Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Programowanie graczy na 23.09.2015 w grze “Heroes of Newerth”

Na tabliczce, która widzicie jest napis po angielsku “Nowa Ziemia”.

Czekamy najpierw na 13/14 września, a następnie na 23 września 2015.

Myślę, że ten 23 september 2015 to jest jakieś święto satanistów i to znacznie większe niż 9/11.

To nie jest tak, że oni chcą aby wszyscy o tym wiedzieli. Gdyby tak chcieli, to TVN, CNN itd na okrągło by o tym mówili. W Polsce prawdopodobnie 99,9% społeczeństwa nie wie o tej dacie 23.09.2015.

Spytajcie dziadków, ciotki, znajomych z pracy czy coś wiedzą. Będzie to rzadkość.

Gdybym miał sam ocenić, to jestem pewien, że tego dnia coś ważnego się wydarzy. Myślę, że chyba jest niewielkie prawdopodobieństwo, aby nic sie nie stało.

Tak czy owak jesteśmy ostatnim pokoleniem przed przyjściem Jezusa.

Updated: 12 września 2015 — 09:58

76 komentarzy

Add a Comment
 1. i jeszcze te smocze skrzydła i miecz – vide 2gi jeżdziec z objawienia Jana,
  W grze wolfstein new order – bohater trafia do obozu nazistów którym udało się opanować całą ziemię, i dostaje na przedramię napis, znamię “04 1515..” fot ISIS – dla isis, dla izydy

 2. Co sądzicie o czuwaniu ?? Na czym wg was ono polega ??

  ja wiem że czuwać można nawet w kompletnym odcięciu od świata zewnętrznego. Załóżmy że jakichś chrześcijanin z powodu np wypadku, czy jakiegoś innego zdarzenia ląduje na bezludnej wyspie. Nie ma żadnego kontaktu ze światem – czy może czuwać tam czy nie ??

  Dla mnie oczywiście jak najbardziej może czuwać. Natomiast jakichś chrześcijanin żyjący pośród świata, z dostępem na bierząco do informacji i śledzący je i widzący te różne zdarzenia, może nie czuwać. Bo czuwanie polega moim zdaniem na czymś innym innym niż większości się wydaje, …. ale co wy sądzicie na temat czuwania ??

  1. Ellis, wiem dokąd zmierzasz, więc dziwi mnie Twoja obecność ponowna zresztą, na tym blogu, który inaczej pojmuje czuwanie.

   1. Piotrku myślę, ż “elpis” ma też trochę racji podobnie zresztą jak Ty.. Oboje prawidłowo rozumiecie temat czuwania tylko trzeba oba myślenia wypośrodkować. Śledzić wydarzenia na świecie – owszem ale trzeba uważać aby się w tym nie zatracić, bo wówczas zamiast odżegnać się od świata będziemy w nim dalej tkwić, żyć nim a przecież my należymy już do Pana Jezusa Chrystusa 🙂

    1. Stawiam sprawę prosto.
     Owszem, ktoś zmuszony żyć w odosobnieniu będzie inaczej czuwał lub wcale.

     Natomiast jak ktos uważa, ze my tutaj zbyt się interesuje my to niechaj:

     1. Przestanie czytać blog
     2. Niech niue ogląda TV, nie czyta portali informacyjnych, nie słucha radia

     Wtedy uznam, że to człowiek konsekwentny z charyzmą, wsluchujacy się w glos Boga.
     Jeśli jest inaczej, to jest zwykłym hipokrytą.

 3. https://www.youtube.com/watch?v=tQRNqc5H1ho

  Odcinek 09 sezonu 23 Simpsonów wskazuje na Cern.

  (Posąg boga zniszczenia Shivy stoi przed budynkiem w Genewie – zwróćcie uwagę na 0:32,dalej coś na wzór porwania – Lisa dostaje zaproszenie do wjazdu po linie)

  Newerth to miejsce pochodzenia bohaterów gry Heroes of Newerth.

  Nowa Ziemia = New Earth

 4. Witam was drodzy czytelnicy bracia i siostry mam prosbe do was sprawa jest następująca.. Kolega z pracy zapytal mnie dzis skad na ziemi wzielo sie tyle ras tzn biali czarny chinczycy itd skoro wszyscy pochodzimy od Adama i Ewy . Wiem ze mowil o tym Kent Hovind z ktorys filmow moze wiecie w ktorym? Moze macie jakies inne materiały chce dac dobra odpowiedz wiec serdecznie prosze o pomoc. Pozdrawiam w Naszym Panu Jezusie Chrystusie

  1. m.in. przystosowanie środowiskowe, wpływ klimatu, żywności etc
   kiedyś był taki filmik o tym, moze ktoś pamieta?

  2. W tym filmiku chyba było to też wyjaśnione:

  3. W tym wykładzie poruszana jest kwestia ras.

   1. przepraszam w tym wykładzie
    https://www.youtube.com/watch?v=VSGiYHqbNRI
    od dokładnie 1:51:38
    Przepraszam

    1. 1 teoria_ Adam i Ewa mieli jasnobrazową skórę i spłodzili ludzi o wszelkim kolorze skóry (kwestia ilości melaniny w skórze)- przypadki czarnsokórych, kt mają dzieci o jasnym kolorze skóry

     2. teoria- Kain jako znak otrzymał czarny kolor skóry. (teoria nazwana przez Hovinda jako głupia)Kolor skóry jako przekleństwo.

     3. Czarny kolor skóry jako przekleństwo został nałożony na Kanaana 9wnuka Noego i to on go przeklął). Biblia 2krotnie mówi, że bedzie on sługą Sema.

     4 teoria jedyna logiczna mówi, że przyczyną była wieża Babel- rdz 10:5- zostali -podzielony wg krajów języków i plemion w narodach swoich. Przebywanie i wiązanie się tylko z członkami tej samej grupy powoduje wykształcenie charakterystycznych cech fizycznych np. Habsburgowie- specyficzna uroda.

     Rdz 10:32 mówi, że ludzie po potopie zaczęli różnić się nie tylko językami.
     Noe miał 3 synów Sema, Hama i JAfeta
     Potomkowie Jafeta byli Europejczykami,
     Afrykańczycy są potomkami Hama(dzieci Hama wyemigrowałay do Egiptu)
     Sem jest ojcem mieszkańców dalekiego wschodu.

     1. W księdze Henocha (nie uważam ją za kanon, ale uważam, że ma kilka interesujących informacji, które nie przeczą temu co jest w Piśmie) jest jakby opowieść – proroctwo, gdzie jest nieco na temat kolorów skóry.

 5. Krach wybuchnie w ktoras z tych dat to pewne ewentualnie 7 pazdziernik , to tez wazna data wtedy to wojska USA weszly do Afganistanu. To tyle na ten rok . Moze jeszcze jakies zamachy terrorystyczne albo cos .

 6. Nie jestem prorokiem ale coś mi się wydaje że w tym roku jeszcze nic się nie wydarzy . Mogę się mylić . Napewno bardziej pogłębisię kryzys który jest podtrzymywany jak bańka przy życiu od 2008 roku i który nie pękł . I ludzie coraz bardziej będą sfrustrowani . Bo wszyscy muszą bardziej zacidkać pasa . A teraz jeszcze wysyp uchodźców który jest zaplanowany od dawien dawna i ludzie powoli się budzą że ciś jest nie tak . Ale muśi minąć jeszcze troszkę czasu aby poznali prawdę o planie wymordowania chrześcijan którzy posługują się biblią i nie potrzebują do tego kościoła . A co do uchodźców to jeszcze jest ich za mało w Europie w stosunku do Europejczyków żeby mogli zrobić III wojnę . Sama mieszkam poza granicami polski i wiem co się wyprawia . Biali ludzie mają coraz mniej praw , nie otrzymują wystarczającej opieki od państwa natomiast muzumanom się wszystko należy . Biali ludzie uciekają z dużych miast bo islamiści wolą żyć w dużych aglomeracjach bo maja wszędzie blisko do szkół , sklepów , szpitali , centrów handlowych bo ośrodki komunikacyjne jeżdżą cały czas . Nie to co w małych wioskach liczących od 500 -set do 2000-cy mieszkańców . Tu w małych wioskach mieszkają tylko biali no może 3 rodziny muzułmańskie i każdego stać kupić sobie auto . Więc wszędzie ma blisko . A jak muzułmanin ma auto i bierze zapomogę od państwa to państwo nie udzieli mu jej bo każe mu sprzedać auto i wtedy bedzie miał kasę . Dlatego imigranci uwielbiają duże miasta . Ja do najbliższego sklepu mam 15 km a autobus jeździ 2 razy dziennie rano około 8 i popołudniu około 15 . Wojna muzumańsko – chrześciańska może zacząć się jak my biali nie będziemy mogli już nigdzie uciec bo muzumanuów bedzie wszędzie . ?

 7. Odbiegając od tematu. Polska i świat są już tak zadłużeni, iż tylko cud może je uratować od gospodarczej zagłady.

  1. tym cudem będzie wojna 😉 zawsze po takim zdarzeniu ludzie zapominają i chcą jak najszybszego wybawienia i zaspokojenia podstawowych potrzeb

 8. Chciałam się z wami podzielić tym oto wykładem. Dla mnie bardzo wzruszający, zwłaszcza po trudnych relacjach z najbliższymi.. Taka odskocznia od obecnego tematu 🙂

 9. Dziekuje wszystkim za pomoc☺

 10. Hasło synagogi szatana : Trzeba zrobić wszystko, aby nie było niczego.
  Ps. Ludzie są już tak zdemoralizowani, iż przyjmą Antychrysta z radością.

 11. Ludzie, nie mam sił do życia. Jestem żywym trupem… Chcę ze sobą skończyć. Nikomu na mnie nie zależy, dosłownie! Jestem nikim…

  1. Bogu zależy.
   Może Cię to nie pocieszy, ale tu jest wiele osób nie tylko samotnych, ale mających partnerów, a mimo to czują się samotni…Sam do nich należę.

   Każdy z nas jest na swój sposób nikim. Bóg przyszedł do chorych, a nie do zdrowych.

   Skąd jesteś Klaudia?

  2. Hej Klaudia, ile masz lat? skąd jesteś?

  3. Klaudia, ja mam tak samo. Trzymaj się, za jakiś czas będzie dobrze.

  4. Klaudio 🙂 Piotr napisał, że Bogu na tobie zależy i tak jest. On jest Miłością. Kocha Cię i nie pozwoli zrobić Ci krzywdy. Zaufaj mu i kiedy jest Ci źle krzycz głośno i proś o pomoc. Kiedyś tez nie widziałam sensu życia, czułam się samotna i nie kochana myślę więc, że wiem jak się czujesz. Jeśli pozwolisz aby On prowadził, z pewnością wyprowadzi cię na prostą, jasną drogę i zobaczysz jak piękne jest życie. Nie jesteś sama. Jezus zawsze jest blisko. Wiele osób czytających tego bloga sercem, myślami i modlitwą też będzie blisko.
   Posłuchaj – https://www.youtube.com/watch?v=zWpe9UdYsHw
   albo tego – https://www.youtube.com/watch?v=I3bF20wMy0Q
   Znajdziesz wiele pięknych, budujących utworów. Mnie kiedyś bardzo pomogły. Głowa do góry. Z Jezusem przejdziesz wszelkie próby.

  5. Witaj Klaudia

   Bogu na Tobie zależy.
   Jesteś Jego dzieckiem.
   Dla Niego nie jesteś niechciana.

   Postaraj się położyć nadzieję w Bogu a zobaczysz, że On wyciągnie Cię z tego… mówię z doświadczenia… ale nie obiecuję że nagle wszystko będzie super… lecz powoli zaczniesz widzieć sens i nadzieję.

   Proponuję byś rozejrzała się najpierw dookoła siebie i odcięła się od rzeczy, które mogą powodować “doła” – u mnie było to czytanie horrorów, wyszukiwanie teorii spiskowych(i nakrecanie się w strachu),toksyczni znajomi,itp. już samo odcięcie się od takich rzeczy powinno trochę pomóc. Na początku jest bardzo trudno , bo wydaje się że nic a nic się nie zmienia. Trzeba zacisnąć zęby, modlić się cały czas i poznawać Pismo. Po jakimś czasie zaczynasz czuć się umocniona wewnętrznie i zaczyna być już tylko lepiej.

   Co do samotności ja też często czuję się samotna…zrezygnowałam, odcięłam się od znajomych bo nie chcę robić tego czego Bóg nie aprobuje..Niestety w tym świecie jeśli kochasz Boga to masz pod górkę…ale wiesz, co jest naprawdę ważne..to żeby Bogu się podobać..to jest warte wszystkiego choć jest bardzo ciężko nieraz

   Polecam Tobie bardzo ten wykład Chucka Misslera o odrzuceniu:
   https://www.youtube.com/watch?v=qsKz-QBJzxM

   Pozdrawiam cię kochana, proszę cię walcz

   1. *przepraszam to Derek Prince

  6. Klaudio trzymaj się z całych sił Jezusa, on nikogo nie odrzuca tylko cierpliwie czeka i jest cały czas blisko.Jezus uleczy Cię i da Ci siłę do walki.Będziemy modlić się o Ciebie.

 12. Klaudia mi na Tobie zalezy 🙂 .

 13. Mieszkam we Wiedniu, to miasto mnie zniszczyło totalnie… Przyjechałam tu po 18 roku życia, żeby pomóc matce alkoholiczce bitej przez konkubenta i do pracy… Mija 5 lat, a ona dalej pije, a ja się zgubiłam…

  1. napisze do Ciebie maila

  2. Klaudia, jesteś tu, z nami, to już ogromny krok 🙂 Czasem trzeba przejść długą wędrówkę, aby zrozumieć jak wspaniały jest Bóg i jaki niesamowity ma plan dla nas. Nie będę pisać o swojej przeszłości bo to również patologia. Obecnie jestem w trakcie tej drogi, czuję i widzę jej efekty. Jestem pewna, że dla większości z nas ta wędrówka nie należy do przyjemności, jednak tak musi być, aby Jezus mógł zaistnieć w nas! Pomodle się za ciebie

   1. Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Wciąż walczę, ale przychodzą te momenty…
    Od około 2 miesięcy intensywne jak nigdy.
    Dziękuję za maila, odpiszę jak będę miała chwilę prywatności.

 14. Patologia jak się patrzy…

  1. Proponuje się pomodlić za mamę Klaudii aby nasz Pan wypedzil z niej tego demona picia a tym samym podniósł nasza Klaudynkę.

   PS. Mam córkę Klaudię.

  2. Klaudio. Wiem, co to alkoholizm bliskiej osoby i uzależnienie od narkotyków innej bliskiej osoby. Wiem jak ciężko funkcjonować w takim otoczeniu i atmosferze. Znam myśli i uczucia z tym związane. Wiem także, że u Boga wszystko jest możliwe. Czasami trzeba tylko czasu, aby wszystko wróciło do normy i poukładało się . Zaufaj Jezusowi, pozwól Mu się prowadzić a ujrzysz cuda w swoim życiu. Niech Cię Bóg strzeże i da Ci siłę do walki o to co dobre.

  3. Klaudio kochana właściwie to już nic nie muszę dodawać do słów braci i sióstr powyżej. Wiem , że na pewno Tobie ciężko i łatwo jest mówić ale prawda jest taka , że nie jesteś sama. Tak jak Magdalena napisała gdy jest Tobie bardzo źle krzycz, płacz, proś zwracając się jak najczęściej do Boga Ojca w imię Pana Jezusa Chrystusa – On Cię nie opuści nawet jeżeli czasem myślisz , że jest inaczej , bo spotyka Cię tyle złego. On na pewno planuje dla Ciebie coś wspaniałego..
   My też jesteśmy z Tobą 🙂

 15. Czy ktos oprocz mnie tez czuje napiecie przed jutrzejszym swietem Rosz Haszana? 🙂

  1. ja czuję, choc wiem, że może się nic nie wydarzyć nawet i w poniedziałek.
   Ta data może miec wymiar symboliczny bo przecież nigdzie nie jest powiedziane, że od północy cos się stanie za tydzień a może w październiku…

   Tak a propos to miałem napisać, że jestem od wczoraj dziwnie wyciszony. Na ogół robię wiele rzeczy na raz ale jakoś jestem spokojny i czas wolno mi idzie..

   1. Ja też cisza,spokój typowy relaks mimo przeziębienia.Chwała Bogu za was wszystkich.

   2. Ciesze sie, ze nie jestem w tym odczuciu odosobniona. I oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego, ze moze ale nie musi sie nic wydarzyc. Jednak nadzieje mam. 🙂
    Oraz: popraw mnie prosze, Piotrze, jesli cos zle zrozumialam. Swieto Rosz Haszana trwa dni i rozpoczyna je zachod slonca? Wg obliczen w Izraelu nastapi o godzinie 17:50, czy u nas bedzie wtedy 19:04?

    1. Izrael względem Polski jest o około godzinę do przodu. Więc jeśli tam ma być o 17:50 to tutaj będzie o około 16:50 🙂

  2. Napięcie jakie czuję przed 23 września stłumiło całkowicie napięcie przed dniem jutrzejszym 😛

 16. To jest strach . 🙂

  1. No cos Ty, Bracie! Jaki strach! Podekscytowanie i cicha radosc. 😉

 17. Co ma się stać 13 września (jutro)?

  1. Załamanie giełdowe.

    1. A teoria Scottiego C. o pochwyceniu? 🙂

  2. Palnar obejrzyj sobie odnośnie 13-ego i shemitah(ktoś podawał tego linka jakiś czas temu):

 18. Witaj , Palnar
  Wszystkie domysły opierają się na datach świąt żydowskich.Jutro wypada święto Rosz Ha-Szana,czyli Święto Trąb.Powstało dużo teorii na ten temat – od kryzysu ekonomicznego,przez wojne,po porwanie Kościoła.Zwieńczeniem świąt będzie krwawy księżyc – 28.09

  https://www.youtube.com/watch?v=F17ffKKkr5I

  Cztery krwawe księżyce – Tetrada 2014 – 2015, Ostrzeżenie

 19. Jeśli nastąpi krach to mogą wybuchnąć rozruchy a do akcji wkroczą służby…

 20. Filmik z innej perspektywy apropo września 2015:
  https://youtu.be/4y9zK9_pEnM
  Używa terminu ‘globalna świadomość’, czyli zalatuje New Age, ale to pewnie dlatego, że stara się być wielostronny i żyje światem.

  Aczkolwiek jestem zdania, że jeśli nic się nie wydarzy we wrześniu/październiku co miałoby jakieś daleko idące skutki, efekty chociażby za kolejne kilka miesięcy to dużo może się zmienić w naszym pojmowaniu świata. To będzie mogło oznaczać prawie, że całkowitą dezorganizację czy przedefiniowanie tego co uznawaliśmy za prawdę. Brzmi to jeszcze straszniej niż owe wydarzenia. A wracając do tej ‘globalnej świadomości’ to coś w tym musi być, bo w ludziach wiele się zmienia wraz z postępem i są w jakiś sposób połączeni ze sobą, itp. (nie bez przyczyn mówi się też że jesteśmy ‘globalną wioską’), ale mniejsza. No cóż pozostaje nam czekać. Każdy szuka poczucia bezpieczeństwa, poczucia sensu. Nikt nikomu nie ma prawa tego odbierać. Powinniśmy być za miłością, dobrocią, uczciwością – to bycie pełnym, duchowym człowiekiem.

  Wszystko to co robimy, czym żyjemy to nieustanna kreacja. W końcu życie to kreacja.
  Staramy się pojąć ten dziwny świat, w którym coraz trudniej się odnaleźć, coraz bardziej jesteśmy indoktrynowani, inwiglowani, zastraszani, programowani.

  Zastanawiające jest też to co autor filmiku powiedział, że może to być programowanie (w nas strachu?).
  Tak naprawdę każdy stara się pojąć świat w sposób logiczny z uwzględnieniem tego, że jest on stabilny, stały (niestety nie jest, m.in dlatego że wydarzeń więcej, dezinformacji wiele, itd.). Tworzymy pewne wzorce, schematy, pojęcia.
  Później nie wiedzieć czemu coś ulega destrukcji i znowu zastanawiamy się czemu. Fajnie by było jakby wszystko było przejrzyste, prawdziwe, proste. Ale nic takie nie jest, w sumie nawet najprostsza rzecz.

  No cóż narazie czekamy, czuwamy…

  Ja mam nadzieję teraz tylko w Bogu chrześcijańskim, tym Prawdziwym (bo cóż może być prawdziwsze?)
  Co nas ochroni ode złego, od tego świata? Kiedy się to wszystko skończy? Dobre pytanie, na które tylko Biblia, Bóg odpowiada. Nie sądzę, żeby ten stan rzeczy, nierównowagi i chaosu był normalny, bo po prostu jesteśmy teraz próbowani, testowani, czy jesteśmy zdatni do Nowego Świata, Nowej Ziemi. Wszystko zmierza ku końcowi, świat żyje już w takim napięciu, że to nie jest możliwe, żebyśmy tak długo podziałali dalej.
  Trzymajcie się wszyscy Bracia i Siostry oddani Prawdzie, Bogu. Napiszę wam coś. W tym świecie nie zamieszkamy, ale w tym świecie przejdziemy próbę, żeby później z Bogiem zamieszkać w Nowym Świecie. Czyli inaczej mówiąc tutaj jeśli nie będzie interwencji Bożej w danym momencie, to żyjemy dalej próbą. Bez Boga ten Babilon nie upadnie, a my nie żyjemy w starych czasach, kiedy było ‘w miarę’ normalnie, a z drugiej strony człowiek wtedy niezbyt myślał, żył bardziej w kłamstwie, ale i spokoju. Po prostu jest coraz gorzej i nie będzie lepiej, jedynie za sprawą Bożą będzie… A te czasy to dowód na to, że ludzie muszą sobie zdać sprawę z kłamstwa, z tego że rządy szatańskie są kłamliwe, ułudne. W tym świecie pod egidą tych rządów, zwierzchności żyjemy w coraz większej iluzji i to się nie zmieni za sprawą tego świata i jego władców, sług.

  1. kłopoty tego pana z literką “r”, nazwisko Bazgier, w logo krzyż maltański

   1. Mi się saturn bardziej rzucił w oczy co też jest podejrzane, ale mniejsza.

    1. saturn swoją drogą,
     Nikt z nas na datę sie nie nastawia. Po prostu czuwamy. Kiedyś oglądalismy telewizje i ona byla zrodlem informacji. Teraz jest nią internet.

     Z tym czlowiekiem sie o tyle nie zgodze, ze np date 2012 znal caly swiat, ale 23.09.2015 nikt prawie nie zna. Powiedzmy ze z 20% internautow, a z kilka procent Polakow w sumie o ile tyle.

     Oni mają ciekawe komentarze np ten:

     https://www.youtube.com/watch?v=hSP2TO2rpds

     I tj podejrzane. Ktos z krzyzem maltanskim, saturnem itd mowi o prawdzie.

     Moze Illuminati ta data 23.09 chca osmieszyc chrzescijan poszukujacych prawdy a moze cos sie wydarzy. Ja stawiam na to ze cos sie wydarzy, ale moge sie mylic. Prorokiem nie jestem…

     Czekamy cierpliwie. Na początek, jestem ciekaw gieldy w poniedzialek.

     ps

     nie rozpowiadajmy znajomym o 23 wrzesnia bo mozemy sie osmieszyc.

     1. Mnie zastanawia to czy podobnie było z WTC jak z wrześniem 2015. Tzn. teraz chyba więcej ludzi wie, a wtedy ktoś wiedział? Zdaje się od tych co przewidzieli to zdarzenie ktoś też wiedział, ale nie jestem pewien czy tak było. Podobnie z innymi teoriami dat, fora zniknęły, świadowie też. O ile da się to odszukać jakoś, ale nieistotne to teraz.

      Nie ma ludzi neultralnych świadotopoglądowo, każdy ujawnia swoje podejście, poglądy. Wielostronność lub tym podobne powodują wariacje umysłu, różne dziwne teorie, zakłopotanie. Najlepiej jak każdy się wypowie i mamy porównanie. Gorzej jak ktoś się myli, a uważa że myśli poprawnie, takich jest wielu. Bycie pomiędzy tymi podejściami, poglądami jest bardzo kłopotliwe.
      Więc czekamy na ostateczny koniec tego świata, rzadów Boga. Mój kolega ujął to tak: chciałbym poznać całą prawdę o wszystkim, co było kłamstwem, co było prawdą (oczywiście myslał o czasach już po świecie rządzonym przez szatana).

     2. Rozpowiadanie o 23 nie musi być złe, zależy od przekazu, wypowiedzenia tego, sposobu. Ale każdy się przekona na własnej skórze.

  1. detmold, ktory Ty jestes rocznik? dajesz linki do utworow z pocz lat 80ych

   1. Lubie dobre teksty. 1991

    1. niebywałe..
     Jest między nami różnica 20lat a Ty słuchasz tego co w molich czasach młodości słuchano 🙂

     Ja słuchałem m.in tego:

     https://www.youtube.com/watch?v=TroenoOkXHo

     to puszczałem mojej żonie, kiedy się zaczęła buntować :-), a ja nie narodziłem sie jeszcze na nowo :

     https://www.youtube.com/watch?v=nq9XcAtGvOc

     https://www.youtube.com/watch?v=TtZv3OwpZOA

 21. Sie wydarzy chlopie nie ma innej opcji . Kazda szmita cos wnosila ze soba ta bedzie szczegolna bo to byc moze juz ostatnia szmita to ona najbardziej zatrzesie swiatem .

 22. Posłuchajcie tego utworu, wydaję się być w sam raz na wrzesień 2015 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=dUcWiRwtUxw

  Widziałem domy o milionach okien
  A w każdym oknie czaił się ból
  Widziałem twarze, miliony twarzy
  Miliony masek do milionów ról

  Ciemny tłum kłębił się i wyciągał ręce
  Wciąż było mało i ciągle chciał więcej
  I wciąż nie starczało, ciągle było brak
  Ciągle bolało, że ciągle jest tak

  Strach nie pozwalał głośno o tym mówić
  Strach nie pozwalał kochać się i śmiać
  Strach nakazywał opuścić w dół oczy
  Strach nakazywał cały czas się bać

  Mieszkańcy miasta i przyjeżdżający
  Tacy zmęczeni i tacy cierpiący
  Przeklinający swój codzienny los
  Słyszałem także taki głos

  |
  Jeszcze będzie przepięknie |
  Jeszcze będzie normalnie | x3
  Jeszcze będzie przepięknie aaa…

  Ciemny tłum kłębił się i wyciągał ręce
  Wciąż było mało i ciągle chciał więcej
  I wciąż nie starczało i ciągle było brak
  Ciągle bolało, że ciągle jest tak

  Jeszcze będzie przepięknie.

  „Oto idzie z obłokami i ujrzy go wszelkie oko i ci, którzy Go przebili i narzekać będą przed nim wszystkie pokolenia ziemi. Tak. Amen.” (Obj.1,7)

  1. Faktycznie idealny utwór na wrzesień i odzwierciedlający obecny stan ludzkości, ziemi.

  2. Lato przychodzi i przemija
   Niewinność nie może trwać
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy
   Tak jak odszedł mój ojciec
   Siedem lat minęło tak szybko
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy

   Znów nadchodzi deszcz
   Spadający z gwiazd
   Ponownie przesiąknięty moim bólem
   Staje się tym, czym jesteśmy
   Chociaż moja pamięć odpoczywa
   Nigdy nie zapomni co straciłem
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy

   Lato przychodzi i przemija
   Niewinność nie może trwać
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy
   Znowu uderzmy w dzwony
   Tak, jak kiedy zaczęła się wiosna
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy

   Znów nadchodzi deszcz
   Spadający z gwiazd
   Ponownie przesiąknięty moim bólem
   Staje się tym, czym jesteśmy
   Chociaż moja pamięć odpoczywa
   Nigdy nie zapomni co straciłem
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy

   Lato przychodzi i przemija
   Niewinność nie może trwać
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy
   Tak, jak odszedł mój ojciec
   Dwadzieścia lat minęło tak szybko
   Obudź mnie, gdy wrzesień się skończy x3

 23. Boże obietnice dla nas:

  “A kiedy odejdę i przygotuję wam miejsce,
  przyjdę znowu i zabiorę was do siebie,
  abyście i wy tam byli, gdzie Ja jestem.”
  Ew. Jana 14,3

  “A gdy za odchodzącym uporczywie patrzyli w niebo,
  wtedy stanęło przy nich dwóch ludzi na biało ubranych,
  którzy powiedzieli: <>”
  Dzieje Ap. 1,10-11

  “(…)tak i Chrystus (…)ukaże się po raz drugi
  już nie w związku z grzechem,
  ale dla zbawienia tych,
  KTÓRZY PILNIE GO WYCZEKUJĄ”
  Hebr. 9,28

  1. ojj cytat zjadło

   „A gdy za odchodzącym uporczywie patrzyli w niebo,
   wtedy stanęło przy nich dwóch ludzi na biało ubranych,
   którzy powiedzieli: Galilejczycy, czemu stoicie, patrząc w niebo? Ten Jezus wzięty spośród was do nieba przyjdzie w taki sam sposób, jak go widzieliście odchodzącego”
   Dzieje Ap. 1,10-11

 24. A co sądzicie o statui wolności? Czy to nie bałwochwalstwo? W czasie jednej szmity zostały zniszczone 2 największe budynki w USA – WTC, to może teraz czas na statuę wolności?

  1. Admin kiedyś dodał na forum taki filmik gdzie koleś opowiadał o tym, że jego córka i on mieli sen o porwaniu. I w tym śnie było m.in. o tym że statua wolności, znajdowała się pod wodą, albo została zwalona.

   Taka ciekawostka, o ile można wierzyć snom.

 25. Czy jeśli zgrzeszę,to staję się od razu przeciwnikiem,nieprzyjacielem Boga mimo,że należę do Jego rodziny? Ostatnio upadam przez grzech nieczystości,walczyłem i wygrywałem i nie wiem co mnie do tego skusiło.Widzę teraz jak siebie samego przez to niszczę…,nie modlę się do Niego,po prostu nie wiem co mam robić dalej w naszej relacji..

  1. Walcz, po prostu walcz. Bóg nie pozwala zniszczyć wszystkich grzechów od razu i ma to uzasadnienie w Biblii.
   Proś Jezusa, rób posty.

  2. Kiedyś washer mowił o tym w swoim kazaniu. Taką prawdziwą postawę chrześcijańską jaką byśmy chcieli mieć, po prostu ideał osiąga się po latach zmagań, starań, masie upadków… Bóg cały czas pracuje nad Tobą i twoimi grzechami. Ufaj Mu. jedyne czego nie wolno to poddawać się.

 26. Jeśli chodzi o przeczucia, to ja tak miałem w piątek. Uciąłem sobie drzemkę koło 16-tej a obudziłem się o 23-ej i wtedy jak się obudziłem, to czułem w kościach i miałem takie silne przeczucie, że porwanie lada chwila. Nawet przez okno wyglądałem.

  Teraz dzisiaj tego nie mam. Nie przeczuwam nic.

  Ale nawet jak się nic nie stanie dzisiaj, to się nie ma co załamywać, do końca Września jeszcze 3,5 tygodnia 🙂

 27. Sie stanie krach finansowy bedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: