Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korwin: Europa już nie żyje. I nie chodzi o to, że przyszli muzułmanie. Europa została zlikwidowana przez najście laicyzmu

Bez względu jakie ma Korwin intencje ta wypowiedź wydaje sie prawdomównie bohaterska w obliczu kłamstw jakie serwują nam media głównego nurtu i myślę, że nie będzie to nie chrześcijańskie jeśli użyje określenia “ścieki” głównego nurtu. Skoro Jezus mówił o chwastach mając na myśli czas żniw, to to co serwują nem media jest ściekiem medialnym.

 

“”Europa już nie żyje. I nie chodzi o to, że przyszli muzułmanie. Europa została zlikwidowana przez najście laicyzmu. Kultura europejska była oparta na wartościach chrześcijańskich, generalnie rzecz biorąc. Można było być ateistą, ale jednak obchodziło się Boże Narodzenie, każdy przeglądał się w chrześcijaństwie. A w chwili obecnej mamy Europę zlaicyzowaną. Nic więc dziwnego, że muzułmanie wierzący z Boga wchodzą w to jak w masło. Bo naród, który wierzy w Boga, wierzy, że po śmierci czeka na człowieka raj, jest gotowy w obronie Ojczyzny umrzeć. A jeżeli ktoś nie wierzy w życie pozagrobowe, to nie będzie ryzykował, nie będzie się narażał.””

Pomijając rację wypowiedzi idola studentów, tak na marginesie  jestem niesamowicie ciekaw jak zareaguje Korwin na przybycie antychrysta.

 

Kto wie może jest to ten czas, kiedy przyjdzie super polityk błogosławiony jednocześnie przez islam, Żydów i krk i rozwiąże problem z uchodźcami, kryzysem i wojnami. to będzie właśnie ostatni antychryst, ostatni dyktator świata mający władzę i moc od samego Szatana.

Updated: 13 września 2015 — 10:22

14 komentarzy

Add a Comment
 1. mi się wydaje ze krowin się nie zdziwi, pamiętam taki wywiad który oglądem z nim jeszcze przed wyborami i on jest chyba tego swiadom bo mówił coś o człowieku co jak to powiedział “sami go wybiorą w odpowiednim czasie” tam jeszcze było coś o uni europejskiej w stylu “tam działają dziwne siły, nie jestem wstanie powiedzieć jakie..”

  szukałem pol dnia tego wywiadu ale jest tego masa na yt, może ktoś z was to pamieta.

 2. Hm.. taka myśl mi właśnie przyszła do głowy co do Antychrysta – fałszywego mesjasza.
  Czy jest możliwe by zniszczyć na przykład islam jako religię – wiarę w allaha w muzułmanach? Albo czy jest możliwe by zniszczyć prawdziwą wiarę w sercach w Jezusa Chrystusa? Próbowali przez 2000 lat bez skutku , więc oni o tym dobrze wiedzą. Wygląda na to, ze fałszywy mesjasz – pseudo wyzwoliciel światowy, wyznawców wszystkich religii będzie miał za zadanie zjednoczyć ludzkość (przy pomocy fałszywego proroka) bez względu na wyznanie pod jednym przywództwem obiecując w zamian “wieczny pokój” . Głównym, prawdziwym, ukrywanym celem będzie przygotowanie się do walki z Panem Jezusem Chrystusem. I tu będzie używał wszelkich podstępów, sztuczek fałszywych cudów etc by wyznawców wszystkich religii do siebie przekonać pod przykrywką tolerancji i miłości braterskiej według haseł w stylu – że wszyscy jesteśmy braćmi bez względu na wyznanie, orientacje seksualną itp. Ale wcześniej musi wydarzyć się coś strasznego – np III wojna światowa najstraszniejsza ale zarazem najkrótsza ze wszystkich tak by ludzie ze strachu, z rozpaczy będą w stanie uwierzyć we wszystko aby tylko ktoś zagwarantował im światowy pokój i dostatek w tym niesprawiedliwym świecie.
  To są tylko takie moje rozważania oczywiście, z którymi chciałam się z Wami podzielić 🙂

  1. Myśle tak samo, antychryst i jego drużyna będą zbawicielami ale tego świata doczesnego, materialnego, plus jakaś duchowość synkretyczna – co się każdemu podoba – bo przecież Bóg jest jeden a religii/dróg wiele 😉 – dużo nawet chrześcijan tak rozumuje, kategoriami – wierz w to co ci daje korzyść, ulgę psychiczną etc dlatego zaprasza się imamów do budynków kościelnych np w niemczech, ekumenizuje z buddyzmem itd – wszystko to wynika z odrzucenia obiektywnego charakteru prawdy, i rozwodnienie Słowa Bożego do ludzkich koncepcji. Bóg kiedyś nie oszczędzał Izraela za takie cudzołóstwa duchowe.
   Taką dobrą myśl słyszałem, że nauka może się związać z duchowością ale okultystyczną, potrzeba tylko jakiegoś impulsu, epokowego odkrycia, i tutaj idea kosmitów, ojców ludzkiej rasy pasuje doskonale.

   1. Właśnie.. zapomniałam jeszcze wspomnieć o ateistach.. Przecież jak widzimy papież przekonuje do siebie już nawet ich a więc nieważne w co wierzysz lub nie wierzysz – ważne, że uznasz i uwierzysz a zarazem oddasz hołd, cześć , pokłonisz się “wyzwolicielowi” tego świata co pociągnie za sobą oddanie czci samemu władcy ciemności.

    1. Tylko jest jeszcze inna sprawa.. Chodzi o zniszczenie Nierządnicy wraz z upadkiem całego Babilonu Wielkiego a czymże jest Babilon Wielki jak właśnie nie zlepkiem wszystkich światowych religii? Według tego wychodzi na to, że ten kto je zjednoczy nie będzie Antychrystem czyli ostatnim królem który przecież właśnie ma zniszczyć Babilon Wielki z woli Boga i po czym dopiero obejmie światową władzę…
     No tak.. to byłoby jak na razie tyle z mojej strony w tym temacie 🙂
     Czuwajmy, módlmy się, głośmy Prawdę i nie dajmy się zwieść..

     1. tak, każdy punkt widzenia, czy to duchowy czy antyduchowy ma swoje dogmaty, dlatego muszą uderzyć głębiej, tak żeby zadowolić wszystkich, i tutaj następny krok ewolucji z pomocą jakichś kosmicznych braci na przykład

  2. Też tak myślę.

 3. Znalazłem jeszcze coś ciekawego w tym wywiadzie:
  “Albo odrodzenie chrześcijaństwa, albo powstanie NOWEJ RELIGI EUROPEJSKIEJ, albo przyjdą muzułmanie”
  Korwin przewiduje, że być może powstanie “nowa religia europejska”. My już wiemy, że religia ta będzie nie tylko europejska, ale też światowa.

 4. Wydaje mi się że Jonasz Koran-Mekka 😀 racjonalizuje, patrzy w kategoriach pragmatycznych, nie duchowych.

 5. Następny “przypadek”:
  niewiasta z objaw Jana 12 – Izrael “Miałem znowu sen:
  oto słońce, księżyc i jedenaście gwiazd kłaniało mi się.” I Mojż.37:3-9

  wonder woman – ma orła, feniksa na klacie, grana przez aktorkę z Izraela, bohaterka nazywa się Diana Prince – połączenie z .. Diana księżniczka, matka Williama która przypuszcza się że zginęła w zamachu, bo rodzina królewska jej nie lubiła, a słynny news podawał że książe Karol pochodzi z rodu Draculi, którego nazywa się też smokiem, dragonem, czyli smok (rodzina królewska) atakuje niewiastę (Dianę) jak obraz z obj. Jana 12,

  ładnie się koordynuje symbolicznie

 6. Synagoga szatana chce zniszczyć naród wybrany Boga. Nie doczekanie ich!

 7. KULT “Czekając Na Królestwo J.H.W.H.” https://youtu.be/dQxCtShIOb4.

 8. Notorycznie prześmiewcze wtrącenia o tym człowieku to są te wibracje którymi chcesz nas karmić, czy pasują one raczej do strony ciemnej?
  A to jemu zarzucasz brak miłosierdzia.

  1. co tu jest przesmiewczego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: