Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lucyferianizm w jednym obrazku

wszystkodkryte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucyferianizm w jednym obrazku.

 

Adi, dla Ciebie ten obrazek 🙂

 

Marka 4.22

 

(22) Bo nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, i nic, co się stało w ukryciu, a nie miało wyjść na jaw.

 

Updated: 17 września 2015 — 12:34

10 komentarzy

Add a Comment
 1. ale ja tego nie chcem ,weź to sobie 😀

  1. ja tu widze że to trzeba tu egzorcyzmy porobić bo cyrklami atakują 😀

 2. Póki co sporo się dzieje za tzw. kulisami i nie tylko. Ale czy to ma trwać w nieskończoność? Chyba nie. Dziś umieszczają różne przekazy w filmach muzyce itd., ale jest to tak naprawdę ukryte. Bo niewielki odsetek ludzi to w ogóle interesuje. Ale jak nadejdzie odpowiedni czas to będą musieli to co ukrywają w swoich przekazach pokazać wszystkim tym co siedzą w teoriach spiskowych i tym, którym to zwisa. I wtedy chcąc nie chcąc każdy będzie musiał wybrać, którą ścieżką będzie podążał.

  1. zerrkos, tak miało być, zawsze była strona diabła i jego sług, oraz Boga i jego sług, no i strona diabła ma przyzwolenie na swoje. To jakaś równowaga, która tak czy siak wypełnia Boży plan.

 3. dostałem takiego maila:
  “W odpowiedzi na interpelację Marka Jurka – prezesa Prawicy Rzeczypospolitej, posła do Parlamentu Europejskiego, Komisja Europejska wyraźnie potwierdza, iż jeśli chodzi o środki poronne “państwa członkowskie są upoważnione do stosowania (…) własnych restrykcyjnych przepisów”, również “w odniesieniu do produktów objętych centralnym pozwoleniem”. Rząd pani premier Ewy Kopacz wprowadzając na początku roku preparat ellaOne do nieograniczonej sprzedaży dla dziewcząt od 15 roku życia powoływał się na stanowisko odpowiednich organów administracyjnych Unii Europejskiej.(…) Jak wynika z interpelacji, którą złożył Marek Jurek, nie było nacisków Komisji Europejskiej w sprawie wprowadzenia w Polsce preparatu “dzień po””

 4. Skuchajcie, mamy kolejne wiesci:
  Nadzwyczajny szczyt UE w sprawie uchodźców odbędzie się 23 września – poinformował przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. O zwołanie szczytu apelowało w minionych dniach kilkoro przywódców unijnych, w tym kanclerz Niemiec Angela Merkel.

  1. nieźle…
   ja myslę, że od poniedziałku będą bardzo dynamiczne wydrzenia polityczne, a w tle możliwe kataklizmy

   1. “podniescie glowy, nabierzcie Ducha”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: