, że liczba meteorytów wpadających w atmosferę Ziemi wzrosła i nadal wzrasta wielokrotnie natomiast czerwony deszcz jest związany z żelazowym pyłem, który wędruje wraz z nią i przenosi się ze wzajemnymi oddziaływaniami elektromagnetycznymi obu ciał. Zmiana klimatu, wzmożony ruch płyt tektonicznych, silnie rosnąca aktywność wulkaniczna, wzmożone i coraz silniejsze wyładowania atmosferyczne, zapadliska, osuwiska, liczne katastrofy lotnicze, budowlane, pęknięcia rurociągów wszystko to jest spowodowane wzajemnymi oddziaływaniami elektromagnetycznym i grzaniem się kory Ziemi i oceanów od wewnątrz na skutek prądów wirowych , które to z kolei tak destrukcyjnie wpływają na wiele zjawisk klimatycznych i fizycznych. Niestety to powtarzające się co 3658 lat przejście powoduje zwykle tragiczne zmiany na Ziemi z resetem cywilizacyjnym włącznie. Rządy, służby i media na całym świecie ściemniają, że to żart, ale zaprawdę powiadam Wam wkrótce kompletnie nie będzie się z czego śmiać, a liczne, ogromne podziemne instalacje zbudowano właśnie w tym celu.

  1. Dziwny obiekt obok słońca, zaobserwowałem już w 2011 r. mam go na kamerze,nie są to żadne refleksy słoneczne, mam kilka filmików z tego dnia jak to uchwyciłem, oraz jeden z dnia poprzedniego gdzie również to było widać, filmik mogę przesłać na adres admina. W Nibru nie wierzę 🙂

 10. Kochani 🙂

  Myślę, że teraz jest szczególnie ważny czas dla nas abyśmy
  1. Uwielbiali Boga
  Uwielbienie w niebiańskiej świątyni Pana:
  “8 I cztery zwierzęta (…) nie mają spoczynku mówiąc dniem i nocą: Święty, Święty, Święty, Pan, Bóg, Władca wszechrzeczy, który był, który jest i który przychodzi”
  (…)10 upada 24 Starców przed Zasiadającym na tronie (…)mówiąc: Godzien jesteś Panie i Boże nasz, odebrać chwałę i cześć i moc, boś Ty stworzył wszystko, a dzięki Twojej woli wszystko istniało i zostało stworzone”-Apokalipsa 4
  “12(…)Uwielbienie i chwała, i mądrość, i dziękczynienie, i cześć, i moc i potęga Bogu naszemu na wieki wieków.Amen!”-Apokalipsa 7

  2. Pokutowali i oddawali się oczyszczeniu
  “9 Potem ujrzałem: a oto wielki tłum(…)
  To ci, którzy (…) opłukali swoje szaty, i wybielili je w krwi Baranka.
  15 Dlatego są przed tronem Boga”-Apokalipsa 7

  3. Modlili się o:
  “36 Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym” – Ew. Łukasza 21

  4. Wzrastali w gorliwości naszej wiary
  “15 Znam twoje czyny, że nie jesteś zimny ani gorący.
  Obyś był zimny albo gorący!
  16 A tak, skoro jesteś letni
  i ani gorący ani zimny,
  mam cię wyrzucić z moich ust”-Apokalipsa 3

  Jeżeli ktokolwiek z Was nie czuje się godny tego aby Bóg wejrzał na Was łaskawie, czy też boi się że jego grzechy to za dużo, to pamiętajcie o tym, że apostoł Paweł zabijał chrześcijan zanim miał spotkanie ze zmartwychwstałym Jezusem a Dawid (umiłowany sługa Boga) zabił męża kobiety, która mu się spodobała. Jezus zabrał WSZYSTKIE grzechy na krzyż, abyśmy my byli przez Niego usprawiedliwieni.

 11. A oto skrawek absolutnie podstawowej wiedzy na temat stale toczącej się wojny pogodowej i depopulacji ludzkości, którą każdy człek światły powinien wreszcie opanować:
  1. https://youtu.be/NArQHPhKJZA
  2. https://youtu.be/ld4yi8mhP3c
  3. https://youtu.be/zciQfLTjFDo
  4. https://youtu.be/HueZ0qfWzI0
  PODAJCIE DALEJ !!!

 12. Oni nas mają za idiotów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: