ISRAEL.- Jak i kiedy rosnące siły państwa islamskiego mają skonfrontować się z siłami Izraela na Synaju? Od ubiegłego roku, to pytanie jest niepokoi  wywiad Izraela, który stara się zapewnić satysfakcjonującą odpowiedź.

Według najnowszych szacunków, siły EI w Synaju, który rozpoczął jako lokalny oddział Al-Kaidy, liczba waha się od dwóch do trzech tysięcy ludzi uzbrojonych w karabiny maszynowe i zaawansowanych pocisków przeciwpancernych.

Batalion izraelski o nazwie Karakal, złożony w 70% z kobiet, przygotowuje się do walki z hordą dżihadżystów.

Sytuacja wydaje się być poważna. Z jednej strony mamy konia trojańskiego w Europie w postaci tzw uchodźców, w wieku poborowym samych mężczyzn, przygotowanych do zabijania, a z drugiej Izrael jest przygotowywany do najazdu Islamistów.

Nie dawno czytałem, że aresztowano pewnego judaistycznego Żyda, za pobłogosławienie wody na wzgórzu świątynnym.

 

Dowódca batalionu Karakal  kapitan. Ksusha Levin mówi , że będzie jednym z pierwszych, aby powitać najbardziej brutalną grupę terrorystyczną na świecie. “Nie wiem, kiedy atak przyjdzie”, powiedział . “Jesteśmy silniejsi niż wróg, ale przygotowujemy się na najgorsze, i to w ekstremalnych sytuacjach.”

 

Czy nie przypomina Wam to scenę wkraczania Antychrysta?

 

Rozpoczęcie tego aktu zaczyna się od białego konia:

(2) I ujrzałem: Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk. Dano mu wieniec, a on, zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

 

Tutaj być może mamy odpowiedź:

 

http://detektywprawdy.pl/2015/06/06/antychryst-nadchodzi-cz-ii/

Poczytajcie również komentarze tego tekstu.

58 dni od 23.09.2013 Ryzyko wojny i zamieszek a następnie wkroczy książę “pokoju”….