Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy może dojść do fałszywego porwania?

Temat przewija się co jakiś czas w komentarzach, ale nikt nie zechciał go rozwinąć, więc czynię to ja.

 

Dopiero dziś się nad tym zastanowiłem głębiej.

Otóż niezmiennie uważam, że nie może dojść do fałszywego porwania chrześcijan, z uwagi na fakt, iż jest w nas Duch Święty, który nie pozwoli na ingerencje sił diabelskich.

Podpieram sie w tym Mieczem Ducha, czyli Słowem Bożym:

 

“Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną 28 i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. ”

 

Po pierwsze, owce będą słyszeć głos Boga. Po drugie jest napisane: “nikt nie wyrwie ich z mojej ręki.”.

 

 

Natomiast może dojść do fałszywego porwania osób nie narodzonych na nowo. Przecież są znane przypadki porwań przez jUeFO (czytaj demony).

 

Tak więc może być fałszywe pochwycenie i to już niebawem.

Jest jeszcze prosta metoda przy ewentualnym porwaniu. Otóż kiedy by takie miało miejsce, osoby pozostające sprawdzają ilu chrześcijan i jak bardzo oddanych Bogu zostało porwanych ze swego środowiska. Wg mnie przy fałszywym porwaniu ani jedna oddana Bogu osoba nie zostanie porwana.

 

Updated: 18 września 2015 — 14:07

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Cześć, jest jeszcze prostsza metoda na rozróżnienie prawdziwego porwania od fałszywego. Nie uważam się za mądrego, ale dziwi mnie że nikt inny na to nie wpadł. A mianowicie, Paweł pisze że na dźwięk trąby Bożej umarli powstaną i razem z żywymi zostaną porwani. Więc przy fałszywym porwaniu nie ma opcji żeby umarli powstali, proste nie? 🙂

  Jeśli by się wydarzyło fałszywe porwanie, to wystarczy pójść na cmentarz i sprawdzić 🙂

  1. “Jeśli by się wydarzyło fałszywe porwanie, to wystarczy pójść na cmentarz i sprawdzić”

   No musiałbyś groby otwierać 🙂

   a z ta trąbą, to tez ciekawa sprawa…
   czy będa ją słyszeć wszyscy, czy tylko chrześcijanie, czyt ona będzie tylko w niebie…

   1. o trąby też są kłótnie teologiczne, ale ważne moim zdaniem załapać że głosem archanioła jest głos Michała, bo to on występuje w kontekście “końca” – Daniela 12 i Objaw 12

   2. W moich założeniach groby są otwarte 🙂

    W końcu jak niewiasty przyszły nad rankiem do grobu Jezusa, to grób był otwarty.

 2. Zgadzam się w 100%. Też tak myślę . Dobrze ,że o tym napisałeś .

 3. i mało tego, nie wiem jak będzie czy będzie porwanie w tym mcu czy nie, ale wiem jedno: módlmy się jeszcze bardziej. Pokutujmy, bo jeśli będzie prawdziwe, to mamy niewiele dni,a jeśli fałszywe to Bóg nas musi ochronić.

 4. Pierwsze zaskakujące znaki już się zaczynają pojawiać: https://youtu.be/jAcAMfwBRZY

  1. tak widziałem to i wiele innych, np purpurpowe nieb o nad Jerozolimą. Wg mnie to oznacza nadejście antychrysta zgodnie z:

   “(9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,”

   W zasadzie to napisze o tym jako osobny tekst.

   ja już nie nadążam ze znakami, wypowiedziami Pope Francesco, Third temple itd

   1. polecam poczytać forum Ulica prosta jeśli szukacie jakiegoś zagadnienia, tam jest ściśle biblijnie, i odważnie o wielu kontrowersyjnych tematach, i wydaje mi się że są pozadenominacyjni (w sensie poza mainstreomowym chrześcijaństwem religijnym i ekumenicznym).

    A te chmurki – wyobraźcie sobie minę zadziornych antyteistów jak Pan schodzi w obłokach 😀 21 wiek i takie rzeczy 😀

 5. Fałszywe porwanie jest prawdopodobne dlatego tak ważne jest by znać Słowo Boże.
  Bóg ma plan dla naszego życia i osoba prawdziwie wierząca, chodząca w Chrystusie taki plan realizuje, a nie plany szatana. Tak jak Pan Jezus dopóki nie wypełnił planu Bożego nie mógł zostać wcześniej zabity chociaż nie raz próbowano Go ukamienować i to samo dotyczy naszego życia, osoby wierzącej.
  Odchodźmy od grzechu, pokutujmy, kto nie jest ochrzczony niech się ochrzci.

  1. Cześć Marzenka 😉

  1. już na trailerze było widać kogo reprezentuje ultron “jestem wolny wreszcie, nie ma na mnie więzów”
   znalazłem też kiedyś urywek z komiksu gdzie ultron wali taką kwestię “nienawidzę cię ojcze”,

   ultron w filmie ma takie rogi po bokach – jak byk, diabła też przedstawia się jako czerwonego byka, konstelacja taurus – po angielsku brzmi podobnie jak Tora=Prawo jest na drodze do konstelacji plejad (w niej 7 słynnych gwiazd)

   1. no i kopiuje się, niektórzy wierzą że biblijny legion to skopiowane świadomości upadłych działające jak 1 program w różnych miejscach

 6. Czy znacie temat projektu Blue Beam? Czyli fałszywe znaki i cuda, oraz fałszywe porwanie.Ponoć odgłos trąb też da się podrobić

 7. Dziekuje serdecznie za wiela linkow ,filmow rozwazan,ale bracie!! Co mowi slowo?Milujmy nieprzyjaciol,dobrze czynmy tym,ect,wszyscy o tym wiemy,wiemy tez ze mamy malo czasu,wiec prosmy o siebie wzajemnie,prosmy o wylanie milosci do naszych serc,troszczmy sie o siebie,zostawmy reszte,naprawde zaufajmy tylko Chrystusowi,nasze domniemania i reszta jest pod jednym,1 Kor 13,wypelnieniem chwaly Pana jest milosc,tylko od Pana otrzymamy ten rodzaj milosci jesli przestaniemy potepiac,a blagac o zbawienie bladzacych Braci,serca nasze zna tylko Pan,rzadko cokolwiek komentuje,uwazam moja madrosc za glupia,nie polegam na niej,bardzo cenie Was i Ciebie bracie,ale lepiej spokojnie psalm 91 ro mieszkac pod oslona Najwyzszego i wzajemnie sie budowac w wierze jakrozwazac sprawy Boze intelektualnie,Bardzo dotknela moje serce sprawa brata,modle sie,pomoge w miare tego co Pan mi da,ale wierze ze dla brata to czas proby wiary,tak jak cale slowo o tym mowi,czym bardziej Pan kocha ,tym bardziej smaga,to jest dla mnie bracie dowod ze jestes Pana wlasnoscia!!,dzieki Bogu ze nas tak doswiadcza,wiare i wiernosc,blogoslawie cie bracie i wiem co pisze,sama przez to przeszlam,zobacz Ksiege Joba Z miloscia Jezusa .K

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: