Bez względu jakie ma Korwin intencje ta wypowiedź wydaje sie prawdomównie bohaterska w obliczu kłamstw jakie serwują nam media głównego nurtu i myślę, że nie będzie to nie chrześcijańskie jeśli użyje określenia “ścieki” głównego nurtu. Skoro Jezus mówił o chwastach mając na myśli czas żniw, to to co serwują nem media jest ściekiem medialnym.

 

“”Europa już nie żyje. I nie chodzi o to, że przyszli muzułmanie. Europa została zlikwidowana przez najście laicyzmu. Kultura europejska była oparta na wartościach chrześcijańskich, generalnie rzecz biorąc. Można było być ateistą, ale jednak obchodziło się Boże Narodzenie, każdy przeglądał się w chrześcijaństwie. A w chwili obecnej mamy Europę zlaicyzowaną. Nic więc dziwnego, że muzułmanie wierzący z Boga wchodzą w to jak w masło. Bo naród, który wierzy w Boga, wierzy, że po śmierci czeka na człowieka raj, jest gotowy w obronie Ojczyzny umrzeć. A jeżeli ktoś nie wierzy w życie pozagrobowe, to nie będzie ryzykował, nie będzie się narażał.””

Pomijając rację wypowiedzi idola studentów, tak na marginesie  jestem niesamowicie ciekaw jak zareaguje Korwin na przybycie antychrysta.

 

Kto wie może jest to ten czas, kiedy przyjdzie super polityk błogosławiony jednocześnie przez islam, Żydów i krk i rozwiąże problem z uchodźcami, kryzysem i wojnami. to będzie właśnie ostatni antychryst, ostatni dyktator świata mający władzę i moc od samego Szatana.