Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ks. Puzewicz symbolem satanizmu kościoła rzymskiego.

Wybrane wypowiedzi ks Puzewicza:

 

” Absurdem jest opowiadanie, że 2 tysiące, 5 tysięcy czy 50 tysięcy uchodźców to liczby nie do udźwignięcia dla naszego kraju – wskazuje ks. Puzewicz. – W latach 1991–1992 i w 2008, maleńka, ledwo 4-milionowa Gruzja przyjęła na swoim terytorium blisko 300 tysięcy uchodźców z Abchazji i Osetii Południowej, po konfliktach z Rosją. Środkowa i Zachodnia Ukraina pomieściły już 1 600 000 uchodźców z Donbasu.”

 

 

“– Chętnie dołożę się do budowy meczetu w Lublinie lub w innym miejscu – zapewnia ks. Puzewicz. – W ten sposób będę kontynuował tradycję moich zacnych przodków, Firlejów, Sobieskich i innych szlachetnych polskich rodów, które fundowały meczety i cerkwie dla inaczej wierzących przybyszów w Polsce.”

źródło: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000167561,ks-puzewicz-o-przyjeciu-uchodzcow-chetnie-doloze-sie-do-budowy-meczetu.html

 

Ów ksiądz jest niebagatelna postacią bo jest także dyrektorem radia.

 

Cały starożytny Izrael był karany przez Boga za chwilowe odstępstwa, miał zakaz mieszania się z tamtejszymi religiami. Obecny Izrael jest monokulturowy, a ten ksiądz chce wymieszania diametralnie różnych kultur i wartości. Ten ksiądz jest po prostu sługą diabła, a jak katolicy tego nie widzą, to niestety, ale Bóg rozum im odebrał.

 

 

Ks Pwt Prawa:

A On mówił: 6 “Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 7 Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie. 8 Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi. 9 Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu – tych, którzy Mnie nienawidzą, 10 a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.

 

Oni dążą do ekumenii. Niebawem przyjdzie antychryst, tzn on juz jest i ogłosi jedna wspólną religię. Taki jest vtego cel. Poróżnić z muzułmanami, wymieszać, doprowadzić do konfliktów i nienawiści, po to by przyszedł człowiek “pokoju”, rozwiązujący problem. Ściezka dla antychrysta jest już stworzona.

Updated: 16 września 2015 — 13:49

7 komentarzy

Add a Comment
 1. O tak, zgadzam się z Tobą Amigo!
  Juz niebawem sprawiedliwość nastąpi, Pan ukaże występek tych ludzi, a wtedy poddani tej instytucji zobaczą jaki sam Zbawiciel ma stosunek do KRK.
  Powstancie z kolan, kraju Polan i powiedzmy stop mafii watykańskiej!

 2. “Obecny Izrael jest monokulturowy, a ten ksiądz chce wymieszania diametralnie różnych kultur i wartości” taa kk chce realizować politykę syjonistów judistyczno-kabalistycznych, chcą się przypodobać światu dlatego mówią jak świat. Wolność owszem niech muzułmanie mają, to prawo człowiek, ale wierny BOŻY nie może dokładać się do fałszywych bóstw

 3. Bez przesady. Nawet Jezusowi Chrystusowi Judasz sie trafil. Ot co.

  1. Ale ten ksiądz nie jest sam. Papież mówi to samo!
   KRK popiera to, co ten człowiek głosi. To nie jest jak przypadek Judasza.
   Szalom!

 4. Proponuje wpisać w Google ksiądz mieczyslaw puzewicz seks
  Same ciekawe wypowiedzi duchownego

 5. Budowa meczetu w Lublinie? Boże, żeby nigdy do tego nie doszło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: