Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izraelska armia przygotowuje się do walki z inwazją państwa islamskiego

ISRAEL.- Jak i kiedy rosnące siły państwa islamskiego mają skonfrontować się z siłami Izraela na Synaju? Od ubiegłego roku, to pytanie jest niepokoi  wywiad Izraela, który stara się zapewnić satysfakcjonującą odpowiedź.

Według najnowszych szacunków, siły EI w Synaju, który rozpoczął jako lokalny oddział Al-Kaidy, liczba waha się od dwóch do trzech tysięcy ludzi uzbrojonych w karabiny maszynowe i zaawansowanych pocisków przeciwpancernych.

Batalion izraelski o nazwie Karakal, złożony w 70% z kobiet, przygotowuje się do walki z hordą dżihadżystów.

Sytuacja wydaje się być poważna. Z jednej strony mamy konia trojańskiego w Europie w postaci tzw uchodźców, w wieku poborowym samych mężczyzn, przygotowanych do zabijania, a z drugiej Izrael jest przygotowywany do najazdu Islamistów.

Nie dawno czytałem, że aresztowano pewnego judaistycznego Żyda, za pobłogosławienie wody na wzgórzu świątynnym.

 

Dowódca batalionu Karakal  kapitan. Ksusha Levin mówi , że będzie jednym z pierwszych, aby powitać najbardziej brutalną grupę terrorystyczną na świecie. “Nie wiem, kiedy atak przyjdzie”, powiedział . “Jesteśmy silniejsi niż wróg, ale przygotowujemy się na najgorsze, i to w ekstremalnych sytuacjach.”

 

Czy nie przypomina Wam to scenę wkraczania Antychrysta?

 

Rozpoczęcie tego aktu zaczyna się od białego konia:

(2) I ujrzałem: Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk. Dano mu wieniec, a on, zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

 

Tutaj być może mamy odpowiedź:

 

http://detektywprawdy.pl/2015/06/06/antychryst-nadchodzi-cz-ii/

Poczytajcie również komentarze tego tekstu.

58 dni od 23.09.2013 Ryzyko wojny i zamieszek a następnie wkroczy książę “pokoju”….

 

Updated: 9 września 2015 — 20:36

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Co będzie to czas pokaże. Wszystko w rękach Boga.

 2. Czwarty koń jest zielony w org.gr. a nie siwy ,a zielen to kolor islamu

 3. Za 3 dni prawdopodobnie krach swiatowy . Tak na 98% ,obstawiam albo jakies ogromne turbulencje w wyniku czego krach . Wlaczcie telewizory 13.09.2015 r , bedzie bardzo ciekawie . Z Bogiem 🙂 .

  1. Moze za 4 dni? Myślę, że ciężko o krach w niedziele, ale mogę się mylić

   1. Jak wg Was będzie wyglądał ten krach finansowy nagle zacznie wszystko znikać z półek czy jak bo za bardzo nie mogę sobie tego uzmysłowić ??

    1. Banki zaczną padać, pieniądz straci swoją wartość, w międzyczasie ludzie wykupią ze sklepów wszystko co jest jeszcze do wzięcia, skonczy sie przypływ towarów i kryzys gotowy

 4. Kobiety żołnierze tylko rozsierdzają islamistów. Wolą zginąć niż im się poddać, gdyż uważają to za wielką hańbę.

 5. Taka ciekawostka: słyszeliście już, że będą usuwać profil na fb każdemu kto będzie nietolerancyjny dla uchodźców? Wolność chrześcijanina coraz bardziej staje się ograniczona..

 6. Warto wspomnieć, kto ten islam stworzył:

  https://www.youtube.com/watch?v=MMYs6fbxb4I
  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/17/watykan-stworzyl-islam-koran-bukhari-historia-bizantyjska/
  https://radtrap.wordpress.com/2010/07/27/swiadectwo-alberto-riviera/
  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/05/09/islam-szatanskie-nasienie-papiestwa/

  Naprawdę, dowody z pism Al-Bukhari’ego wskazują na to, że Mahomet był analfabetą i człowiekiem “prostym”. Dopiero podpowiedzi i “szkolenia” przez rzymskich katolików – Waraquah’a i jego żony – Chadidży uczyniły z niego “proroka”.

  “Po poślubieniu bogatej, katolickiej wdowy, Mahomet został obezwładniony przez demony, został w jaskini Hira, czcząc Lucyfera Allaha dzień po dniu, tydzień po tygodniu. – Bukhari 1.3”

  Koran to księga nienawiści, napisana przez rzymskiego katolika – Waraquah’a, nawołująca do zabijania niewiernych, jest kopią katolickiego zbawienia z uczynków i wywyższania Maryi, teksty z Koranu są zerżnięte z fałszywych ewangelii np. pseudo-ewangelia Mateusza i Arabska ewangelia dzieciństwa. Ramadan to po prostu katolicka wersja Wielkiego Postu. Mawlid an-Nabi to po prostu islamskie Boże narodzenie.

  “Nawet na łożu śmierci Mahomet nie zapomniał obrzucić klątwą żydów i chrześcijan: „Niech Allah przeklnie żydów i chrześcijan za to, że zbudowali miejsca kultu na grobach swoich proroków. – Bukhari 1.427”

  W rzeczywistości, głównym zabójcą rasowych arabów był nie rzymski katolicyzm, a islam.

  “(23) W owym dniu prowadzić będzie droga z Egiptu do Asyrii: Asyryjczyk uda się do Egiptu, a Egipcjanin do Asyrii, i Egipcjanie wraz z Asyryjczykami będą służyć Panu. (24) W owym dniu będzie Izrael jako trzeci razem z Egiptem i Asyrią błogosławieństwem na ziemi, (25) którą pobłogosławi pan Zastępów, mówiąc: Niech będzie błogosławiony mój lud Egipt i dzieło moich rąk Asyria, i moje dziedzictwo Izrael! – Iz 19”

  Papiestwo wiedziało, że dwie rasy z rasowymi obietnicami, które mają być wypełnione przez Boga, to hebrajczycy/żydzi/izraelici oraz Arabowie!

  1. Oby polskim muzułmanom ten wpis otwarł oczy.

 7. http://www.jeszu.pl/2015/09/imigranci-nie-maja-twarzy-chrystusa.html wspaniały komentarz, chyba najlepszy jaki widziałem, sprawdź i podaj dalej piotrze.

 8. https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0#t=33 Taka właśnie pomoc dociera do uchodźców w Grecji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: