Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Burza w Watykanie. Kontrowersyjny synod

 

 

Updated: 17 września 2015 — 16:17

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Izrael podpisuje historyczną umowę z Watykanem! Papież dostaje miejsce przy grobie króla Dawida!! https://youtu.be/e9IQoAceEmY.

 2. Kiedyś się zdziwiłem że jest w Polsce taki duchowny – chodzi mi o tego pastora, który wprost i sensownie, publicznie nadaje na takich samych falach jak my. Sprawdziłem jego stronę knp w Lublinie, no ciekawe rzeczy tam są, nawet z zakresu krytyki teorii ewolucji.

  1. Adi, mimo że lubię posłuchać pastora Chojeckiego, to niestety reprezentuje on tzw. syjonizm amerykański i brak mu wiedzy o systemie lichwiarskim i o tym, kto wszczyna te wojny.

   Pewnie chce dobrze, ale nie wiem… brak wiedzy? Uświadomienia?

   1. tez jestem bliski Girionowi w ocenie

 3. wooow ale info znalazłem:
  “Aby jeszcze coś obnażyć, to przytoczę słowa JPII z przemówienia w Santo Domingo z 1992r ”Maryja jest żywą ewangelią …., bez Maryji ewangelia traci swoją konkretność, zniekształca się i przemienia w ideologię, w spirytualistyczny racjonalizm”. Ciekawe nie ?? I ….. przerażające, bo tym samym odrzucił on spisane Słowo Boże, a katolicy wgapieni w jego popularną osobę, albo się ze wszystkim zgadzają, nie rozumiejąc co mówi, albo nie słuchają i … tylko się gapią, klaszcząc w rączki. A z kolei doktor Renato Buzzonetti, który był przy umierającym JPII powiedział, że ten cierpiał niczym Chrystus. Mało tego, powiedział, .ze Jezus na krzyżu mógł przynajmniej mówić, a papież nie ….”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: