Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wypowiedź Korwina o laicyzacji Europy ma swą wielką głębię. Mój apel.

Zrozumiałem to rozmowie telefonicznej z Krzyśkiem, naszym żołnierzem duchowym i także adminem forum-chrzescijan.pl

 

Otóż islam rządzi tam gdzie jest brak Boga, ateizm i właśnie owa laicyzacja.

Kochani to jest walka duchowa!!

“Albowiem nie mamy boju przeciwko krwi i ciału, ale przeciwko księstwom, przeciwko zwierzchnościom, przeciwko dzierżawcom świata ciemności wieku tego, przeciwko duchownym złościom, które są wysoko. “Efezjan

W ateistycznej Szwecji muzułmanie gwałcą, zabijają ponieważ był to teren pustki duchowej.

teren, terytorium, obszar

Jak to Krzysiu mi mówił, tam zaledwie 3% ludzi czyta Biblie i modli się!!! Tak więc religia szatana miała otwarte drzwi. Nie musiała ich wyważać, wyłamywać.

To co proponuję z Krzyśkiem (on jest naszym  zborowym Danielem, czyli specjalistą od modlitwy 🙂 , to modlitwa.

Nic nie da wojna z nimi cielesna. Będzie tylko rzeź po obu stronach.

To jest wojna duchowa. czytaj Efezjan jw.

Oni wychodzą na ulice we Francji i innych krajach modląc się do swego Boga. Wiedzą co robią.

Tak, tak kochani, oni wiedza co robią. Zdobywają terytoria i podtrzymują je poprzez modlitwy do swego boga.

Musimy i my to robić. Bój toczymy nie z ciałem. Myślże że nie unikniemy decyzji satanistycznych władz sprowadzających do nas muzułmanów.

Natomiast możemy ograniczyc ich liczbę lub pomodlić sie o nawrócenie. Pamiętacie te sytuacje w swym życiu, kiedy chcieliście powiedziec po nowonarodzeniu swym znajomym o Bogu i religii a oni wystrzeliwali jak z procy uciekając lub reagując agresją? to były demony. Sytuacja jest ta sama.

Musimy się modlić. Demony się boją Jezusa.

Apeluje także do katolików czytających ten blog, do pastorów itd, modlic się do JEZUSA. Bracia katolicy, jedna prośba, bez wzgledu na podziały: módlmy się do Jezusa Chrystusa, prosze Was. Nie do Marii. Bądźmy w tym jednomyslni. Zróbmy to razem tak samo. Będzie to po jednej linii. Obie strony zaakceptują tą Osobę.

Zapytałem Krzyśka jak sie modlić. Modlitwa o nie sprowadzanie muzułmanów nie ma sensu.

Módlmy sie tak na ulicach obok nich, lub kiedy juz zostaną sprowadzeni:

Boże Ojcze, proszę Cię, spraw, aby Twój Syn Jezus Chrystus zamieszkał w sercach muzułmanów, dotknij ich serc Boże Ojcze, spraw aby poznali Twoje Słowo i szli śladem Twego Syna Jezusa Chrystusa. Niech się tak stanie. Amen.

Updated: 13 września 2015 — 16:13

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Tylko nie zagoscił,zamieszkał (na stałe).

 2. Całym sercem popieram ten apel, my chrześcijanie często zapominamy jaki potężny i wspaniały oręż posiadamy, również to że stoimy po stronie zwycięscy.:-)

 3. To bez sensu modlitwy za muzulmanow trzeba dzialac walczyc rozmawiac z ludzmi a nie modlic sie o zbrodniarzy , glupota.

  1. Przykro mi Priest, ale nie mogę zgodzić się z tobą. Piotr ma rację – trzeba modlić się za każdego, o to prosił Jezus. Poza tym nikt z nas nie wie, co tak naprawdę mieszka w sercu innego człowieka i jaki plan ma Bóg wobec niego. Chrystus umierając na krzyżu mówił ‘Wybacz im Ojcze, bo nie wiedzą co czynią”. Szczepan umierając wołał “Panie Jezu, nie poczytaj im tego grzechu”. Czy mamy postępować inaczej? Poza tym popatrz na to – https://www.youtube.com/watch?v=RXLzQ4dCpbc. Jest bardzo dużo materiałów o nawróconych muzułmanach.

   1. To prawda Magdaleno, trzeba się za nich modlić, muzułmanie również się nawracają.

    1. Ja również zgadzam się z Magdaleną.

 4. i teraz staje się oczywiste kim jest prawica JKM
  Właściwie jej wódz.
  Islamistów nazwał śmieciami ludzkimi.
  Dialektyka heglowska się kłania. Islam ma walczyc z chrześcijaństwem, a wtedy pojawi sie antychryst godzący wszystkich.
  Korwin jest za militarnym rozwiązaniem sprawy. Od zawsze jest za dostępem do broni. teraz Korwin może mieć poparcie. Nikt po chrześcijańsku tego nie rozwiąże. Oni chcą celowo doprowadzić do siłowego rozwiązania.

  Korwin nie chce albo nie rozumie chrześcijaństwa. Korwin ma taki sam cel jak Braun – atak wojskowy w iumię “chrześcijaństwa”.

  1. “Islamistów nazwał śmieciami ludzkimi”
   Śmieciem ludzkim nazywa tych, którzy zostawiają swoje kobiety i dzieci a sami przyjeżdżają na zasiłek, nie chcą pracować, terroryzują ludzi, kradną, gwałcą.
   “Korwin jest za militarnym rozwiązaniem sprawy. Od zawsze jest za dostępem do broni. teraz Korwin może mieć poparcie”
   Podaj mi artykuł, wywiad, w którym mówi, że jest za militarnym rozwiązaniem tej sprawy.Korwin mówi, żeby po prostu przyjmować tylko tych co chcą uczciwie pracować.Sprzeciwia się tworzeni w Polsce obozów koncentracyjnych dla uchodźców.Mówi, że przez głupie decyzje UE setki ludzi się topi, skrytykował pewnego unioposło z Polski, który mówił o zatapianiu łodzi uchodźców, dziwiąc się, że to ma być to katolickie miłosierdzie”, więc Korwin proponuje, żeby to rozwiązać pokojowo.

   1. “Śmieciem ludzkim”

    Czy tak powiedziałby jakikolwiek apostoł? czy w Dziejach apostolskich apostołowie besztają kogoś, używają takich określeń?

    Oczywiście Korwin nie powiedział, że jest za militarnym rozwiązaniem sprawy NA TYM ETAPIE. Znając go z jego wypowiedzi i dostepem do broni jestem pewny że będzie taką akcje popierał. Zresztą…czas pokaże, kto ejst chrześcijaninem.

    1. A czy Jezus czasem nie “zbeształ” Piotra mówiąc do niego: “Odejdź ode mnie szatanie”? Albo jak wpadł do świątyni i zaczął wywracać stoiska kupców? Albo jak nazwał faryzeuszy plemieniem Żmijowym? Albo jak powiedział wprost, że mają diabła za ojca? Jezus był bezkompromisowy, nie owijał w bawełnę, nie był dyplomatem, powiedział, żeby nasza mowa była tak – tak, nie – nie.

     “Oczywiście Korwin nie powiedział, że jest za militarnym rozwiązaniem sprawy NA TYM ETAPIE. Znając go z jego wypowiedzi i dostepem do broni jestem pewny że będzie taką akcje popierał. Zresztą…czas pokaże, kto ejst chrześcijaninem”
     A no widzisz, dopowiedziałeś sobie.Korwin mówi i robi wszystko, żeby krew się nie lała, więc czemu go posądzasz o to? Biblia mówi wyraźnie, żeby nie posądzać pochopnie.I chciałbym ci przypomnieć, że pacyfizm został wymyślony po to, by swobodnie mordować sprawiedliwych.

     1. ej kolego nie naciagaj sobie 🙂 Szatanie bo szatan przemawial przez Piotra. Jak mozna porównac per szatanie ze smieciem ludzkim. Gdzie tu znak równości. Wielu muzułmanów się nawraca. Nazywając ich śmieciami tylko prowokuje a nie okazuje miłość.

      Widze, że jestes zakochany w Korwinie. Jak każda miłość romantyczna minie Ci to jak i mnie minęła.

      1. Ale było to mocne stwierdzenie.A inne przykłady? “Wielu muzułmanów się nawraca” i znowu przekręcasz i sobie dopowiadasz.Korwin nie mówił o WSZYSTKICH muzułmanach, tylko o ludziach, którzy przyjeżdżają na zasiłki, nie chcą pracować, robią burdy i tak dalej.Chwali muzułmanów np. z Arabii Saudyjskiej, u których są widoczne jakieś pozytywne cechy.Oj, adminie, obawiam się, że jak sobie kogoś upatrzysz to znajdziesz na niego wszystko.I o jakiej “miłości” mówisz? Popieranie jakiegoś polityka to “miłość”? Chce Ci również przypomnieć, że za trochę ponad miesiąc są wybory parlamentarne i ktoś tym krajem będzie rządził i wole, żeby był to Korwin niż PiS, PO albo ktoś inny z tej pookrągłostołowej, katolickiej bandy.

      2. Palnar.

       Ja też przeszedłem ten okres fascynacji Korwinem. Jego postulaty są głoszone przez tzw. austriacką szkołę ekonomii, która z Austrią nie ma nic do czynienia, powinna się nazywać ‘żydowską szkołą ekonomii’, bo właśnie tacy ludzie ją sponsorują, a tutaj już się zapala zielona lampka w głowie.

       Korwin mówi o prywatyzacji, ale słowem nie wspomina o powrocie druku pieniądza w polskie ręce – obecny NBP jest w łapach żydowskich bankserów. Nic się nie zmieni, bo Korwin, jak i ta cała ‘szkoła’ broni międzynarodowego [czyli żydowskiego] kapitału opartego na długu.

       Czy zdajesz sobie sprawę, że NIE MA MOŻLIWOŚCI spłacenia wszystkich długów, bo nie ma tyle pieniędzy w systemie?

       Trzeba mieć klapki na oczach, żeby wierzyć, że jakis polityk może coś zmienić.

       1. Chociaż moja wypowiedź trochę nie na temat. Korwin używa takich zwrotów, żeby jakoś zwrócić uwagę na siebie. Widzieliście, jak tym lewakom oczy wyszły na wierzch. Posiadanie broni i kara śmierci mogą być wykorzystane w walce z wrogami systemu, bo kogoś niewygodnego wrobić w morderstwo, a potem wyegzekwować ‘należną’ karę, tzw. usunąć szkodnika. Socjal trzeba usunąć do tyle, żeby muzułmanie tu nie przyjeżdżali [najnowsze info – 90% uchodźców w Szwajcarii NIC NIE ROBI, tylko siedzi na zasiłkach]. Prywatyzacja wszystkiego, szkolnictwa niższego i wyższego, służby zdrowia, etc., czy jakieś DOBRE siły mogą wygrać prywatyzację? POLSKIEJ klasy średniej nie ma, jest biedota i elita, która polska raczej nie jest. Więc do kogo by to wszystko trafiło? Chyba do pewnej poszkodowanej nacji 😉

       2. Korwin przede wszystkim opiera się na nobliście Miltonie Friedmanie, zadeklarowanym Żydzie i “o dziwo” ten Żyd radził Polakom, żeby wszystko sprzedawali Polakom po dobrej cenie a nie cudzoziemcom.I tak też chce Korwin, ale ludzie woleli słuchać “dobrych” Polaków pokroju Balcerowicza i mamy to co mamy…

      3. Nie trzeba być w kimś zakochanym, żeby bronić sensu wypowiedzi.

       Nie nazwał muzułmanów śmieciem ludzkim, tak samo jak nie powiedział że należy strzelać do górników ani nie chwali hitlera, czy do Ciebie nie dociera? Wielu stara się najeżdżać na Korwina, ale żeby chodź raz ktoś zrobił to w sposób logiczny ;|

 5. Katolicy zaczną się modlić do “jezusa” którego znają jako martwego przegrańca, bezsilne dziecko lub ciastko-boga. Czy to jest Jezus Biblijny? Gdyby katolicy mieli relację z prawdziwym Jezusem, czy mogli by być w systemie, który od swego początku zabija chrześcijan i wykrzywia ścieżki Biblii?
  katolicy modląc się do ICH “jezusa”, modlą się do antychrysta. Prawda boli.
  Drogi Piotrze, proszę, jeżeli tak bardzo Cię razi moja wypowiedź, zamiast ją cenzurować, odnieś się do niej argumentami. Biblijnymi. Proszę…

 6. Hymn o miłości – czyta Krzysztof Kolberger https://youtu.be/H5vgdr_Vt4E.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: