Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trzęsienie ziemi w Chile a USA zagraża wielkie tsunami

“Trzęsienie ziemi o sile ponad 8 w skali Richtera wystąpiło u wybrzeża Chile. Według wstępnych informacji są co najmniej trzy ofiary śmiertelne. Bezpośrednio po trzęsieniu wydano ostrzeżenie przed tsunami dla całego regionu Pacyfiku, w tym też dla kalifornijskiego wybrzeża USA. W okolicach Los Angeles, Newport Beach i Santa Barbara zamknięto wszystkie plaże i przystanie.”

 

“http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Potezne-trzesienie-ziemi-u-wybrzeza-Chile-ostrzezenie-przed-tsunami,wid,17851798,wiadomosc.html?ticaid=115999”

 

Mnie to wygląda jak powitanie księcia tego świata…na 23.09.2015

Dzieje się…

 

Updated: 17 września 2015 — 09:25

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Ludzie NIE CHCĄ przyjąć do wiadomości tego co się wokół nas dzieje , tego że żyjemy w czasach ostatecznych .Oni myślą że to wszystko się jakoś samo rozwiąże i że jakoś to będzie jeszcze przez wiele , wiele lat . Oni nie widzą co się dzieje i do czego to zmierza i nie chcą tego nawet zobaczyć . Mówienie im prawdy nic nie daje , nic do nich nie dociera . Oni tak naprawdę nie chcą nawet tego słuchać. Nie chcą słuchać i znać prawdy !

  1. Podobnie katolicy nie chcą zrozumieć, że to właśnie nadal przed ludzkością ukrywane, zbliżające się potężne i destrukcyjne w swych oddziaływaniach z Ziemią ciało niebieskie Nibiru jest tego jedyną przyczyną. Tylko dzięki takiej właśnie tajemnej wiedzy o nim i przedstawieniu jej Faraonom jako najpotężniejszego żydowskiego boga, mogli wyjść wolno i to z zagarniętym złotem z nękanego licznymi plagami Egiptu i udać się na pustynie do świątyni Hator na górze Horeb, gdzie Tubal Kain przerobił go na biały proszek ratujący życie, mający nieprawdopodobne własciwości słynną ma-na. Teraz też ściemniają, że to sprawka klimatu lub że bóg nadchodzi i zrobi koniec, koniec dziejów – co naturalnie może nastąpić, gdyż ludzie kompletnie nie mają pojęcia jak przetrwać nadchodzący cywilizacyjny reset, który cyklicznie nęka ludzką cywilizację co 3658 lat.

   1. Tak, tak. Nibiru juz leciala w 2012. Nie dajcie sie nabrać na te bajki. Nie ma zadnego kosmosu wiec nie ma co nadleciec. A wszystko jest pod kontrola Boga.

    1. Yarpen słonko TY jesteś jak biblijny Tomasz. Nie słuchaj mainstreamu, gdyż ONI maja interes byś błądził. Zapamiętaj sobie MNIE, który zawsze sprawdza w kilku źródłach przekazywane dalej informacje i lepiej UWIERZ, gdyż podaje ją WAM w dobrych intencjach. Jeśli twoje oczy potrafią widzieć PATRZ, a Twój umysł potrafi oceniać OGLĄDAJ STALE: http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/nibiru-daily-on-webcam?xg_source=activity oraz zdjęcie z SOHO na godz. 20 http://sohowww.nascom.nasa.gov//data/REPROCESSING/Completed/2015/c2/20150914/20150914_1136_c2_1024.jpg
     przekaż dalej i pamiętaj, że ten niszczyciel zniszczył kilka kolejnych ludzkich cywilizacji z egipską włącznie…

 2. Niektórzy się budzą. U męża w pracy ktoś podobno powiedział, ze naprawdę idzie koniec.

  1. A każdy koniec jest jak wiadomo nowym początkiem.
   Więc należy się cieszyć.

  1. ) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, 

 3. Scierwomedia typu wp.pl onet milcza w tych sprawach i jakos wcale mnie to nie dziwi.

 4. Uuuuu czyli jednak 239 nadciaga!

 5. Wyobraźcie sobie, że odpowiednie komórki kontrolujące stale media tak sprawnie działają, że podmieniły obrazy z kamerek pokazujących codziennie obraz zbliżającego się szybko Nibiru. Podaje aktualne, nie skorygowane http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/nibiru-daily-on-webcam?xg_source=activity&id=3863141%3ABlogPost%3A996854&page=5#comments

  1. Widziałem takie coś w nocy, w tym tygodniu. Było lepiej widoczne i zastanawiałem się czym jest.

 6. Co to te nibiru ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: