Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kukiz przedstawia stanowisko ws.uchodźców – 9 tez.

Ponieważ wiele osób pyta o stanowisko Ruchu Kukiz’15 w sprawie “uchodźców” to proszę, oto ono:

Teza nr 1:
Obrazy pokazujące kobiety z dziećmi są zafałszowane, 75% imigrantów to mężczyźni, ktrórzy swoje kobiety i dzieci zostawili w państwach, w których rzekomo nie da się żyć

Teza nr 2:
Do Europy od początku roku przypłynęło prawie 0.5 mln. imigrantów. Na Morzu Śródziemnym zginęło ich około 2 tys. Masowy napływ kolejnych setek tysięcy to śmierć kolejnych tysięcy.

Teza nr 3:
Imigrantom należy pomagać – ale w krajach, z których pochodzą. Trzeba udzielić aktywnego wsparcia dla zakończenia konfliktów w takich państwach jak Syria i Libia. Trzeba im zaproponować “nowy plan Marshalla”.

Teza nr 4
Musi pójść jasny sygnał, że w Europie nie ma miejsca dla kolejnych setek tysięcy ludzi. Jeśli taki sygnał nie pójdzie, to kolejne fale będą ruszać i sytuacja nigdy się nie zmieni. Trzeba większość z nich odsyłać, zapewniając 2-tyg. racje prowiantu. Większość to nłodzi mężczyźni, więc sobie poradzą. Jeśli pójdą w świat takie obrazki, fale ustaną. Jeśli pójdą obrazki z przyjmowania – kolejne miliony ruszą w podróż.

Teza nr 5:
Mówi się o przyjmowaniu uchodźców a nie imigrantów. To fałsz – nie ma żadnego czytelnego systemu rozróżniania jednych od drugich. Nikt w UE nic takiego nie zaproponował. Poza tym – uchodźcy wojenni np. z Syrii azyl już dostali – w Turcji, Libanie itd. Najczęściej NIE UCIEKAJĄ z obszaru wojennego i spod bezp. zagrożenia życia, tylko – ze słabych warunków bytowych. Są więc już – imigrantami ekonomicznymi.

Teza nr 6:
Nie można godzić się na żadne kwoty od Komisji Europejskiej, kiedy podstawowy problem – ochrona granic, nie został rozwiązany. Bo to oznacza, że uchylamy furtkę, która nie ma końca. Problem tylko się nasili.

Teza nr 7:
Wśród imigrantów, np. na Węgrzech, już identyfikowani są bojownicy Państwa Islamskiego. Będzie ich coraz więcej, bo wprost zapowiadają, że ich kolejnym cele jest “desant” terrorystów do Europy. Europa pogrąży się w chaosie i konfliktach etnicznych i religijnych.

Teza nr 8:
Kwota 6 tys. euro za przyjęcie imigranta, jaką proponuje KE, nic nie załatwia. Ale o kwota jednorazowa. Wystarczy najwyżej na kilka miesięcy. Co potem? Kto tych ludzi będzie utrzymywał? Kształcił, dawał pracę, mieszkanie, uczył języka, kultury itd.?

Teza nr 9:
W Kazachstanich, na Syberii i na Ukrainie wschodniej jest co najmniej kilkadziesiąt tys. Polaków i potomków Polaków czekających na repatriację. Ich nie trzeba asymilować, oni nie będą robić zamachów terrorystycznych. A mimo to ich od 25 lat nie sprowadzamy.

Updated: 18 września 2015 — 21:28

18 komentarzy

Add a Comment
 1. A może dla równowagi wstawisz przemówienia Korwina na temat uchodźców?

   1. https://www.youtube.com/watch?v=y57kaoDLwZw
    Proszę.Korwin mówi jasno – jak rozwiązać problem z imigrantami? Trzymać w obozach? Może strzelać – Broń Boże! Trzeba zlikwidować zasiłki.Oczywiście szatan chce, żeby wybuchła krwawa wojna między chrześcijanami i muzułmanami.Dlatego warto wiedzieć, że są ludzie, którzy sprzeciwiają się temu np. właśnie Korwin.W ogóle teraz z Wiplerem polecieli na Maltę zobaczyć jak wyglądają obozy dla uchodźców i kto tam się znajduje – głównie młodzi mężczyźni.

 2. Trzeba pamiętać, że zaczyna się okres wyborczy, imigranci to ważny temat, dlatego Kukiz chce się na tym wybić, jak i inni.

  Ja mu nie ufam. Ten “Ruch” jest skończony. Większość ludzi, jakkolwiek wartych uwagi, odeszła do KWW GB “Szczęść Boże” albo całkiem się wycofała, zostały same staruchy i Liroy (czemu akurat go wzięli, jak już musiał być jakiś raper, to mogliby wziąć np. Libera).

 3. Prorok islamu Muhammad jest w piekle! https://youtu.be/1kJgdsfq1q4.

  1. Kogoś znowu poniosła fantazja, naczytał się jakiejś literatury i w podświadomości mu weszły takie wizje, ewentualnie szatan do niego przemówił.

   Mahomet nie jest piekle, bo wszyscy ludzie zmarli są w stanie nieświadomości (Koh 9:5).

   1. Girion,nie opieraj się na 1 wersecie ,
    a po drugie Pan Jezus mówiąc o bogaczu i Łazarzu rozmawiających kłamał,nie miał lepszych pomysłów na nauczanie jak “Fałszywe” przykłady?
    jak też dusze wołające,które widział Jan w Objawieniu to tez kłamstwo?
    a po 3.spójrz na kontekst w Koheleta,jest tam napisane o wszystkim co się dzieje pod słońcem,nie maja udziału w czymkolwiek pod słońcem.

 4. Bestia, Nierządnica, Babilon, Islam, Allah, Szatan, Bogaci Arabowie i Zachód https://youtu.be/RjZP1XgZ-bw.

 5. Naiwnym lub durnym byłby ten, który uwierzyłby, że dotychczasowy, na niespotykaną jak dotąd swym rozmiarem skalę prowadzony exodus emigrantów do Europy jest samoistny, a nie starannie zaaranżowany, wspomagany i sterowany. Jeżeli jednak przyjmiemy tak postawioną, w czambuł krytykowaną we wszystkich mediach TEZĘ, to należy przynajmniej zastanowić się nad wyznaczonymi CELAMI takiego z premedytacją działania i założoną REALIZACJĄ tak postawionych spiskowych celów.
  1. Jeżeli CELEM jest nadal wojna z Rosją:
  – to po otrzymaniu przyrzeczenia obywatelstwa, zgłodniali i pozbawieni innej przyszłości nowi poborowi zostaną skierowani wraz z niewykwalifikowanymi tubylcami do wojska, przeszkoleni i zasilą szeregi armii, która już tylko będzie się musiała naturalnie bronić .
  2. Jeżeli CELEM jest europejski kryzys: ( co w początkowej fazie jak pamiętamy z historii nie wyklucza w następnie ad. 1 )
  – jak to ktoś już wcześniej przewidział, to w wyniku biedy, recesji, głodu, frustracji w państwach europejskich zaczną rozgrywać się swoiste: „Igrzyska Śmierci” gdzie krwawa walka ras i religii, będzie się toczyć o przetrwanie, wiadome pryncypia lub jako takie bezpowrotnie minione dotychczasowe życie.
  3. Jeżeli CELEM jest stworzenie wielkiego państwa IZRAEL: ( na terenie Libanu, Syrii, Palestyny, ect. )
  – to znak, że iluminowana wiedza o nadchodzącej wielkimi krokami nieuchronnej, globalnej katastrofie związanej z przejściem masywnego ciała niebieskiego doprowadziła do dziwacznej mentalnie globalnej migracji ludności muzułmańskiej z bezpiecznych terenów wysoko położonych na nisko położone tereny europejskie, które w jej wyniku zostaną trwale zatopione lub zalane kolejnymi przechodzącymi tsunami, co naturalnie nie przeszkadza w realizacji ad. 2 i 1 gdyż wiadomo wszyscy zajmą się swoimi problemami…
  Tak więc każda konfiguracja ad. 1 do 3 jest możliwa i logicznie uzasadniona.

 6. “wiedza o nadchodzącej wielkimi krokami nieuchronnej, globalnej katastrofie związanej z przejściem masywnego ciała niebieskiego”

  A Ci znowu swoje. Szykujmy się na Nibiru. Bla, bla, bla.
  Przestańcie straszyć ciałem niebieskim, którego nie ma – bo jak ma być jak kosmos to fikcja 🙂
  Żadnej globalnej katastrofy związanej z przejściem ogromnego ciała niebieskiego nie będzie. Będą rzeczy zaplanowane przez Boga i opisane w Objawieniu Świętego Jana więc Gitara przestań straszyć i pisać, że coś jest logicznie uzasadnione jak nie jest. Chyba że wyłożysz nam tę “logikę”, to zamieniam się w słuch. W 2012 też miało przechodzić ogromne ciało niebieskie i tak jak teraz Twoje wpisy było to zwyczajne mącenie i sianie strachu.

 7. KORWiN za przeproszeniem gada głupoty w sprawie islamistów. Wg niego całą winą są tzw. zasiłki socjalne. To niestety nieprawda, bo zasiłki socjalne mogą być dla rodowitych Niemców, Francuzów, a nie dla przyjezdnych.

  Po drugie, jaki kraj wpuszcza do siebie 12 tys. islamskich młodych mężczyzn, którzy potem, jak dostaną prawo pobytu, to ściągną swoje 4 żony i 20 dzieci, które potem się będą mnożyć w postępie geometrycznym.

  Z 12 tys. potem będzie 100 tys. potem milion, potem dwa miliony, i rak będzie się rozrastał, terroryzując i zastraszając tubylców.

  Jest armia? Jest wojsko? Nie wpuszczać NIKOGO do Europy.

  KORWiN gada, że “ci, którzy przyjadą, będą musieli pracować”… taaaaa, tyle, że ja nie chcę 12 tys. muzułmanów, nawet jakby pracowali. Rozmnażają się niesamowicie szybko i to będzie samobójstwo narodu. Praca swoją drogą, bo mogą robić w kebabie, albo nie wiem gdzie, ale po pracy, jak się zbiorą z innymi “braćmi w wierze w Mahometa”, będą robić rozróby i “nawracać” siłą…

  Albo będą się mnożyć, i gdy będzie ich z tubylcami po równo (50-50), to zaczną niszczyć białą rasę siłą poprzez morderstwa.

  Jakiekolwiek wpuszczenie ich do kraju, nawet jakby pracowali i “byli cenni”, jest samobójstwem. Islamista to jednak islamista.

  1. Zasiłki są dla obywateli a islamiści po przybyciu nimi się stają i mają prawo do zasiłków, zapomóg, mieszkań socjalnych i tak dalej, inaczej po co mieliby tu przyjeżdżać? USA nie ma tego problemu, bo odrzuca cwaniaków przyjeżdżających do USA przyjeżdżają w większości muzułumanie, którzy chcą pracować i jakoś z nimi nie mają problemu.Takie trudne to do zrozumienia? O tym, że cały ten cyrk jest przez zasiłki mówi nie tylko Korwin.

 8. Kukiz z w/g mnie celowa z flegmą tworzył listy wyborcze czytaj zwodził,by potem juz inni nie mogli zdażyć sami swoje listy stworzyć.
  Poprzednio myslałam,że pożyteczny a teraz myslę,że ustawka jako że media demonkratyczne pompowały go niesamowicie a teraz jego przekręty z listami wyborczymi.

 9. Politycy to szatana niewolnicy.

 10. 5 lat w Unii Europejskiej – Korwin, Lepper, Iwiński, Onyszkiewicz https://youtu.be/052krBfKXoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: