Dawno temu, bo ok 7 lat temu przeczytałem gdzieś, że tam gdzie szedł kościół rzymski tam tuż za nim Żydzi. Teraz to jest oczywiste.

Nie było jednak takie oczywiste, że Żydzi są po tej samej stronie co Islam. Opisywałem kiedyś przypadek, kiedy ok 5 lat temu zatrudniłem pewną Żydówkę chcąc złamać stereotyp antysemityzmu. Była ona przekonana o mojej współpracy zawodowej z pewnym muzułmaninem właścicielem dużej firmy produkcyjno-handlowej. Owszem handlowałem z nim, ale ten gdy sie dowiedział, poprzez błąd pewnej kobiety w mojej firmie, że handluje także  z inną firmą, zabronił swym pracownikom sprzedawać nam towar, a miał dosyć oryginalny. W skutego jego zemsty, zostało nam na magazynie towaru na ok 15tys zł, który do tej pory leży.

No ale wracam do owej Żydówki. Tak więc jak dowiedziała sie ona, że ja jednak juz nie handluje z tym muzułmaninem, okradła mnie z towaru i juz więcej się nie pokazała i telefonów nie odbierała. Wtedy pojąłem, że Żydzi edomici, tak na prawdę idą politycznie i w diasporze z Islamem. Może nie na każdym szczeblu,  nie w każdym środowisku, ale ida razem.

Później miałem jeszcze kilka takich skojarzeń.

 

Teraz przejdzmy na płaszczyznę na wyższym poziomie.

Jak wiadomo większość rządów jest syjonistyczna, nie mylić z oddanymi Bogu Żydami wiernymi Torze a nie Talmudowi.

Świeże przykłady.

Otóż Pani Hajka Głundbaum, zabroniła w Warszawie protestować przeciwko sprowadzaniu uchodźców.

 

A teraz kto finansuje imigrantów do Polski:

http://wolnemedia.net/polityka/weidenfeld-finansuje-podroz-imigrantow-do-polski/

Gazeta Michnika:

 

Gazeta „Metro” nazywa organizatorów manifestacji przeciwko imigrantom „nazistami”

 

 

Jaka nacja rządzi UE przydzielając nam 12 tys uchodźców?

 

Kochani, oni sa sprowadzeni po to by wypełniła sie apokalipsa. Jaka jest ich ulubiona broń?

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/antychryst-nadchodzi.html

 

Co jest napisane w Księdze Objawienia 20.4:

(4) Potem ujrzałem trony, a na nich zasiedli (sędziowie), i dano im władzę sądzenia. Ujrzałem też dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli znamienia na czoło ani na rękę. Ożyli oni i tysiąc lat królowali z Chrystusem.

 

U Giriona i u Heńka Kubika znajdziecie info kto założył Islam.